Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimas - didelis stresas

QUOTE(*Vetrunge* @ 2010 10 22, 09:21)
kaip sakant - oro neuzsakysi  smile.gif . As vienasyk vairavau (dar su instruktorium), kai pliaupe kaip is kibiro, matomumas nulis, viduj visi langai aptraukti, nes matyt salono filtrai nebelabai kokie, tai jausmelis koks buvo...  doh.gif Aisku, instruktorius padejo, bet jei vienai tokia situacija butu, tai tikriausiai stociau kur salikelej ir laukciau, kol liutis aprims...  tongue.gif



as kai dar nemokejau vazineti, pries kursu pradzia kokia pora savaiciu geriau ramnamuosius, nes man labai atrode baisu, bet kai pabandziau tai super, jokio streso.
Atsakyti
Kart su sese vaziavom ir pradejo nesveikai lyti tarpmiestiniam kely. na ka, stojom sonan, avarini ir pralaukem, nes nieko nesimate. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2010 10 22, 15:43)
Kart su sese vaziavom ir pradejo nesveikai lyti tarpmiestiniam kely. na ka, stojom sonan, avarini ir pralaukem, nes nieko nesimate. doh.gif



o Dieve, isivaizduoju koks pojutis, pati vaikstinedama su pugom esu taip susidurus, kad man tiesiai i akis sningo nenormaliai.
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2010 10 21, 00:43)
Taip taip, bus pirmoji, net neturiu supratimo apie auto, zodz blond visiskai.  doh.gif  siandien kazkaip nuotaika vakare pasitaise tai dbr nelabai i mu i galva, tik nervas bus kai jau reikes varyt ir jei dar lis.. drauges issiklausinejau apie jos pirma pamoka, tai jau zinau kokia ji turi buti, gal dar del to ramiau. smile.gif  matai klausti tai as galiu, bet jei zinociau ko klausti biggrin.gif  unsure.gif  manau, kad tam ir yra mokytojas, kad zinotu ka turi paaiskint. bus matyt kas ten per seniokas. aj beje vairuot noriu normalia, ne automata.



Sveika, Kliamka, kaip Tavo pirmoji pamoka? Kaip sekesi? Rasyk greiciau, labai idomu!

Eurozona
Atsakyti
sveikos, buvau radus informacija apie seminara "Vairuok be streso" gal kam bus naudinga http://www.success.l...iruok-be-streso
Atsakyti
Sveikos,
turiu papildomos vairavimo pamokos (1,5 val.) kupona, kuri pirkau geguzes 30 d. per www.kartu.lt uz 40 Lt. Buvau isigijusi 4 kuponus, taciau isnaudojau tris, vienas liko. Vairavimo mokykla - vairavimo abc (http://www.vairavimo-abc.lt). Galite jiems pasiskambinti, ir paklausti apie mano turima atliekama kupona - administratore situacija zino.. (pasakykit, kad kalba eina apie neshtuke smile.gif tada tikrai zinos). Kupono isigijima is manes isivaizduoju taip: arba galime susitikti,-apsikeisti - jus man pinigelius as jums kupono nr., arba jus pervedate pinigelius, as jums atsiunciu kupono nr. Kreipkites per AZ, nes temos neseku.

P.S. kuponas galioja iki 2012-08-31 d.
Atsakyti
Sveikos, kolegės, kurios dar bijot vairuot 4u.gif Aš pirma savaitė kamuojuosi kelyje. Po truputį į priekį... Mano silpna vieta - kalnai pakalnės bei išvažiavimas iš vietos. unsure.gif Arba užgęstu arba laiku nišvažiuoju iš vietos, kol dega žalias šviesoforas doh.gif
Atsakyti
As irgi naujokas kelyje.. labukas visoms smile.gif
seip vairuot norma viskas. tik sunku pajudet is vietos..ikalneje baugu nenuredet galan.. bet pas man kazkas su sankaba.. ja sutvarkius baigsiu gest. rolleyes.gif nes kai mokaiusi.. tai negesau visai. gal du kartus. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos jau esamos ir dar busimos vairuotojos blush2.gif Ateinu ir as i si foruma pasidalint savo baimemis blush2.gif Nu niekaip negaliu priprast prie vaziavimo tamsoje schmoll.gif Jau nemazai pamoku turejau su instruktorium,bet vistiek dar darau daug kvailu klaidu kai vaziuoju tamsoje,tai zenklo nepamatau,tai per istisine vaziuoju doh.gif O svarbiausia,kad padarius klaida labai susinervinu ir dar prasciau vaziuoju,o vairavimas mano vyksta piko metu,kai labai daug masinu,tai itampa laaabai didele doh.gif Diena sekasi daug geriau,bet neturiu galimybes vazinet diena,nes vyras dirba,nera kam vaika palikt...Nu nezinau kaip man iveikt ta baime ir itampa nors tu ka...Kazkaip kartais net pasijauciu beviltiska vairuotoja,nors instruktorius tikrai malonus,nei rekia nei bamba ir t.t
Atsakyti
Gal ir pavėluotai, bet dėl tos sankabos ir gesimo. Regitroj naujesnės mašinos, jautresnė ir sankaba ir gazas, todėl vėliau sunku priprasti prie savų senukų biggrin.gif Man buvo ta pati problema, išmokau daugiau gazuoti, ypač jeigu mašina varoma dujomis, tai dabar viskas thumbup.gif nesijaučia net perjungus pavaras jokio trūkčiojimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emixsit: 13 kovo 2013 - 21:52
turiu vairavimo testų (testaiket.lt) kodą, kuris galioja iki 07 24. man jau nebereikia, tai už simbolinę kainą galiu perleisti:)
papildomai, galėčiau duoti prisijungimus ir prie kitos sveitainės, kurioje liko nemokamai spręsti testus 7 dienas.
Atsakyti
Sveikos, Paskaitinejau ir nusprendziau parasyti:)
Manau visos baimes dingtu, jei pasneketumet su tikrai geru ir kompetentingu insturktorium, o gal pakaktu i vairavimo mokykla uzsukt, pasedet ramiai, isgerti kavytes ir pasneketi, pasidalinti savo baimemis su administratorem ar teoretiku. Manau tikrai padetu, patartu padrasintu ir suteiktu pasitikejimo, juk jiems visa tai pazistama ir zinoma. Siaip, tai pusesere turejo problemu su ikalne ir vienu ziedu, tai vaziuodavo aplinkeliais, kad netektu susidurti su jais smile.gif Patariau nueiti pas mano instruktoriu ir pravaziuoti viena ar kelis vaziavimus ir ka bigsmile.gif padejo thumbup.gif
Dabar dekinga, kad nebereikia stersuoti kiekviena diena.
Tikrai yra kompetentingu instruktoriu, tad pasiklausinekit pas pazistamus ir manau tikrai pades smile.gif Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti