Įkraunama...
Įkraunama...

Extra (skubioji) kontracepcija - 3

Turiu omeny kažkur 6-7 ciklo d.
Atsakyti
Esu pasimetusi....Gyvenu ne LT,tai ir pasitarti neturiu su kuom.Kreipiuosi i jus....
Na vakar nutiko taip,kad draugas uzsismagino ir savo turta paliko manyje verysad.gif Tai buvo pirma diena po menesiniu.Idomu tai vaisinga diena ar ne.... verysad.gif
O postinoro vartoti nelabai noriu( jau kokius 3 kartus teko).Bijau,kad poto isvis nebegalesiu pastoti verysad.gif Idomu ar iskart po men.didele tikimybe,kad buvo vaisinga diena? Manau galeciau rizikuoti,laukti kas bus....Bet dar norisi studijas baigti....Labai bijau....
Atsakyti
Siaip tai vaistinese buna testu ovuliacijai nustatyti , bet ten kur tu gyveni tai nezinau kaip yra. Na dar galima bandyt pagal gleives ziuret. Per vaisingas dienas jos buna skaidrios ir tasios. Dar viena gine sake ,kad galima mazdaug nustatyti taip :savo cikla padalini is dvieju ir prie to skaiciaus atimi - pridedi skaiciu tris ir gauni tiketinas vaisingas dienas pvz jei ciklas 28d tai padalinus gauni 14d pridejus ir atemus gauni ,kad tiketinos vaisingos dienos 11-17d.Sitas skaiciavimas daugiau tinka jei ciklas reguliarus .
Atsakyti
Manau, kad pastoti tikrai nebuvo tikimybes. Ne bent jusu partneris baige i vidu, sakoma, spermatozoidai islieka kelias paras, bet ir tai abejoju, ar taip butu. Jusu vietoje negerciau.
Atsakyti
Na keistai....suvokiu,kad sunku pataikyti ant vaisingu dienu..bet....na isskyros tai baltos,klampios....hm... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Amorsita @ 2010 10 03, 20:10)
Na keistai....suvokiu,kad sunku pataikyti ant vaisingu dienu..bet....na isskyros tai baltos,klampios....hm... sad.gif

Galima grubiai paskaičiuot kalendoriniu metodu žinant jūsų trumpiausią ciklą ir šių mėnesinių trukmę.
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2010 10 03, 21:07)
Galima grubiai paskaičiuot kalendoriniu metodu žinant jūsų trumpiausią ciklą ir šių mėnesinių trukmę.

Sunkiai man su tais skaiciavimais....Na kadangi praejo jau pora paru,tai manau belieka laukti ir ziureti,kas bus smile.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikutes...ir as su savo brangenybe prisidirbom... doh.gif is tos laimes savo gery isleido pas mane viduje ir teko po 12h isgerti tablete,bet po to kelias dienas papykino mane,zinoma ir desini ir kairi sona paskauda,bet ne tiek kad reiketu gerti nuskausminamus,o va siandien prasidejo toks neryskus pakraujavimas iki mm dar gera savaite. Norejau pasiteirauti ar buvo kas is jusu ta pati patyrusios ir ar didesne galimybe,jog as jau nebe viena??? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julija_Idig: 04 spalio 2010 - 22:06
Labukas smile.gif

Būtent „Postinor“ yra tekę vartoti...
Aišku tai buvo pries 5 - 6 metus smile.gif bet tada pusės metų bėgyje net du kartus mane gelbėjo šis preaparatas blush2.gif

Abu kartai sėkmingi ir labai skirtingi.
1 kartelį nejutau nieko... jokio skaumo, pykinimo, tepimo, mm vėlavimo...
2 kartas buvo kitoks - galvojau, kad mirsiu... skaudėjo visą kūną... ne dešinę kiaušidę, ir ne kairę... o viską... tokį jausmelį esu patyrusi tik vieną kartą gyvenime... gulėjau iš skausmo susirietusi ir net pas ginekologę nueiti neišdrysau.

Tokie išgyvenimai tikrai priverčia susimastyti...
Gal dėl to tiek metų sugebam tai daryti saugiai smile.gif net su vyru biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Taip nutiko, kad prieš savaitę mylintis plyšo prezervatyvas, išgėriau postinor. Šiandien vėl plyšo ir teko vėl gerti. Išgėriau vieną tabletę. Kažkur po valandos nuo išgėrimo prasidėjo mm. Ar reikia gerti antrą tabletę? unsure.gif
Atsakyti
Ar išvis įmanoma pastoti para iki mėnesinių? unsure.gif
Atsakyti
Jei ciklas ovuliacinis, ne.
Atsakyti