Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimas - didelis stresas

QUOTE(waja28 @ 2010 10 18, 09:08)
Manau ,kad gal tie kurie taip paniskai bijo to vairavimo,tai ir neseda prie vairo,o ypac mieste.Tik idomu kaip tas teises issilaiko taip baisiai bijodami?Nors ka as zinau,as irgi vis dar truputi su baime vairuoju,nors jau greit metai kai teises turiu.Truksta vis dar tos praktikos,nes daznai pasivazinet neturiu galimybiu.

Na bet nėra taip,kaip čia merginos išsireiškia, kad surakina kojas ir tt. tokia baimė naturalu, bet kai jau visiškai apima panika ir stresas, arba jau iš vakaro kamuoja nerimas žinant, kad ryt reiks vairuoti..tai nu tikrai nesuprantu,kam save kankinti tada doh.gif
Atsakyti
Sveikos, labai noriu ka nors suzinoti apie vairavimo instruktoriu Kazimiera Zukauska. Gal kuri esat apie ji girdejusios ar susidurusios? Su juo susitariau del vaziavimo telefonu, bet pasirode nemalonus, namandagus senas diedas. Dabar taip nera nuotaikos, nes istisai galvoju, kad bus prastai pas ji. Pati esu niekad net nebandzius vairo sukt, neisivaizduoju kaip ta masina veikia. Jauciu, kad ismes i gatve mane centre per pika ir atmus ilgam man nora vairuoti, nors dabar tai tikrai noriu. Iskapsciau puse interneto kazko ieskodama apie ji, bet radau tik viena lb prasta komentara apie kazkoki Kazimiera ir viena neutralu. Isprotesiu dar 4 dienas apie tai galvodama. O norejau kuo greiciau ismokt vaziuot. verysad.gif beje, mokausi zebro mokykloje, kaune.
Atsakyti
QUOTE(*Vetrunge* @ 2010 10 15, 07:46)
svarbiausia - ryztas  biggrin.gif Saunuole, kad prisivertet  thumbup.gif
As jau savaite vazineju i darba viena. Tiesa, is namu isvaziuoju 7 val., kad maziau automobiliu butu  smile.gif . Kazkaip jau nebelabai ir baisu  smile.gif Bet...  atsirado parkavimosi baime  doh.gif Ypac prie prekybos centru, kur daug masinu... Atrodo - nesuvaldysi automobilio is "isimurisi" i kita  smile.gif

Idomu, kaip Eurozonai sekasi  g.gif Ar dar vis baisu vairuoti?

Atsakyti
QUOTE(Eurozona @ 2010 10 18, 14:28)


Sveikos, jei dar sveikos, senai negirdetos!!! Malonu, kad prisiminet mane. Taip gera, kai isgirsti nors viena silta zodi. O juk ir rasome cia laiskelius, kad paguostume viena kita, kad padrasintume ir pamokytume. O saipytis ir skeptiskai sypsotis visi mokame... tik nebutina savo pranasumo taip viesai demonstruoti. Visada stebiuosi, kaip "asas", tris dienas kaip "susiles kojas", t.y. nusipleses klevo lapa nuo uodegos, krutai vazineja ir uzmirso, kad ir jis kazkada buvo naujokas siame reikale... Panos, nepasiduodam! Kai as pasiziuriu, jog kiekvienas terbaklynis, nemokantis sakinio suregzti ir klyno uzsisegti - ir tas krutai vairuoja ir dar pypsi pro sali lekdamas...!!! Toks siutas paima. Kuo mes blogesnes?! Kai pamatau paskui mane vaziuojancia moteriske uz vairo, o ne koki vyrioka, is karto smagiau pasidaro vaziuoti ir saugiau. Zinau, kad ji niekada nelips man ant kulnu.
Manau mes visos iveiksime vairavimo stresa. Tik reikia viena kita paremti, pasidalinti patirtimi. Siulau pasipasakoti cia apie sudetingas sankryzas, apie paslaptingus, staiga isdygstancius zenklus pries akis, apie uzsleptus sviesoforus ir pan. Pasidalinkime patirtimi ir kartu keliuose bus saugiau! Myliu visas moteris vairuotojas!

Eurozona
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2010 10 18, 14:17)
Sveikos, labai noriu ka nors suzinoti apie vairavimo instruktoriu Kazimiera Zukauska. Gal kuri esat apie ji girdejusios ar susidurusios? Su juo susitariau del vaziavimo telefonu, bet pasirode nemalonus, namandagus senas diedas. Dabar taip nera nuotaikos, nes istisai galvoju, kad bus prastai pas ji. Pati esu niekad net nebandzius vairo sukt, neisivaizduoju kaip ta masina veikia. Jauciu, kad ismes i gatve mane centre per pika ir atmus ilgam man nora vairuoti, nors dabar tai tikrai noriu. Iskapsciau puse interneto kazko ieskodama apie ji, bet radau tik viena lb prasta komentara apie kazkoki Kazimiera ir viena neutralu. Isprotesiu dar 4 dienas apie tai galvodama. O norejau kuo greiciau ismokt vaziuot. verysad.gif beje, mokausi zebro mokykloje, kaune.



Sveika, gaila, kad esu vilniete ir negaliu siame reikale Tau padeti. Bet patarima duosiu. Su instruktoriumi butinas geras kontaktas. Jeigu jis Tau bus nepriimtinas, negalesi isisavinti is jo teikiamas zinias. Tada ji keisk.
Pirmasis mano instrukrius vis lyg netycia griebdavo man uz kelio:) ir pan. reiske simpatijas. Tai vaziuojant as vis stengdavausi kaip imanoma to isvengti, o ne gerai ziureti i kelia. Antrasis - buvo seniokas, kuriam vairavimas senai jau buvo nusibodes, kalbedavo tik apie savo soda. Tai va treacias(trecias kartas nemeluoja) pasitaike puikus!. Ramaus budo, gan letas, i viska ramiai reaguojantis ir nepanikuojantis. Visas klaidas ramiai paaiskindamas.
Tai toks butu mano patarimas. Jeigu mokaisi vairavimo mokykloje ir instruktoriaus negali pasirinkti, tai atvazinejusi 10 kartu, gali ji nusisamdyti privaciai, pagal draugu rekomendacijas. Ir juos keisti nors kas antra vaziavima, kol sutiksi toki, kuri suprasi is pirmo zodzio, puiku mokytoja. Tu juo turi pilnai pasitiketi, tada ir supratimas apie vairavima ateis. Sekmes! Ir butinai papasakok mums cia apie savo pasiekimus. labai lauksime

Eurozona
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2010 10 18, 15:17)
Sveikos, labai noriu ka nors suzinoti apie vairavimo instruktoriu Kazimiera Zukauska.


o toje mokykloje, kur mokotes vairuoti nera daugiau instruktoriu? Ar cia privalomai paskiria? Gal jusu minetas visai nieko ir viskas bus gerai 4u.gif

QUOTE(Eurozona @ 2010 10 18, 15:47)
Kuo mes blogesnes?!


Sveikute 4u.gif
Va butent thumbup.gif

o kaip jums sekasi vairuoti? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eurozona @ 2010 10 18, 14:47)
Kai as pasiziuriu, jog kiekvienas terbaklynis, nemokantis sakinio suregzti ir klyno uzsisegti - ir tas krutai vairuoja ir dar pypsi pro sali lekdamas...!!! Toks siutas paima. Kuo mes blogesnes?! Kai pamatau paskui mane vaziuojancia moteriske uz vairo, o ne koki vyrioka, is karto smagiau pasidaro vaziuoti ir saugiau. Zinau, kad ji niekada nelips man ant kulnu.
Manau mes visos iveiksime vairavimo stresa. Tik reikia viena kita paremti, pasidalinti patirtimi. Siulau pasipasakoti cia apie sudetingas sankryzas, apie paslaptingus, staiga isdygstancius zenklus pries akis, apie uzsleptus sviesoforus ir pan. Pasidalinkime patirtimi ir kartu keliuose bus saugiau! Myliu visas moteris vairuotojas!

Eurozona

Oas galvoju ,kad tie kurie neturi smegeneliu,tai ir baimes jausmo neturi.Pazystu vienus tokius,berasciu seimynele,vaje kaip jie nori vairuot ir vairuoja dar net pilnametystes nesulauke,aisku viena beda,kad niekaip nei vienam nepavyksta teisiu issilaikyt.Tai taip ir raizo po savo rajona be teisiu.Aisku ir baudas moka,ir masina policija karta konfiskavo,bet nusipirko kita ir toliau raizo.Tai viena persona is ju dabar teises bando laikyt,teorija seip ne taip islaike is 7 karto(turbut cia jai kaip aklai vistai grudas),o vairavima ieskosi uz pinigus kas prastumtu.Nors ir gyresi,kad nieko cia ner man,as puikiai moku vairuot,bet matyt nezinojo jpg vairuojant gatveje dar ir galvot reikia.Vat tokie tai tikra nelaime keliuose.
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2010 10 19, 09:10)
Oas galvoju ,kad tie kurie neturi smegeneliu,tai ir baimes jausmo neturi.Pazystu vienus tokius,berasciu seimynele,vaje kaip jie nori vairuot ir vairuoja dar net pilnametystes nesulauke,aisku viena beda,kad niekaip nei vienam nepavyksta teisiu issilaikyt.Tai taip ir raizo po savo rajona be teisiu.Aisku ir baudas moka,ir masina policija karta konfiskavo,bet nusipirko kita ir toliau raizo.Tai viena persona is ju dabar teises bando laikyt,teorija seip ne taip islaike is 7 karto(turbut cia jai kaip aklai vistai grudas),o vairavima ieskosi uz pinigus kas prastumtu.Nors ir gyresi,kad nieko cia ner man,as puikiai moku vairuot,bet matyt nezinojo jpg vairuojant gatveje dar ir galvot reikia.Vat tokie tai tikra nelaime keliuose.



Vajezau... doh.gif doh.gif doh.gif Kur cia tokie gyvena? reik ta rajona apvaziuot stengtis, kad tik nesusitikt tokiu "geru" vairuotoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2010 10 19, 09:10)
Vat tokie tai tikra nelaime keliuose.


Turbūt blogiau už bet kokį "lapą" doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2010 10 19, 10:10)
Pazystu vienus tokius,berasciu seimynele


cia tikrai smegenu nerasta doh.gif doh.gif doh.gif Kur cia gyvena ta seimynele?
Papildyta:
QUOTE(astoria @ 2010 10 19, 10:44)
Turbūt blogiau už bet kokį "lapą" doh.gif .


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Eurozona @ 2010 10 18, 15:10)
Sveika, gaila, kad esu vilniete ir negaliu siame reikale Tau padeti. Bet patarima duosiu.

Ačiū už atsakymą. Na, aš galėjau rinktis instruktorių, bet kadangi jų nepažįstu, tai sakiau, kad neturiu pageidavimų, maniau gal ir taip gerą gausiu. Dabar supratau, kad reikia gerai pasidomėti ir prašyti. Tikrai nesiruošiu su juo važinėti 15 kartų, jei man jis nepatiks (dabar jaučiu, kad tikrai nepatiks), galvoju, kad šeštadienį nuėjus į teoriją iš karto rėšiu, kad prašau kito mokytojo. Bet vistiek nervuojuosi, kai tik pagalvoju, kad sutiksiu storą nemalonų diedą, (kartą mačiau tokį važiuojant su tos mokyklos mokomąja mašina), viena ir pati svarbiausia, nes pirmoji, pamoka nueis šuniui ant uodegos. Kiekvienas dalykas, kurio imuosi man yra labai svarbus ir noriu gauti maximuma. O čia dar pinigus moku, tai kodėl negaliu gauti kokybės.. Aišku čia biškį anksčiau laiko panikuoju, bet...neįsivaizduoju kaip galėčiau mokytis su antipatišku žmogumi. schmoll.gif Jei rasčiau kokios info apie jį tai lengviau būtų, iškart žinočiau kaip nusiteikti. g.gif nes radau vieną komentarą apie instruktorių tokiu vardu Kaune, kad nuo jo net bernai iš karto pabėga. unsure.gif bet kaip tokius gali samdyti geros mokyklos nesuprantu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Passion* @ 2010 10 19, 09:28)
Vajezau...  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Kur cia tokie gyvena? reik ta rajona apvaziuot  stengtis, kad tik nesusitikt tokiu "geru" vairuotoju  doh.gif

Siauliu rajone cia.taip kad siauliuos ir aplink bukit atsargus! biggrin.gif
Atsakyti