Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškanti moteris - kekšė?

QUOTE(Rabi @ 2010 09 20, 14:18)
O autorė, įsivaiduokit, dėl šito sielojasi!
Nesisieloja, tiesiog bando išsiaiškinti, ar dar yra Marijos žemėje taip pat mąstančių, kaip ir ji.
QUOTE(Forget @ 2010 09 20, 14:22)
Pvz. kad Petro buvo per trumpas ir jis antro karto nenusipelno?
Jeigu Petrui dvidešimt, o Marytei aštuoniolika, tai ne tik galima, bet ir reikia duoti antrą šansą, nes dar viskas prieš akis. Bet jei Petras persiritęs per keturiasdešimt, o moka tik grybt kyšt snūst, tai toks antro šanso tikrai nevertas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 09 20, 13:22)
Tai vadinti galima kaip nori, bet ar būtina papasakoti kitiems, nu taip jus vadinantiems, visas smulkmenas? Kiek ten kartų ir kaip...?
Tai ko tos ištekėjusios gali pavydėt, jei autorės siekiamybė yra tai ką jos turi? tai yra pastovūs santykiai?  g.gif
Pvz. kad Petro buvo per trumpas ir jis antro karto nenusipelno?
Nu tai kaip tie jus vadinantys sužino apie tuos nuotykius, jei pati nepasakojat?


Visu smulkmenu niekam nepasakoju. Istekejusioms moterims nera ko man pavydeti. As joms tu geru pastoviu santykiu nepavydziu. Visa beda, kad labai jau retai ten buna geri santykiai... Gal del to ir atsiranda pavydas ieskancioms? Nes pacioms kolkas rankos suristos...

Na as taip nekonkretizuoju koks kurio buvo ir kas del ko antro karto nenusipelne... biggrin.gif

Kaip suzino? Ivairiai. Kartais nebutu dalyku apie mane prisneka isizeide palikti vyrai, kartais su kazkuo mane pamate iskart suguldo i lova... tiesa sakant guldo su kiekvienu, net jei tai buna ir pvz. pusbrolis... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KlausykŠirdies @ 2010 09 20, 15:22)
Norejau pasakyti, kad atsisveikinimas dazniausiai ivyksta daug anksciau, dar nenuejus i lova.


O, kaip įdomiai... tai kai rašote:
"neatsisako nauju pazinciu, kurios tik LABAI RETAI baigiasi lovoje," , reikia suprast, kad atsisveikinimas paprastai įvyksta iki lovos?..
Papildyta:
QUOTE(Copacabana @ 2010 09 20, 15:31)
Nesisieloja, tiesiog bando išsiaiškinti, ar dar yra Marijos žemėje taip pat mąstančių, kaip ir ji.


Na.. Autorė tai va kaip rašo:
Suprantu, kad nereikia kreipti demesio ka galvoja aplinkiniai, bet zinote kartais lasas po laso ir akmeni prataso... Siutina nepasitikejimas is vyru puses
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 09 20, 13:23)
o kas jūsų nuomone yra kekšė? ar tokių išvis nėra?


Mano nuomone kekse ta, kuri eina su kiekvienu pakvietusiu ja i lova. Ir net nesigilina ir nekelia sau klausimo nori ji to zmogaus ar ne. Zinau viena tokia moteriske. Asmeniskai nepazistu, bet girdejau daug is vieno draugo. Gaila man jos. Dar suprasciau, jeigu jai butu 18. Bet ji beveik 40ties... nei seimos, nei vaiku... kuris nori tas ir lipa...rankinukas nuolat pilnas prezervatyvu... megstanti isgerti... jokiu stabdziu, jokios morales...tai yra ziauru...
Papildyta:
QUOTE(Copacabana @ 2010 09 20, 13:31)
Bet jei Petras persiritęs per keturiasdešimt, o moka tik grybt kyšt snūst, tai toks antro šanso tikrai nevertas.  biggrin.gif


Butent drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Rabi @ 2010 09 20, 13:38)
O, kaip įdomiai... tai kai rašote:
"neatsisako nauju pazinciu, kurios tik LABAI RETAI baigiasi lovoje," , reikia suprast, kad atsisveikinimas paprastai įvyksta iki lovos?..


Taip, tai buten taip reikia suprasti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KlausykŠirdies @ 2010 09 20, 15:38)
Mano nuomone kekse ta, kuri eina su kiekvienu pakvietusiu ja i lova.  g.gif


Pfff... Visiškai ne! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabi @ 2010 09 20, 14:38)
Suprantu, kad nereikia kreipti demesio ka galvoja aplinkiniai, bet zinote kartais lasas po laso ir akmeni prataso... Siutina nepasitikejimas is vyru puses
Čia ne nepasitikėjimas ja, čia baimė ir nepasitikėjimas savimi iš vyrų pusės. Tiesiog reikia mažiau girtis vyrams apie buvusius santykius ir patirtį, kaip kad Hmm... ir patarė, ir mažiau atvirauti su draugėmis apie savo paieškas.
Atsakyti
QUOTE(Copacabana @ 2010 09 20, 13:44)
Čia ne nepasitikėjimas ja, čia baimė ir nepasitikėjimas savimi iš vyrų pusės. Tiesiog reikia mažiau girtis vyrams apie buvusius santykius ir patirtį, kaip kad Hmm... ir patarė, ir mažiau atvirauti su draugėmis apie savo paieškas.


Del bendravimo su vyrais - sutinku, aciu uz patarimus 4u.gif Kita vertus erzina, kai tik susipazinus vyrai galvoja, kad nieko nesuprantu ir neismanau. Tenka tokiems pasakyti pora fraziu, po kuriu klausimu nelieka... Uztat po to ir gaunasi taip... Ypac paskutiniu metu patinka bendrauti su vedusiais. Pasnekejus ir atmusus ju "protingus" argumentus(tipo "vedes bet ne mires", "tu daug prarandi"ir kt...) greit jiems noras permiegoti su manim praeina.... biggrin.gif O del draugiu - visa laime, kad as ju beveik neturiu. Tikriausiai del to paties pavydo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KlausykŠirdies: 20 rugsėjo 2010 - 13:53
QUOTE(Copacabana @ 2010 09 20, 15:44)
Čia ne nepasitikėjimas ja, čia baimė ir nepasitikėjimas savimi iš vyrų pusės. Tiesiog reikia mažiau girtis vyrams apie buvusius santykius ir patirtį


Turbūt smile.gif

O dėl vyrų... Na.. aš ne vyras. Bet kartais jie nepasitiki ne tik savimi, kai kalbama apie moterį, apie kurią kalbama .

Taip, tai davatkiška, vienuoliopaskenduoliška ir t.t. it pan. Bet tiesiog kartais taip yra.
Kaip sako vienas mano pažįstamas: bendro naudojimo gali būti daug kas, bet tik ne mano nosinė.. ir ne mano moteris.
Atsakyti
QUOTE(Rabi @ 2010 09 20, 13:54)
Turbūt  smile.gif

O dėl vyrų... Na.. aš ne vyras.  Bet kartais jie nepasitiki ne tik savimi, kai kalbama  apie moterį, apie kurią kalbama .

Taip, tai davatkiška, vienuoliopaskenduoliška ir t.t. it pan. Bet tiesiog kartais taip yra.
Kaip sako vienas mano pažįstamas: bendro naudojimo gali būti daug kas, bet tik ne mano nosinė.. ir ne mano moteris.


Va va... ir sunku kartais paaiskinti zmogui, jog nesidairau i salis, jei man su esanciu salia gerai. Gali mustis i krutine kiek nori... netiki ir viskas. Kita vertus - gal neverta tokiam ir aiskinti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabi @ 2010 09 20, 14:54)
O dėl vyrų... Na.. aš ne vyras.  Bet kartais jie nepasitiki ne tik savimi, kai kalbama  apie moterį, apie kurią kalbama .
Man įdomu, ko vyrai tikisi iš moters, kuriai virš 35? Vat taip atvirai. Juk dauguma tiek vyrų, tiek moterų, pasiekusių tam tikrą amžių, yra subrendę egoistai su labai konkrečiais poreikiais ir lūkesčiais. Jeigu vyrui netinka tokia moteris, tai gal ir teisingai daro, kad neprasideda. Bet yra tokių, kuriems patinka.
QUOTE
Taip, tai davatkiška, vienuoliopaskenduoliška ir t.t. it pan. Bet tiesiog kartais taip yra.
Kaip sako vienas mano pažįstamas: bendro naudojimo gali būti daug kas, bet tik ne mano nosinė.. ir ne mano moteris.
lotuliukas.gif Prisimenu, kai mokiausi pradinėse klasėse, per higienos pamokėlę mums buvo kalama į galvas, kad dalintis negalima: nosine, šukomis ir dantų šepetuku. Apie moteris nieko nesakė lotuliukas.gif

Nu jei rimtai, pvz. aš jau su tokiu žmogumi, kuris lygina nosines ir moteris, negalėčiau nieko bendro turėti. Nemėgstu savininiškų žmonių ir tiek. Ištikimybė - mano pačios savanoriškas apsisprendimas, t.y. laisvos valios aktas, o ne suteikiama malonė vyrui.
Atsakyti
QUOTE(KlausykŠirdies @ 2010 09 20, 15:57)
Va va... ir sunku kartais paaiskinti zmogui, jog nesidairau i salis, jei man su esanciu salia gerai. Gali mustis i krutine kiek nori... netiki ir viskas.


Ir dėl to jus meta? Arba nenori rimtų santykių su jumis?
Atsakyti
QUOTE(KlausykŠirdies @ 2010 09 20, 14:57)
Kita vertus - gal neverta tokiam ir aiskinti... g.gif
Neverta.
Atsakyti