Įkraunama...
Įkraunama...

Bambutės priežiūra

Musu bambute nukrito per dvi savaites. Valem tik virintu vandeniu. Pasiseke sugijo labai graziai ir be jokiu bedeliu. Nukritus buvo tokiu kresuliuku, bet gydytoja sake kad cia normalu.
Atsakyti
Mūsų mažyliui bambutė nukrito antrą savaitę. Gydytoja liepė valyti tik virintu vandeniu (gyvenam UK). Tiesą sakant aš prie jos per daug nelindau, valiau gal tik porą kartų. Gražiai gijo ir praktiškai viskas nusivalydavo į rūbus, nes pastoviai būdavo dėmelių ant rūbų smile.gif
Atsakyti
mums sakė spiritu, ir dar kalio permanganatu g.gif
Atsakyti
nukrito 5 ta diena, butu 4 nukritus, jei buciau ta siuliuka uz kurio laikesi nukirpusi, bet ryte radau sliauztuose biggrin.gif
Atsakyti
Mano dukrytei sasiukas nukrito po 2 savaiciu, valiau spiritu, buvo ir kraujuko, ir slapiavo, ir kvapas nemalonus atsirado, nes bijojau ta smarkiau pasukt ir pakelt. bet kai issigandau to kvapo, isidrasinau ir viska gerai isvaliau, greit ir nukrito. nukritus dar biski slapiavo, bet kai patepiau kalio permanganato tirpalu, pridegino, ir baigesi smile.gif
Atsakyti
Mums abu kartus 7 diena nukrito valem spiritu ax.gif
Atsakyti
Nukrito 5-tą dieną. Paskui po šašiuko nuėjimo dar truputį kraujavo, tai tepiau spiritu. O dabar jau beveik visai sugijo - nors profilaktiškai dar pavalau spiritu.. bigsmile.gif
Atsakyti
Virkštelė nukrito tik po dviejų savaičių. Pradžiai valėm tik virintu vandeniu, kaip kad sakė ligoninėj, o kai buvom jau namuose ir apsilankius sesutė visaip ją sukiojo ir valė spiritu, nusipirkom spirituotų servetėlių (20servetėlių gal 2lt kainavo, nepamenu jau). Tai kai jau nukrito virkštelė, kasdien šašiuką nuvalydavau pradžiai su virintu vandenuku, kad atmirkint, o pabaigai su ta spirituota servetėle. Pati bambutė sugijo maždaug per savaitę ir be jokių problemų.
Atsakyti
nukrito mazdaug po savaites ir valau ja su Betadino tirpalu 4u.gif
Atsakyti
musu bambute sunu nukrito dar ligonineij 4 para, o mergaitem6, 7 diena.
Atsakyti
Mano sūneliui nukrito 6 dieną. Valiau tik virintu vandenuku ir greitai labai gražiai užgijo bigsmile.gif
Atsakyti
Dukrytei virkstele nukrito kazkur po 5-6 dienu, o visiskai uzgijo dar po savaites. Kadangi graziai gijo nelabai ten ir lindau. Kelis kartus pavaliau su Octenisept purskaliuku.
Atsakyti