Įkraunama...
Įkraunama...

Kas nedarė genetinių tyrimų?

Labai aciu uz rupesti. Nes mintys tikrai baisios lenda i galva...
Atsakyti
Paskambinau tai sake taip. Genetikai tyrimus daro nuo 11 savaites. Jei tau dare devyniu savaiciu- nelabai imk i galva, nes paprastas gydytojas- ginekologas- ne genetikas- nelabai sugeba si darba padaryti tiksliai ir isvis to beveik neimanoma. Gal sako toks maziukas jis pasisukes buvo netinkama poza ir uztai taip numatavo. Nereikia gasdintis. Reikia eit pirmiausia kraujo tyrima padaryt ir pas genetikus. Ta rauksle reiskia Dauno sindromo pozymius, bet ta vo atveju sake tikrai nesigasdint, nes tiesiog neimanoma 9 savaiciu to pamatyti. Gydytoja irgi kazkokia truputi trenkta doh.gif pati nuosprendi pasako net nenusiuntus issamiem tyrimam.
Atsakyti
Labai aciu tau uz pagalba. Tikrai dabar man daug ramiau smile.gif ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitita87 @ 2011 01 10, 17:04)
Labai aciu tau uz pagalba. Tikrai dabar man daug ramiau smile.gif ACIU  4u.gif


Parasyk kaip seksis, kai normaliai pas savo gydytoja nueisi 4u.gif ir neisnervink be reikalo smile.gif
Atsakyti
Gydytoja siunte tyrimams, bet savo nuosprendi irgi pasake. Na dabar man jau tikrai nuotaika pagerejo, tikiuosi vakarykstis nervavimasis nepakenke man smile.gif
Papildyta:
Butinai parasysiu smile.gif
Atsakyti
Nesinervink Jurgita, manau per anksti raukslyte matavo 4u.gif . Tiesa, realybe kartais buna skaudi, man su pirmu nestumu 11 sav. buvo 3,1, tai nepasiseke, turejau atsisakyti vaikucio (tiesiog ejau iki galo, dariausi net vandenu tyrimus, kurie atsake 100 proc. i tai, del ko nerimavau).
Atsakyti
Uzjauciu. Mano pirmas nestumas nutruko savaime, ivyko persileidimas. Dabar antras, todel labai del visko bijau, baisu, kad vel tas pats nepasikartotu. verysad.gif
Atsakyti
na laikykis, pasitenk nesinervinti, jei kazkas rupes del genetiniu tyrimu ir pan, gali rasyt i asmenine zinute, nes praejau visus kelius...
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2011 01 09, 22:28)
Nesiojau du vaikelius.. nedariau jokiu tyrimu.. nes i jokias rizikos grupes nepapuolem, pirmas vaikelis sveikas kaip ridikas.. sakiau nereikia man jokiu tyrimu, vistiek gimdysiu kad ir kas bebutu.. antras gime su sirdies yda.. Mire antroj paroj. Noreciau susilaukti ir trecio, bet darysiu visus tyrimus, kokius tik imonama. Ir dabar jau negaliu pasakyti tu paciu zodziu - gimdysiu kas bebutu.. Nezinau ar rysciausi po to, kai savo vaikeli maciau sveika isnesiota, o po to-  baltam karstelyje. Galit smerkt ar akmenim uzmetyt. Bet nutraukti nestuma ne vien vaiko zudymas.. O apsaugojimas nuo skausmo ne tik mamai, teciui, bet ir daugeliui aplinkiniu zmoniu, kurie dabar kencia..

jus labai teisi, isskirtiniais atvejais, nestumo nutraukimas, tai nera kudikio zudimas, kam paleisti i pasauli tokia asmenybe, kuri netures gyvenimo prasmes, kuri kentes pati ir sukels kancias kitiems. stiprybes jums, antra kart zaibas i ta pati medi nekerta.
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2011 01 10, 19:10)
jus labai teisi, isskirtiniais atvejais, nestumo nutraukimas, tai nera kudikio zudimas, kam paleisti i pasauli tokia asmenybe, kuri netures gyvenimo prasmes, kuri kentes pati ir sukels kancias kitiems. stiprybes jums, antra kart zaibas i ta pati medi nekerta.


dekui wub.gif as irgi taip sakiua- gal antra karta i ta pacia bala neilipsiu.. duok dieve..
Atsakyti
Sveikos visos, as meragaites , kaip ir dauguma praejau visus tuos genetinius tyrimus iki galo ir viskas baigesi , aciu Dievui,gerai 4u.gif , nereikia labai pulti i panika, mano leliaus sprando rauksle 11sav. 4d. buvo 3mm, tdl iskart dariausi PRISCA I tyrimus , kurie anot gydytojos buvo l. negeri , rode DS 1:195,amziaus rizika rode 1:50, taip kad vandenu tyrimas buvo jau neisvengiamas,nors airiu genetikai (gyvenu siuo metu Airijoje) mano rezultatais pagal mano amziu dar pasidziauge, beje visus tyrimus atlikau savo iniciatyva...ir ka, viskas baigesi gerai - tyrimo rezultatus pranese tel.: mano vaikelis turi 46 chromosomas, DS nera , Edvardso nera, viskas kol kas gerai, kita savaite turesiu didiji scana , kur suziures gydytojas visu organu issivystyma, ar lelius toliau auga ir vystosi gerai....taip kad patikekit isgyvenau tikra kosmara, asaros liejosi upeliais ir visai bereikalo , pati tik sau kenkiau, taip kad negalima tiketi pirmais isgirstais is gydytoju rezultatais, jei kazkas neaisku reikia konsultuotis su kt gydytojais ir eiti iki galo. Visoms linkiu tik geru ziniu !
Atsakyti
Na ir man labai keista kodel pas mane ismatavo ta raukslyte devyniu savaiciu. Juk ja matuoja nuo vienuoliktos savaites, o anksciau niekas nematuoja, nes, galbut,ji gali buti dar labai stora, o po to lelius auga, ji tempiasi ir suploneja iki vienuoliktos savaites. Na bet i ta nuotrauka ziuriu, tai tikrai ten yra didelis tamsus taskelis, kuris issiskiria nuo kudikio, bet save raminu, kad galbut ten tik siaip kazkas. Na laukiu ketvirtadienio, nueisiu pas avo gydytoja ir tada jau tikrai bus aisku, labai tikiuosi, kad suklydo ana gydytoja, nes butu be galo skaudu antra karta prarasti kudikeli verysad.gif
Atsakyti