Įkraunama...
Įkraunama...

Extra (skubioji) kontracepcija - 3

kelis kart gėriau. visad sausa išlipau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 09 24, 16:27)
kelis kart gėriau. visad sausa išlipau smile.gif

na kaip bbeūtų kvaila pripažinti esu gėrusi pirmą kartą jas prieš beveik dvejus metus, po paros laiko pakraujavau,po to atėjo normalios mm. O šikart nebuvo salygu greitai išgerti,tai gavosi nekas. Šito brudo daugiau negersiu,kad ir kas nutiks. Pasimokiau va per šitus kartus. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2010 09 24, 12:56)
Na gėrėt postinorą po 2 dienų ir dar specialiai nesisaugodami mylėjotės ir ar ne naivu tikėtis kad jūs nepastojote?  doh.gif  Geriau jau būtumėte negėrę tos tabletės, nes jei nėštumas liko, tai nenorėčiau laukti ir nerimauti ar tai nepakenkė vaisiui

nu niekaip nesuprantu tokiu poelgiu ir as doh.gif
ir turbut ne po 18 abiem, kad sitaip kvailiot doh.gif
Atsakyti
Sveiki. Po nesaugaus lytinio akto praejus 8val isgeriau Postinor 2 tabletes. Taciau sekanciu lytiniu santykiu metu vel!!! atsitiko nelaime - plyso prezervatyvas. Tai atsitiko praejus mazdaug 5val po tableciu suvartojimo. Kokia tikimybe kad galiu pastoti? Gal tos tabletes apsaugo kuri laika po ju isgerimo? Labai prasau gal kas gali atsakyti ir patarti? Nes kaiptik ciklo vidurys - vaisingos dienos. Zinau kad dar vienos postinor dozes gerti negalima. Ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(ruzzu @ 2010 09 28, 14:21)
Sveiki. Po nesaugaus lytinio akto praejus 8val isgeriau Postinor 2 tabletes. Taciau sekanciu lytiniu santykiu metu vel!!! atsitiko nelaime - plyso prezervatyvas. Tai atsitiko praejus mazdaug 5val po tableciu suvartojimo. Kokia tikimybe kad galiu pastoti? Gal tos tabletes apsaugo kuri laika po ju isgerimo? Labai prasau gal kas gali atsakyti ir patarti? Nes kaiptik ciklo vidurys - vaisingos dienos. Zinau kad dar vienos postinor dozes gerti negalima. Ka daryti?



skaitykit cia http://www.spa.lt/extra/moterims.phtml viskas issamiai paaiskinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruzzu @ 2010 09 28, 14:21)
Sveiki. Po nesaugaus lytinio akto praejus 8val isgeriau Postinor 2 tabletes. Taciau sekanciu lytiniu santykiu metu vel!!! atsitiko nelaime - plyso prezervatyvas. Tai atsitiko praejus mazdaug 5val po tableciu suvartojimo. Kokia tikimybe kad galiu pastoti? Gal tos tabletes apsaugo kuri laika po ju isgerimo? Labai prasau gal kas gali atsakyti ir patarti? Nes kaiptik ciklo vidurys - vaisingos dienos. Zinau kad dar vienos postinor dozes gerti negalima. Ka daryti?

Niekada negalima rizikuot savo sveikata. Vartot vaisingom dienom tik prezervatyva - labai negeras pasirinkimas:-( Vaisingomis dienomis isidemekit - kaip privaloma salyga dar ir maksties zvakute (tablete). O siaip POSTINOR pavartojus, jis veiksmingas. Nera realios tikimybes pastoti. Laiko juk nedaug praejo. Atidumo-atsargumo ATEITYJE:-)
Atsakyti
QUOTE(JOLI_T @ 2010 09 30, 14:40)
Niekada negalima rizikuot savo sveikata. Vartot vaisingom dienom tik prezervatyva - labai negeras pasirinkimas:-( Vaisingomis dienomis isidemekit - kaip privaloma salyga dar ir maksties zvakute (tablete). O siaip POSTINOR pavartojus, jis veiksmingas. Nera realios tikimybes pastoti. Laiko juk nedaug praejo. Atidumo-atsargumo ATEITYJE:-)


labai gerai jeigu zinot kada tos dienos vaisingos... manau tokiu nedaug, jei ciklas grybauja nieko ir nesuprasi... ax.gif
Atsakyti
Jolita, norite pasakyti, kad prezervatyvas neapsaugo vaisingomis dienomis? Didziausia nesamone, kuria esu girdejusi.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2010 09 30, 19:04)
Jolita, norite pasakyti, kad prezervatyvas neapsaugo vaisingomis dienomis? Didziausia nesamone, kuria esu girdejusi.


manau, kad ji norėjo pasakyti, kad jis apsaugos, bet hormoninė kontracepcija yra patikimesnė apsauga nei prezervatyvas
Atsakyti
Teko ir man jas panaudot ,tai viskas gerai. Jokio salutinio poveikio nepastebejau ir mm sulaukiau laiku nevelavo. Aisku geriau , kad ju neprisireiktu , bet visko pasitaiko.
Atsakyti
QUOTE(fainuze @ 2010 09 22, 10:51)
Sveikutės,pasimylėjau su vyru po ilgo nesimatymo ir išsiilgimo 16 dir spėkit kas buvo?  blink.gif  Viskas į mane... Kol grįžau tabletes abi iškart išgėriau 18d. į vakarą. Išskyrų yra, šiandien 22 mm vėluoja kelios dienos, pamaudžia vis apačioj pilvo šonus,daugiau jokių poveikių nėra. Tikimybė pastoti yra?  nestuke.gif beje antra diena po nuleidimo dar keli kartai buvo bet jau į vidų,nusprendėm ,kad taip ar taip reiks gerti tabletę tai pasimėgavom viskuo iki galo...  4u.gif

Po POSTINOR menesines veluoja. Bent jau man ginekologe sake, kad tai normalu biggrin.gif
Atsakyti
Man įdomu, ar galėjau pastoti, jeigu buvo nesaugūs lytiniai santykiai paskutinę mėnesinių dieną arba kitą dieną po mėnesinių pabaigos (na, kai dar šiek tiek tepa). Ar gerti Postinor, ar susilaikyti?
Atsakyti