Įkraunama...
Įkraunama...

Ecco avalynė vaikams

QUOTE(renax @ 2009 10 16, 09:02)
Taigi apkeisk ir apversk smile.gif ir neslis smile.gif Matyt kai vale sumaise ir tiek .


jei pirkai nenaujus ecco, tai man panašu, kad vidpadukas yra neoriginalus, dar nesu mačius žieminių ecco su guminiu paduku g.gif siulau arba apkeisti puse, jei įmanoma, arba nusipirkti naujus vidpadukus. Paprastai originaliuose ecco -žieminukuose jie būna tokie kaip vilnoniai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Frambuesa @ 2009 10 16, 10:18)
Aš irgi savo vaikui nupirkau Ecco batukus. Vakar pirmą kartą išbandėm, rezultatas - šaltos kojos. Viską dariau pagal rekomendacijas... Kas čia ne taip? Krūvą pinigų sumokėjau, o nieko gero. Guodžiuosi tik tuo, kad bent jau gražūs:)


o mergyte jau vaikšto ar tik vėžime sėdi? ax.gif Kol maniškis vežime sedėjo, t.p. pasitaikė, kad kojytės šaltos buvo, tiesiog kraujas mažiau cirkuliuoja. Bet jau kai pradėjo pats lakstyt, tai su ecco problemų nebuvo, svarbu nesuveržti kojytės per stipriai ir neprirengti daug kojinių, ypač vilnonių mirksiukas.gif
o šiaip man ecco patys pačiausi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Marisa @ 2009 10 16, 07:41)
Sveikos mamytes,

gal patarsit kas negerai ir ka daryti g.gif Nupirkau savo mergytei nenaujus Ecco zieminius batukus (23 d.). Batukuose esantis vidpadis toks is vienos puses kaip guminis (is tos puses kur prie vaiko pedutes leiciasi), o kita puse kaip audinys prie tos gumos prilipintas. Zodziu, problema ta, kad neiseina batuko apauti kad tas vidpadis nesusislinktu ir nesusigrustu priekyje. Nes ta gumine puse neslidi, puse kuri glaudziasi prie bato apacios slystanti ir todel tas vidpadukas susistumia i prieki. Kas cia negerai? Ar jums taip nebuvo?  g.gif  g.gif  g.gif


Tikrai beda buvo ta, kad ne ta puse tas vidpadukas idetas doh.gif Apverciau ir viskas gerai.
Gal pas mus koks senesnis batuku modeliukas (nes toki panesioti atrodo jau), bet vidpadukas ne veilokinis, bet tikrai is panasios mediagos kaip guma. Kojytes dabar atrodo nesusala, bet kai bus lauke geras minusas. kazin kaip bus g.gif
Atsakyti
Mamytes, kiek mazdaug didesnius nei vaiko pedute yra perkate zieminius batukus? 1 cm, 0,5 cm ar kiek blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Marisa @ 2009 10 20, 07:10)
Mamytes, kiek mazdaug didesnius nei vaiko pedute yra perkate zieminius batukus? 1 cm, 0,5 cm ar kiek  blush2.gif


bent centimetrą.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 10 23, 14:59)
bent centimetrą.

drinks_cheers.gif tikrai nemaziau 1cm
Atsakyti
QUOTE(silirama @ 2009 09 30, 20:34)
mes irgi savo mažiui nupirkom ecco batukus, rudeninius kol kas, tai labai fainučiai, bent jau man nepalyginami su mūsų turėtais bartekais ar primigi
Dabar suku galvą,kokio dydžio pirkt žieminukus - šiuo metu nešioja 22 dydžio ecco batukus, pirkom prieš kelias savaites, 21 dydžio basutės irgi dar geros, bet jau "ant ribos" .Gal galit patart, kokius imti ecco žieminukus 23 ar 24 dydžio? 4u.gif

23 ax.gif
Nors geriausia nuvažiuoti į parduotuvę ir pamatuoti mirksiukas.gif Maniškio kojytė irgi panašaus dydžio, tai pamatavus pasidarė aišku, be to, dar pažiūrėjau išėmusi vidpaduką ax.gif
Atsakyti
Aš ir esu šių batų gerbėja thumbup.gif ypač vaikiškos avalynės...ir dabar noriu rast goretexinius 29d. mergaitiškus ir niekur nerandu doh.gif
Pas mus Šiauliuos su vaikiškai avalyne ecco, praktiškai nėr pasirinkimo, arba iki 25 arba nuo 30 doh.gif o ir šiaip Lt kainos jų nenormalios doh.gif Jav jų kainos geros, bet reikėjo anksčiau siųstis verysad.gif Vat geox'ų daugiau nesisiųsčiau, kalbu apie vaikiškus, jų modeliai tokiai siauresniai kojytei per pėdą ir maniškei geoxai netinka, jau su keliom porom batų taip nusvilau...
Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2009 10 26, 01:41)
drinks_cheers.gif  tikrai nemaziau 1cm

virs 1 cm
tačiau mano Ecco padukai net is vietos nejuda doh.gif
Atsakyti
o jus vaikiskus ecco baciukus impregnuojate? g.gif Kazkaip pamasciau ,kad savo visus tai impregnuoju (nors ne ecco), o va kaip su siais?
Atsakyti
Ecco yra super...Dukrytei pirmuosius batukus pirkau sios firmos, labai gerai nesiojosi ir jai buvo patogu. Pirkome ir zieminius batukus ecco firmos, neatsispyriau. Kainos dideles sios firmos batu ne tik LT, bet ir pacioje Danijoje, nes jie patys pripazista, kad tai labai geros kokybes avalyne.
Lietuviai liepe impregnuoti, o vat danai - ne, ir nezinau, nes tiesa pasakius neklausiau. O kitas dalykas - nesiule, nes Lietuvoje iprasta pasiulyti impregnantus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marisa @ 2009 10 20, 07:10)
Mamytes, kiek mazdaug didesnius nei vaiko pedute yra perkate zieminius batukus? 1 cm, 0,5 cm ar kiek  blush2.gif


centimetrais nezinau, bet mes pirkom dviem dydziais didesnius (Ecco), labai liuks thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mytee: 14 lapkričio 2009 - 22:49
QUOTE(Braita @ 2009 11 06, 11:28)
o jus vaikiskus ecco baciukus impregnuojate?  g.gif Kazkaip pamasciau ,kad savo visus tai impregnuoju (nors ne ecco), o va kaip su siais?


Aš impregnuoju, darau, kaip liepia pardavėjai biggrin.gif tikiuos, kad naudos kokios tai būna iš to impregnavimo ax.gif
Atsakyti