Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pasiskolinate iš vyro piniginės jam nežinant?

QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 02 23, 17:55)
Ačiū, bet esu linkusi mokytis iš protingų biggrin.gif Kur jam bėgt tam tavąjąm, kuriai toks skuduras reikalingas  biggrin.gif

jei tik tai tave guodžia smile.gif bile tavo eržilą pirma pasitaikiusi nujojo wink.gif
Atsakyti
gyvenime neėmiau iš vyro piniginės pinigų.. schmoll.gif čia taip pat kaip ir niekada nežiūriu nei kompo asmeninio reikalų, nei telefono nenaršau..
Atsakyti
Niekada taip nedariau.
Atsakyti
QUOTE(bazilikas ir čili @ 2016 03 02, 21:39)
gyvenime neėmiau iš vyro piniginės pinigų..  schmoll.gif  čia taip pat kaip ir niekada nežiūriu nei kompo asmeninio reikalų, nei telefono nenaršau..


Aš nenaršau, nors kartais pagalvoju, kad reikėtų, per pastaruosius metus jau 3 mano draugės nukentėjo nuo netikėtai atsiradusių naujų vyrų "gyvenimo meilių", kažkas darosi vyrams...
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2016 07 20, 07:44)
Aš nenaršau, nors kartais pagalvoju, kad reikėtų, per pastaruosius metus jau 3 mano draugės nukentėjo nuo netikėtai atsiradusių naujų vyrų "gyvenimo meilių", kažkas darosi vyrams...

o as narsau. Tai mano pareiga istrint jo zinutes, nes pats neissitrina. Buna, kad ir daug neskaitytu randu (nieko asmenisko). Ir jo telefona daznai pakraunu, ir atsiliepiu daznai skambucius as, kai namie buna, nes jis kur lauke, o tel. namie kazkur metosi. Bet cia musu toks susitarimas. Zinau ir visus slaptazodzius i banko saskaitas, e-maila, bet netikrinu, nes neidomu.
Atsakyti