Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pasiskolinate iš vyro piniginės jam nežinant?

Skolinuos! Jis turi tokią dėžutę, kur metalinius pinigus meta, tai jei prieš išeidama iš namų pasktutinę minutę prisimenu, kad reikės grynų/metalinių (pvz. parakavimui), pasiskolinu. Paskui pasakau ir grąžinu biggrin.gif
Atsakyti
Visuomet pasakau, kai paimu. Nes butu absurdas, galvotu, kad turi grynuju, kai reiktu kur nors susimoket grynaisiais atsidarytu pinigine ir nebera kiek reikia blink.gif .
Atsakyti
Tikrai nesiskolinu iš vyro piniginės jam nežinant ir tikrai nesuprasčiau, jeigu jis taip darytų. Jeigu būna atvejų,kad reikia grynųjų, o aš neturiu, tiesiog paklausiu ar turi ir pan. smile.gif
Atsakyti
Kad ir lb.noreciau, negaleciau paimti jam nezinant. Kadangi jis megsta tvarka, tai jis beveik centu tikslumu zino, kiek turi pinigineje, ar banko saskaitoje. Bet jei paimciau, pasakyciau, kadangi nera tikslo vogti. Siaip dazniau jis pasiima is mano pinigines, nes didzioji dalis musu pajamu pas mane.Mes susiskirste, kas uz ka atsako.Jam mokesciai, kuras, remontai.Man visa kita.Bet cia pagrinde vistiek viskas is vyro pajamu.
Mane domina kitkas, ar pas jus irgi betvarke pinigineje? Ja susitvarku tik kai buna tuscia, niekad nezinau kiek yra pinigu.Ar pas jus joje tvarka.?
Atsakyti
Neturiu tiek pinigu,kad nezinociau kiek nusiemiau is bankomato ar kiek vyras dave,kai jau savi baigiasi,na kartais pasitaiko netycia atrasti 5-10 euru,tai apsidziaugiu labai lyg islosus buciau..o delto skolinimosi ,nu kaip ....paimu kokiu pora ,tris eurus,jei neturiu smulkiu vaikams i mokykla ar taloneliams,bet pasakau ,kad as paemiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(majapufis @ 2016 01 08, 09:33)
Kad ir lb.noreciau, negaleciau paimti jam nezinant. Kadangi jis megsta tvarka, tai jis beveik centu tikslumu zino, kiek turi pinigineje, ar banko saskaitoje. Bet jei paimciau, pasakyciau, kadangi nera tikslo vogti. Siaip dazniau jis pasiima is mano pinigines, nes didzioji dalis musu pajamu pas mane.Mes susiskirste, kas uz ka atsako.Jam mokesciai, kuras, remontai.Man visa kita.Bet cia pagrinde vistiek viskas is vyro pajamu.
Mane domina kitkas, ar pas jus irgi betvarke pinigineje? Ja susitvarku tik kai buna tuscia, niekad nezinau kiek yra pinigu.Ar pas jus joje tvarka.?

Ne cento tikslumu, bet kiek savo piniginėje turiu grynųjų (bent jau banknotais) tai visada žinau smile.gif bet čia labiau dėl to, kad dažniausiai atsiskaitinėju kortele ir daug grynųjų tiesiog nesinešioju. Kiek yra kortelėje dažniausiai žinau tik apytiksliai smile.gif
Atsakyti
[quote=Intemora,2016 01 08, 11:23]
Neturiu tiek pinigu,kad nezinociau kiek nusiemiau is bankomato ar kiek vyras dave,kai jau savi baigiasi,na kartais pasitaiko netycia atrasti 5-10 euru,tai apsidziaugiu labai lyg islosus buciau..


As ir ju tiek daug neturiu. Kiek nusiemiau ar kiek dave vyras zinau.Bet po to, tiesiog buna betvarke, dedu cekius, jie susimaiso su eurais.Na kol ju yra neskaiciuoju.O kai jau tarp cekiu euru nerandu, tuomet skaiciuoju. Tiesiog vyras duoda euru savaitei, tai pradzioje sav apsiperku maisto, tai jei ir i pabaiga sav liks tuscia pinigine, vistiek saldytuve dar ka rasiu is ko pagamint.Gal ir gerai kad neduoda menesiui. wink.gif Aisku korteleje yra kazkiem ir pas mane, bet juos taupau, toddl nuimu tik lb.svarbiam reikalui.Taupyti moku, taciau jie turi buti saskaitoje arba kitoje pinigineje.
Visad stebiuos kad vyras zino centu tikslumu kiek yra sask.Ir kai bankas pakeite ikainius, jis iskart pastebejo, kad jam kas men vis truksta ten kazkiek cnt. As nepastebeciau jei man truktu 10-50 e. galvoviau kad pati nusiemiau.

Atsakyti
Imu tik žinant biggrin.gif
Atsakyti
Neimu. Keista kažkaip būtų, nors ir bendras biudžetas. Aš grynų dažniausia išvis neturiu, jei žinau kad reikės kažkur atsiskaitinėti grynais pasakau ir MB pats duoda net neprašomas.
Atsakyti
Nesuprantu skolinimosi koncepcijos, kai šeimos pinigai yra bendri, net, jei skirtumas tarp atlyginimų yra ženklus. Čia tas pats, kas skolintis pačiai iš savęs. Nė vienas mūsų "nesiskolinam". Visi mano atlyginimo pinigai yra jo ir visi jo atlyginimo pinigai yra mano.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2016 01 13, 11:34)
Nesuprantu skolinimosi koncepcijos, kai šeimos pinigai yra bendri, net, jei skirtumas tarp atlyginimų yra ženklus. Čia tas pats, kas skolintis pačiai iš savęs. Nė vienas mūsų "nesiskolinam". Visi mano atlyginimo pinigai yra jo ir visi jo atlyginimo pinigai yra mano.

drinks_cheers.gif pas mus tas pats thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2016 01 13, 18:34)
Nesuprantu skolinimosi koncepcijos, kai šeimos pinigai yra bendri, net, jei skirtumas tarp atlyginimų yra ženklus. Čia tas pats, kas skolintis pačiai iš savęs. Nė vienas mūsų "nesiskolinam". Visi mano atlyginimo pinigai yra jo ir visi jo atlyginimo pinigai yra mano.

Pavojingas varijantas schmoll.gif Niekada nesu lindus į MB piniginę ir nė cento nesu ėmus su žinia ar be žinios. Po algų pasiskirstom kas už ką mokės ar pirks, o kas lieka tai kiekvieno reikalas kur išleis ar taupys. Ačiū, aš jau su ex gyvenau principu "kas mano, tas ir tavo", tai per skyrybas labai pasigailėjau sužinojus, kad jo sąskaita pilna pinigų o aš per galvą verčiausi kad šeimą pamaitint doh.gif Daugiau taip kvailai nesielgiu.
Atsakyti