Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškanti moteris - kekšė?

pas petrą ilgesnis, pas joną storesnis? lotuliukas.gif ar "tu man kaip mersas? 600" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 09 20, 12:39)
toks "ieškantis" diedas dažniausiai vadinamas lovelasu, donžuanu  ,na ir ne tokiais gražiais vardais.. smile.gif
niekaip nesuprantu kodėl kažkaip kitaip turėtu būti vadinama moteris?
jei jūs per na sakykim pusmetį permiegat su 10 vyrų ir dar su 20 susitinkat tai gal tikrai ne taip "ieškot"  biggrin.gif ir visai man nekeista kad taip apie jus kalbama... smile.gif


Su statistika jus cia perlenkete. ir gana stipriai doh.gif smile.gif Maciau as tokiu vyru. Tik nemanau, kad jie iesko kazko daugiau, ne vien nuotykiu. Vienas toks beje lenkiasi manes is tolo. Matyt nujaucia, kad gali nesibaigti vien nuotykiu... O ir as labai prie jo nepuolu. Nes kazkaip nevilioja perspektyva buti viena is jo "budinciu suguloviu..."
Papildyta:
QUOTE(Rabi @ 2010 09 20, 12:41)
O jūs dar ir giriatės patirtimi?..

Nesigiriu. Tiesiog kartais pokalbio metu islenda kazkokia detale ar ivykis... Arba kartais negaliu nutyleti, kaip zmones kalba neteisingai pvz. apie sutuoktiniu tarpusavio santykius, skyrybas, ju priezastis ir t.t....
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2010 09 20, 12:42)
Nu jo, tik girtis nustokit...

Aciu. Pasistengsiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KlausykŠirdies @ 2010 09 20, 13:45)
Su statistika jus cia perlenkete. ir gana stipriai doh.gif  smile.gif Maciau as tokiu vyru. Tik nemanau, kad jie iesko kazko daugiau, ne vien nuotykiu. Vienas toks beje lenkiasi manes is tolo. Matyt nujaucia, kad gali nesibaigti vien nuotykiu... O ir as labai prie jo nepuolu. Nes kazkaip nevilioja perspektyva buti viena is jo "budinciu suguloviu..."

vistiek aš tada nieko nesuprantu smile.gif tai kaip jūs ieškote? einate į pasimatymus? na sakykim aš turiu daug draugų, bet manęs niekas kekše nevadina smile.gif tai kodėl vadina jus? kad ir tarp eilučių? aš va šito nesuprantu smile.gif todėl kad jus turite daug gerbėjų ar todėl kad jūs visiems giriatės kad jų turit?
sorry, šnd pirmadienis, sunkiai galva dirba smile.gif
Atsakyti
A čia rimtai tiek davatkų susirinkę ar tik šiaip mėgėjos pasityčiot? Perskaičiau tris kartus autorės pasisakymus, nu nematau aš čia nieko katastrofiško. Gyvena moteris gyvenimą ir bando rasti kažką artimą dušiai. Moterys, raminkitės, nesibaiminkit, ne grėsmė ji jums. Nei vienoj žinutėj nerašo, kad su vedusiais miega ir iš jų tikisi artimų santykių.

P.S. Ir nereik pradėt tokia tokią suprato. Aš nieko neieškau. Namie viską turiu.
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 09 20, 12:48)
vistiek aš tada nieko nesuprantu smile.gif tai kaip jūs ieškote? einate į pasimatymus? na sakykim aš turiu daug draugų, bet manęs niekas kekše nevadina smile.gif tai kodėl vadina jus? kad ir tarp eilučių? aš va šito nesuprantu smile.gif todėl kad jus turite daug gerbėjų ar todėl kad jūs visiems giriatės kad jų turit?
sorry, šnd pirmadienis, sunkiai galva dirba smile.gif


nepasakyciau, kad labai giriuosi. Jau paaiskinau apie tai. I pasimatymus einu. Bet retai tai buna pasimatymai. Dazniausiai jau su zmogum bunu pazistama is anksciau ar per kitus zmones... Kodel vadina? Tikrai nezinau! Matyt kazka izvelgia... Net ir nepazinodami manes. As pati esu sutikusi vyru, kuriems ant kaktos parasyta "mergisiai", o po to pasnekejus paaiskeja, kad zmogus visai nedaug tu moteru turejes... Nezinau, gal cia tiesiog "sarmas" kazkoks....
Atsakyti
QUOTE(KlausykŠirdies @ 2010 09 20, 10:31)
Uzvedu nauja tema, nes negaliu pakesti tokio poziurio.
Man atrodo čia viskas normalu. Esate subrendusi, suaugusi moteris, o ne paauglė, ieškanti pirmos meilės. Mano galva labai teisingai elgiatės - išbandyti būtina. Keliauti, knygas skaityti, į teatrą eiti ar kavos kavinėje išgerti galima kuo puikiausiai ir vienai arba su draugėmis, todėl skaitau, kad patikusius vyrus reikia kuo greičiau išbandyt, o netinkamus prabrokuoti. biggrin.gif
QUOTE(Rabi @ 2010 09 20, 12:26)
Tai jūs mandagiai paaiškinkite, kad einate į lovą ne su kiekvienu! Tik su kas antru ar su ketvirtu...  Ir kad tie vienkartiniai nuotykiai yra alkis. Na.. meilės, šilumos, kažko nesumeluoto... Ypač kažko nesumeluoto.  biggrin.gif
Vienkartinis nuotykis yra nuotykis, kai net negalvojama apie rimtus santykius. O seksas juk anksčiau ar vėliau pažintyje atsitinka, tai jeigu antras šansas nebeduodamas, nes neužsitarnaujamas biggrin.gif , tai čia irgi skaitosi vienkartinis nuotykis? rolleyes.gif

Moteris žino ko nori ir atvirai tai prisipažįsta. Malonu skaityt biggrin.gif

Beje, tokios paieškos yra labai racionalios, nes paskui nereikės kurti temų - "jis puikus žmogus, tarp mūsų tiek bendro, bet seksas tikras sh". Tiesiog užkerti sau kelią rimtai įsimylėti žmogų, kuris tau visiškai netinkamas lovoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Copacabana: 20 rugsėjo 2010 - 13:03
QUOTE(KlausykŠirdies @ 2010 09 20, 11:31)
Vienisa moteris(issiskyrusi) iesko savo laimes, turi daug gerbeju, neatsisako nauju pazinciu, kurios tik LABAI RETAI baigiasi lovoje, o jei ir nueinama iki ten, daznai viskas baigta buna po vienos nakties ar vieno karto.


O į lovą nueinate dėl ko? Jei tai nauja pažintis... Ir iškart - į lovą. Ir iškart - viso gero.

Va dėl ko rašiau, kad rimtų santykių ieškote, mano manymu, įdomiai.
Ar su tomis naujomis pažintimis permiegate norėdama įsitikinti, ar verta su tuo objektu ieškoti rimtų santykių? Tipo tokia intymi žvalgyba - patikrint duomenis, temperamentą etc?
Atsakyti
QUOTE(Copacabana @ 2010 09 20, 12:59)
Man atrodo čia viskas normalu. Esate subrendusi, suaugusi moteris, o ne paauglė, ieškanti pirmos meilės. Mano galva labai teisingai elgiatės - išbandyti būtina. Keliauti, knygas skaityti, į teatrą eiti ar kavos kavinėje išgerti galima kuo puikiausiai ir vienai arba su draugėmis, todėl skaitau, kad patikusius vyrus reikia kuo greičiau išbandyt, o netinkamus prabrokuoti. biggrin.gif
Vienkartinis nuotykis yra nuotykis, kai net negalvojama apie rimtus santykius. O seksas juk anksčiau ar vėliau pažintyje atsitinka, tai jeigu antras šansas nebeduodamas, nes neužsitarnaujamas  biggrin.gif , tai čia irgi skaitosi vienkartinis nuotykis?  rolleyes.gif

Moteris žino ko nori ir atvirai tai prisipažįsta. Malonu skaityt  biggrin.gif

Beje, tokios paieškos yra labai racionalios, nes paskui nereikės kurti temų - "jis puikus žmogus, tarp mūsų tiek bendro, bet seksas tikras sh". Tiesiog užkerti sau kelią rimtai įsimylėti žmogų, kuris tau visiškai netinkamas lovoje.


drinks_cheers.gif Ypac del neuzsitarnauto antro karto. Patiko. lotuliukas.gif Siaip aciu uz protingas mintis, butent tai as ir norejau pasakyti uzvedus tema. Ir kad stengiuosi uzkirsti kelia "bet kokiems" santykiams - taip pat tiesa. O suklysti visiems pasitaiko. Svarbu laiku suprasti ir istaisyti tas klaidas. Ieskau kokybes, o ne kiekybes. Visom prasmem. Ne vien lovoje.
Atsakyti
QUOTE(Rabi @ 2010 09 20, 14:03)
O į lovą nueinate dėl ko? Jei tai nauja pažintis... Ir iškart - į lovą. Ir iškart - viso gero.

Va dėl ko rašiau, kad rimtų santykių ieškote, mano manymu, įdomiai.
Ar su tomis naujomis pažintimis permiegate norėdama įsitikinti, ar verta su tuo objektu ieškoti rimtų santykių? Tipo tokia intymi žvalgyba - patikrint duomenis, temperamentą etc?


Na bet ir keisti tie žmonės. Jei nesuprantat vieną kart perskaičius, skaitykit 5 (aš skaičiau 3). Autorė aiškiai kelis kartus pakartojo, kad ne su nauja pažintimi tą pat vakarą į lovą bėga... SKAITYKIT IŠ NAUJO, NU BLYN
Atsakyti
QUOTE(Rabi @ 2010 09 20, 13:03)
O į lovą nueinate dėl ko? Jei tai nauja pažintis... Ir iškart - į lovą. Ir iškart - viso gero.

Va dėl ko rašiau, kad rimtų santykių ieškote, mano manymu, įdomiai.
Ar su tomis naujomis pažintimis permiegate norėdama įsitikinti, ar verta su tuo objektu ieškoti rimtų santykių? Tipo tokia intymi žvalgyba - patikrint duomenis, temperamentą etc?


Sakykim yra kazkiek tiesos. Bet tik siek tiek. Paprastai stengiuosi pradeti ne nuo tokios "zvalgybos".... Tokiu atveju ,kai pazintis prasidejo lova.... nelabai atsimenu, gal nera taip buve mano gyvenime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KlausykŠirdies: 20 rugsėjo 2010 - 13:11
QUOTE(KlausykŠirdies @ 2010 09 20, 15:09)
Sakykim yra kazkiek tiesos. Bet tik siek tiek. Paprastai stengiuosi pradeti ne nuo tokios "zvalgybos".... Tokiu atveju ,kai pazintis prasidejo lova.... nelabai atsimenu, gal nera taip buve mano gyvenime.


A. Aš pamaniau, kad kai rašėt apie save "neatsisako nauju pazinciu, kurios tik LABAI RETAI baigiasi lovoje," - tai tiesiog tai ir reiškė - kad kartais nauja pažintis nuveda tiesiai į lovą. O tada įvyksta atsisveikinimas.

Atsakyti
Jazau, cielkučių pobūvis....O kad ir į lovą su patinkančiu, tai kas??? tai ne, reikia mat laužytis ir vaidinti padorią...nes gi gali kas kekše pavadint.
Atsakyti