Įkraunama...
Įkraunama...

Katė ir kūdikis

QUOTE(Ragany @ 2013 03 15, 22:39)
Pas mus tas pats, abiejų mamos klausinėja, kur dėsim.  doh.gif Manoji, net nusprendus jau, kas paimtų doh.gif Vyras sako niekur nedėsim, augs visi. Bet pas mus du katinai, vienas ramuolis , kitas toks pasiutęs, nepaniurkysi, kada panorėjęs. Bet labai tikiuosi, kad didelių bėdų nebus. Baisu tik, kad alergijų jokių nebūtų.

manes neklausia, bet as pati nezinau kaip cia bus, nes pas mus britas ir toks jau svelniai tariant "savanaudis ir egoistas". kai jam dukimo metas, tai karts nuo karto mane "uzpuola", isikabina, ar pagasdina, kad cia jo teritorija. vat vyro jis labai bijo, o manes ne trupucio, pyk, duok i kaili, net nereguoja. tai net nezinau kaip cia bus su lelium
Atsakyti
QUOTE(zemciugelis @ 2013 03 17, 14:02)
manes neklausia, bet as pati nezinau kaip cia bus, nes pas mus britas ir toks jau svelniai tariant "savanaudis ir egoistas". kai jam dukimo metas, tai karts nuo karto mane "uzpuola", isikabina, ar pagasdina, kad cia jo teritorija. vat vyro jis labai bijo, o manes ne trupucio, pyk, duok i kaili, net nereguoja. tai net nezinau kaip cia bus su lelium


Pas mus irgi kate tokia arshoka, nemegstanti jokiu uci puci, ir papuldinet megeja...bet kol kas princeses neliecia.
Nuo gimimo auklejam, ir kazkaip kad ir mazoji bando uz kudlu ja nutempt, uodega patikrint ar gerai laikos, bet kate tvardosi, matosi kad nepatinka, bet pabega ir tiek. Piu Piu Piu kad neprisisneket smile.gif
Va as jei patampyciau taip tai tikrai atgal gauciau biggrin.gif
Atsakyti
pas mus katinas, labai gerai su vaikais sutaria,mazoji irgi tikrina kur ausytes kur uodegyte, jis kencia,kai nusibosta tada pabega, o as tai buciau jau gavus biggrin.gif vaikus nemusa smile.gif
Atsakyti
Aš tai nesuprantu žmonių kalbų "kur dėsit" katiną kai kūdikis gims..Kaip jį galima kur nors "padėti", jei jisai irgi šeimos narys.. doh.gif g.gif

Mes labai bijojom kaip katytė reaguos į mažylį, nes nerealiai pasiutusi ir arši mūsų rusų mėlynoji, su niekuo nesiskaito, visiškai neklauso..ir kągi, nelenda prie kūdikio visiškai, netgi bijo jo sakyčiau ax.gif

Tiek, kad labai mėgsta visuose leliuko daiktuose miegoti, gulėti, gultelyje, autokėdutėj, vežima doh.gif
Atsakyti
Aš irgi dabar nestuke.gif Turim katytę jau tuoj bus 6 metai. Tai tikiuosi viskas bus gerai thumbup.gif nes katyte labai rami ir meili. Ir net neįsivaizduoju, kad reiktų kažkam atiduoti ar užmigdyti.. schmoll.gif Mes su vyru vis juokais sakom katei, kad sesytę arba broliuką tuoj į namus parvešim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zemciugelis @ 2013 03 17, 14:02)
manes neklausia, bet as pati nezinau kaip cia bus, nes pas mus britas ir toks jau svelniai tariant "savanaudis ir egoistas". kai jam dukimo metas, tai karts nuo karto mane "uzpuola", isikabina, ar pagasdina, kad cia jo teritorija. vat vyro jis labai bijo, o manes ne trupucio, pyk, duok i kaili, net nereguoja. tai net nezinau kaip cia bus su lelium


Ar TIKRAI pas Jus britas? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Snobė @ 2013 11 18, 23:47)
Ar TIKRAI pas Jus britas?  blink.gif  blink.gif  blink.gif


Tikrai keista, jei grynaveislis Britas. Bet manau čia yra nemažai klaidų auklėjimo padaryta, vaikinas per daug įsijautęs yra, nežino savo vietos.
Atsakyti