Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(miaubraske @ 2010 09 23, 21:50)
Jei niekam nepasižadėjus- aš pirkčiau  4u.gif  bigsmile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 23, 22:48)
Prašau, bet už tai mainais man savaitgalį ieškai referatų  biggrin.gif Aš studijuosiu neakvaizdžiai su jumis  ax.gif
Nežinau, kiek laiko turi tam darbui padaryt, jeigu skubiai tai imk plonesnę knygą, bet jeigu nespaudžia labai limitai, tai aš imčiau  Kurklietytės, nes po atsiliepimų čia ir pati įtraukiau ją į sąrašą. Ingėnas su Papūgėle ją skaitė, gal daugiau pasakytų apie ją  ax.gif

P.S. Tu tikiuosi kuri naujus namus? neišeik miegot ir neplaik mūsų lauke  biggrin.gif


Būtinai savaitgalį paieškosiu, nes jau ir taip vienai mergaitei jaunesnei iš VPU prisižadėjus užrašų paieškot, bus vienu kartu smile.gif
Nėra skubiai, kiti jau atsiskaitė, bet dėstytojas toks atsipūtęs, čia bet kada iki sesijos galima atnešti biggrin.gif bet aš tik šiandien sužinojau..
Tos Kurklietytės knygos viršelis labai gražus wub.gif
Namučius sukursiu, eisiu dabar kaip tik smile.gif ir išvis kokie miegai, man pats jėgų antplūdis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 23 rugsėjo 2010 - 22:10
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 23, 21:51)


Aišku ne už šimtą litų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 23, 22:50)
sorry, nemaciau unsure.gif  4u.gif em.. tai kad.. matai kokia situacija..dar nebaigiu lotuliukas.gif tik ka pradejau 52 Nostradamo pranasystes kur buvau is Fati pasiskolinus.. ir dabar pasiemiau Istorike..  smile.gif Dzeine niekur nepabegs.. o tie zmones, kurie man skolina knygas siuo metu neaisku(neturiu omenyje Fati biggrin.gif ) 4u.gif del to skubu perskaityt biggrin.gif ka as zinau.. tikrai ja perskaitysiu, bet ji niekur nedings, todel ir neskubu

Nu žiūrėk man, nes dabar aš tave pradėsiu graužt dėl jos biggrin.gif Mane Jovita kai įspaudė į kampą, tai staigiai pradėjau skaityti. ir žinok patinka bigsmile.gif Bet parašysiu daugiau atsiliepime ax.gif
Atsakyti
Nauja tema

4u.gif 4u.gif 4u.gif

-----------
Einu savo Geišos į vonią skaityt cool.gif iki ryt, saldžių visoms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 23 rugsėjo 2010 - 22:18
Ačiū už namus 4u.gif Pabaigiam šią temą, nes noriu naujoj prisiregistruoti ir eit miegot 4u.gif Tiksliau skaityt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 23, 23:18)
Ačiū už namus  4u.gif  Pabaigiam šią temą, nes noriu naujoj prisiregistruoti ir eit miegot  4u.gif Tiksliau skaityt  biggrin.gif


tema tema, greičiau baikis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 23, 22:54)
Namučius sukursiu, eisiu dabar kaip tik smile.gif ir išvis kokie miegai, man pats jėgų antplūdis  biggrin.gif

Man irgi smile.gif Visai nesinori miego. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2010 09 23, 23:30)
Man irgi smile.gif Visai nesinori miego. mirksiukas.gif


Aš tai tokia jau esu, man vakare pats darbingumas. Aišku, ryte sunku keltis, bet jau pripratus, kad nedaug išeina pamiegoti man smile.gif nors visai norėčiau įprasti kaip normalus žmogus gultis 22 val.. Šiandien vėl kol užmiksiu, garantuotai 1 jau bus doh.gif o keltis tai 7 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 23, 23:32)
Aš tai tokia jau esu, man vakare pats darbingumas. Aišku, ryte sunku keltis, bet jau pripratus, kad nedaug išeina pamiegoti man  smile.gif  nors visai norėčiau įprasti kaip normalus žmogus gultis 22 val.. Šiandien vėl kol užmiksiu, garantuotai 1 jau bus  doh.gif  o keltis tai 7  doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif aš tai dėl ganėtinai kvailos priežasties išvis nežadu miegot šiąnakt. doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti