Įkraunama...
Įkraunama...

Ecco avalynė vaikams

Sūnus nešiojo Ecco batukus 2 metus. Išaugo ir atidavėm puseserės berniukui. Labai lengvi ir patogūs, bet pirkti buvo ne Lietuvoje, o Vokietijoje. Aš sau Kaune Maximoje žiūrėjau Ecco batelius, bet nepatiko dizainas.

Ecco avalynė suaugusiems.
Atsakyti
liuks eko batukui, savo vaikui visada žieminius perku su goretexu, kad kojytės nešąltų, o vyras irgi nešioja, man nepatinka dėl dizaino, daug per dieną nevaikštau, tai mėgstu itališką stilingą avalynę
Atsakyti
man ecco avalynė labai patinka, vyras iš užsienio dukrai parvežė ecco batukus, nešiojo 2 metus, o šiemet jau ir mažoji priaugo, drąsiai atvaikščios ir ji 2 metus, o batai niekaip nenusidėvi, kokybė puiki thumbup.gif
Atsakyti
Aš ecco basutes dukrytei nupirkau, labai gerai nešiojo - tokios tikros "geležinės: kurpaitės, matėsi, kad kojytė jose super jautėsi.
Sau kelis sykius bandžiau ką nors susirasti, bet man jų modeliai suaugusiems schmoll.gif Kažkokie "pensininkiški".
Atsakyti
QUOTE(naujakė2005 @ 2005 10 20, 15:52)
liuks eko batukui, savo vaikui visada žieminius perku su goretexu, kad kojytės nešąltų, o vyras irgi nešioja, man nepatinka dėl dizaino, daug per dieną nevaikštau, tai mėgstu itališką stilingą avalynę

mum atveze dovanu ecco batukus mergytei
ir maciau sone gortex uzrasa
ka jis tiksliai reiskia?
Atsakyti
QUOTE(DAISY @ 2005 10 21, 13:37)
... maciau sone gortex uzrasa
ka jis tiksliai reiskia?

Kad goretex membrana isiuta viduje.Ji nepraleidzia vandens is isores, bet koja kvepuoja ir todel neprakaituoja - na, pusiau pralaidi.
Del Ecco batu kokybes - mano patyrimu, tikrai geri batai, bet labai labai brangus. Batsiuviu nuomone, geriems batams reikia geru prieziuros priemoniu, tauko ir vasko, ne kokios sintetikos, aisku, nebutinai tos firmos.Jie labai kritikuoja tas visas imirkytas kempineles, kur tik pabraukus batai tuoj blizga - atseit gerai odai papiutis.
Atsakyti
Vaikams perku arba Ecco arba Naturino avalyne.Vyras irgi kartais perka sau Ecco.Tikrai gera avalyne smile.gif
Atsakyti
Vakar kaip tik norejau nupirkti mergaitiskus ECCO batukus mergytei, ale jus man pasakykit ar ji eina i didziaja puse nes buvo 23 ismiera bet nzn tikrai man ji didesne atrode....... suabejojau ir nepirkau dar siandien paziuresiu pamatavau Skirmantuko batuka pagaliuku ikisiu pardej jauciu pasiurps nuo lietuvisko sumanumo... O kaina batuku tik 50LT thumbup.gif thumbup.gif O lengvumas bigsmile.gif
Atsakyti
Vaikiškų batų dydis tai tikrai didesnis. Palyginimui - 24 dydis Bartekų atitinka 23 dydį Ecco rolleyes.gif .
Atsakyti
Pati šios avalynės kolkas nebandžiau. Gal ji ir patogi ir kokybiška, bet už vaikiškas basutes ar batelius moketi 180 - 250Lt tai tikrai ranka nekyla. Kiek gi tas vaikiukas juos panešios? Mėn, du, na tris ir paauks kojytė, o ką tada tuos beveik 200 Lt ir išmesti?
Nea už tokią kainą tai tikrai nepirksiu. Jau geriau ortopediniam užsisakyti gerus ortobedinius batukus, tikrai pigiau kainuos, o ir kojytei būtent to vaikiuko bus pritaikyti. O ir šiaip yra dar ne viena gera firma, kuri prekiauja vaikiška avalyne ir tikrai kainytės beveik ant pusės ir daugiau mažesnė.
Papildyta:
QUOTE(Paranormali @ 2006 08 04, 17:54)
Vakar kaip tik norejau nupirkti  mergaitiskus ECCO batukus mergytei, ale jus man pasakykit ar ji eina i didziaja puse nes buvo 23 ismiera bet nzn tikrai man ji didesne atrode....... suabejojau ir nepirkau dar siandien  paziuresiu pamatavau Skirmantuko batuka pagaliuku ikisiu pardej jauciu pasiurps nuo lietuvisko sumanumo... O kaina batuku tik 50LT  thumbup.gif  thumbup.gif O lengvumas  bigsmile.gif



Ku už tokią kainą Ecco batukų radai? g.gif Nes man kiek teko matyti, tai akcijinei beveik 130-150 Lt kainavo.
Atsakyti
biggrin.gif Ecco vaikisi batukai nera brangus UK........ Tik kad ne visad ismieru buna. Tiksrai kaina daugiau 20£ nekyla., o buna ir pigiai visai.
Cia LT kaino mano protui nesuprantamos verysad.gif
Atsakyti
Mes kai gyvenam US tai vieni is pigiausiu ir kokybiskiausiu batu vaikams thumbup.gif
Atsakyti