Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

Retai nusiperki naują knygą. Knygynas - namuose. Įpratus skaityti vėlai vakare, dažnai po vidurnakčio prieini prie knygų lentynos ir ieškai. Žinai, jog visos knygos laukia. Nesakytum, kad siūlosi, - tuo namų knygynėlis skiriasi nuo miesto knygynų, - bet viliasi, kad bus pastebėtos, prisimintos ir po keleto metų pertraukos paimtos į rankas. Yra knygų, laukiančių metų metus, - jos žino, ką reiškia žodis "užmarštis".

Knygos laukia savo vasaros, savojo rudens, savos žiemos ir pavasario, nes žino, jog ir tu turi kiekvienam metų laikui savą knygą.
L. Gutauskas. Musės. Palėpė. 272 psl

P.S. Čia viską reikia skaityti ir suprasti ne pažodžiui, na, bent jau aš namų knygynėlį pavadinčiau biblioteka, nes namuose ne visas norimas knygas turim, o bibliotekoj jų yra įvairių ir ji man kaip antri namai. blush2.gif smile.gif

Mūsų skaitytojų gimtadieniai
dolly' – sausio 17 d.
L'ora – sausio 23 d.
Papugele – sausio 31 d.


Aguonytė – vasario 9 d.
laTulipe – vasario 24 d.


Fatimaallaa – kovo 24 d.
amber123 - kovo 25 d.
reeva - kovo 28 d.

neva1 – balandžio 2 d.
Rauzi – balandžio 15 d.
Medeinaa - balandžio 23 d.
aistuliaa – balandžio 28 d.

bucke – gegužės 8 d.
Vessta – gegužės 15 d.
Meskute5 – gegužės 29 d.

LijaAntLedo – birželio 2 d.
Dorifore – birželio 3 d.
_Only_ – birželio 19 d.

Biancca – liepos 1 d.
Skiautelė – liepos 2 d.
casolin – liepos 23 d.
shiaudine – liepos 25 d.

miaubraske – rugpjūčio 11 d.
Gegytė – rugpjūčio 19 d.
Ingėnas – rugpjūčio 24 d.
sphinx – rugpjūčio 28 d.

Taškė. - rugsėjo 14 d.
vaivira – rugsėjo 19 d.
ceburashka – rugsėjo 23 d.

linamog – spalio 2 d.
Mona187 – spalio 18 d.
*IsaDora* – spalio 26 d.
AgnĖ.** – spalio 31 d.

ewe1ina – lapkričio 13 d.
Love Raimonda – lapkričio 15 d.
Stiklo karoliukai – lapkričio 21 d.
Sielos Sparnai – lapkričio 29 d.


daite – gruodžio 24 d.
adžani – gruodžio 26 d.


P.S. Labai nepeikit, kad ne visas nuorodas sudėjau bei be paveiksliuko jokio blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 20 rugsėjo 2010 - 19:29
O, veltui aš kūriau, neužsikrovė sm ir viskas dingo biggrin.gif
Registruojuos su puse Murakamio "Prisukamo paukščio kronikos" ir 30 psl. "Mirtis iš miško" 4u.gif
Einu skaityt ką prišnekėjot visą dieną rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(AgnĖ.** @ 2010 09 20, 15:24)
O vat "Mano vaikai..." nieko ypatingo kolkas  unsure.gif

Panos, kaip slogą gydyt be vaistų?  rolleyes.gif Po Kauno naktų nei prakvėpuoju, nei prašneku  doh.gif  unsure.gif


Įdomu kaip tau toliau ji patiks smile.gif man pradžioje irgi prastesnė nuomonė buvo, paskui pasitaisė smile.gif
Slogą labai gerai gydyt skalaujant nosį vandeniu su druska.. Nors man nepatinka, nedarau pati doh.gif dar česnaką į nosį kišt gali bandyt.
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2010 09 20, 15:46)
Ne i tema, bet pazekit iki ko pasaulis nusirito.. dvimete ruko zole
http://www.alfa.lt/s...010-09-20_10-49


Trinktelk per galvą tokiai mamai.
Papildyta:
QUOTE(adžani @ 2010 09 20, 17:33)
Na ir salta zmones,ar ne? doh.gif


Namie? Lauke? Kur?
Aš tik naktį sušalau, bet ir pačios protas su atidarytu langu miegot buvo.
O dieną oras super buvo.

Plepsių topas biggrin.gif

aistuliaa 75
Dorifore 68
Meskute5 65
_Only_ 40
amber123 37


Kas man darosi, gal reikia, kad dažniau kompas ignoruotų ir nekrautų SM rolleyes.gif

--------------

Viskas, paskaičiau senąją temą, ačiū už naują, jungiu kompą, kepsiu obuolių pyragą greitai, tada baigsiu knygą ir mokysiuos mokysiuos mokysiuos doh.gif
gero vakaro visoms smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 20 rugsėjo 2010 - 19:22
Gal kas skaitot prancūziškai? Atiduočiau Guy de Maupassant "Toine".
Aš tai nesuprantu prancūziškai, bet kažkas norėjo tą knygą išmesti, tai pasiėmiau, galvojau, gal rasiu, kas norės, bet iki šiol neradau. smile.gif
Atsakyti
Registras bigsmile.gif aciu uz naujus namus.. paaaaaaagaliau susilau doh.gif eina svilpt kaip salta.. brr.. pasidariau arbatos su citrina ir medum, dabar taaaaaaaip silta wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas naujoj temoj
Registras su Filosofijos įvadu ir "Vilko dantų karoliais" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 20, 19:32)
Labas naujoj temoj
Registras su Filosofijos įvadu ir "Vilko dantų karoliais" biggrin.gif

Sveikos 4u.gif As jau baigineju "Vienos kruties istorija", po jos laukia "Placebas" ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AisteZ: 20 rugsėjo 2010 - 19:48
Labas vakaras 4u.gif

ačiū už naujus namučius 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Registruojuosi su user posted image

Vakar buvau nekokios nuomonės apie šią knygą, bet dabar, jau perskaičius daugiau, galiu pasakyti, kad tikrai patinka ir tikiuosi dar spėti šįvakar daugiau paskaityti iki NNŠ wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 20, 20:24)
Registras bigsmile.gif aciu uz naujus namus.. paaaaaaagaliau susilau doh.gif eina svilpt kaip salta.. brr.. pasidariau arbatos su citrina ir medum, dabar taaaaaaaip silta wub.gif  wub.gif

Ir as tokia darysiuos,jei citrina rasiu. biggrin.gif
Registras,ir vel su moksline literatura,bet greit jau baigsiu ir imsiuos Kleopatros memuaru. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 20, 20:32)
Labas naujoj temoj
Registras su Filosofijos įvadu ir "Vilko dantų karoliais" biggrin.gif

Na ir kaip su "Vilko dantų karoliais" ? Įdomu? Ne, jaučiu, dabar aš jų neskaitysiu, skaitysiu savo knygų tuntą, nes man norisi, kad knyga persiskaitytų maximum per 2 savaites. Tokias knygas aš ir pasiėmus, kurios man patiktų biggrin.gif
Atsakyti
Mona187 aciu uz tema. 4u.gif
Atsakyti
sveikos ax.gif
tyliai vis paskaitinėdavau, bet jūs labai greit šnekat..
alia šiandien keista nuotaika, tai panervuosiu truputuką blush2.gif nusipirkau naujutėlę anglišką Grisham knygą "Gatvės advokatas" bigsmile.gif už penkis litus smile.gif kol dar nepaklausėt - ne Lietuvoje 4u.gif
ar turit atsiliepimų? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Piglet @ 2010 09 20, 20:52)
alia šiandien keista nuotaika, tai panervuosiu truputuką  blush2.gif nusipirkau naujutėlę anglišką Grisham knygą "Gatvės advokatas"  bigsmile.gif už penkis litus  smile.gif kol dar nepaklausėt - ne Lietuvoje  4u.gif
ar turit atsiliepimų?  mirksiukas.gif

Aš irgi skaičiau angliškai. Man patiko. Nepriskirčiau jos prie įdomiausių Grishamo knygų, nes kiek ramesnė, mažiau įtampos negu kai kuriose. Bet pati istorija- kaip žmogus ima ir pakeičia savo gyvenimą- verta dėmesio.
Atsakyti