Įkraunama...
Įkraunama...

Kas nedarė genetinių tyrimų?

QUOTE(Jurgitita87 @ 2011 01 11, 14:58)
Na ir man labai keista kodel pas mane ismatavo ta raukslyte devyniu savaiciu. Juk ja matuoja nuo vienuoliktos savaites, o anksciau niekas nematuoja, nes, galbut,ji gali buti dar labai stora, o po to lelius auga, ji tempiasi ir suploneja iki vienuoliktos savaites. Na bet i ta nuotrauka ziuriu, tai tikrai ten yra didelis tamsus taskelis, kuris issiskiria nuo kudikio, bet save raminu, kad galbut ten tik siaip kazkas. Na laukiu ketvirtadienio, nueisiu pas avo gydytoja ir tada jau tikrai bus aisku, labai tikiuosi, kad suklydo ana gydytoja, nes butu be galo skaudu antra karta prarasti kudikeli  verysad.gif




patarciau tau nusiraminti, labai nenusivilti ir eiti iki galo, matysi viskas bus gerai ! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Ka tik is gydytojos. Pagal vaisiaus dydi nustate, ka dman astuonios savaites, vaisius nuo sekmadienio paauges, sirdele plaka, viskas butu gerai, bet mano gydytoja apziuros metu pamate, kad kur galva susidares cistinis darinys, ten visai ne sprando rauksle, kaip sake gydytoja ligonineje. Treciadieni vaziuosiu i ligonine ziures per ultragarsa. Tas cistinis darinys gali inykti, gali padideti, gali nesikeisti. Is visos sirdie tikiuosi, kad isnyks, be galo laukiu savo mazylio. Manau, viskas Dievo rankose...
Papildyta:
Sorry uz klaidas, labai skubejau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitita87 @ 2011 01 13, 10:07)
Sveikos. Ka tik is gydytojos. Pagal vaisiaus dydi nustate, ka dman astuonios savaites, vaisius nuo sekmadienio paauges, sirdele plaka, viskas butu gerai, bet mano gydytoja apziuros metu pamate, kad kur galva susidares cistinis darinys, ten visai ne sprando rauksle, kaip sake gydytoja ligonineje. Treciadieni vaziuosiu i ligonine ziures per ultragarsa. Tas cistinis darinys gali inykti, gali padideti, gali nesikeisti. Is visos sirdie tikiuosi, kad isnyks, be galo laukiu savo mazylio. Manau, viskas Dievo rankose...
Papildyta:
Sorry uz klaidas, labai skubejau. blush2.gif


Pas mano pirma vaikeli cistinis darinys buvo pacioj galvytej. Sako dazniausiai iki 26 savaites jie isnyksta. Mums isnyko thumbup.gif Neimk i galva, matai, viena gydytoja kazka ne ta pamato- nervintis reikia, paskui jau del kitko.. geriau isvis neimk i galva kol nieko tiksliai nezinai. Nes kitoj vietoj dar kazka pasakys visiskai kitaip.. Viskas bus gerai. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Net neisivaizduoji, kaip mane pradziuginai 4u.gif Aciu tau! drinks_cheers.gif Dabar gyvensiu ir megausiuosi nestumu nestuke.gif Jau gal pavyks antra karta susilaukti vaikelio tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitita87 @ 2011 01 13, 13:15)
Net neisivaizduoji, kaip mane pradziuginai  4u.gif  Aciu tau! drinks_cheers.gif Dabar gyvensiu ir megausiuosi nestumu  nestuke.gif  Jau gal pavyks antra karta susilaukti vaikelio tongue.gif


tai aisku susilauksi ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
O kada dingo tas cistinis darinys pas tavo mazyli?
Atsakyti
QUOTE(Jurgitita87 @ 2011 01 13, 13:28)
O kada dingo tas cistinis darinys pas tavo mazyli?


palauk as tau surasiu tema apie cistas. Ten ir as kazkada rasiau, lygiai taip pat kaip tu, vos is proto neisejau, kai rado. 4u.gif

Papildyta:
http://www.supermama...?...=304141&hl=
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Man keista,kad nieks nesake,kad reikia darytis kazkokius tyr,rauksle matuot ir tt.12 sav dare ehoskopija mano ginekologas,sake viskas tvarkoj,vaikutis atitinka laika,sirdute plaka,ir viskas..gal jis ten matavo ka,nzn,nieko nesake daugiau.Gal cia papildomai ir mokamai tie tyr atliekami,reikia prasytis?
Atsakyti
QUOTE(astabil @ 2011 01 14, 21:06)
Man keista,kad nieks nesake,kad reikia darytis kazkokius tyr,rauksle matuot ir tt.12 sav dare ehoskopija mano ginekologas,sake viskas tvarkoj,vaikutis atitinka laika,sirdute plaka,ir viskas..gal jis ten matavo ka,nzn,nieko nesake daugiau.Gal cia papildomai ir mokamai tie tyr atliekami,reikia prasytis?


siaip turetu prasyti isvardinti kokiom ligom esi sirgus, kokiom ligom sirgo tavo seima. Jei nera rizikos ir jei tau dar nera 35 metu- niekas nesiuncia niekur. Bet siaip manes gydytoja paklause ar noreciau. Ir iki 35 metu tie tyrimai mokami. NUo 35 jau siuncia nemokamai.
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2011 01 14, 21:15)
siaip turetu prasyti isvardinti kokiom ligom esi sirgus, kokiom ligom sirgo tavo seima. Jei nera rizikos ir jei tau dar nera 35 metu- niekas nesiuncia niekur. Bet siaip manes gydytoja paklause ar noreciau. Ir iki 35 metu tie tyrimai mokami. NUo 35 jau siuncia nemokamai.

Aisku tada.Sesute klause apie visas ligas ir tt,o man 31m.
Atsakyti
QUOTE(astabil @ 2011 01 14, 22:21)
Aisku tada.Sesute klause apie visas ligas ir tt,o man 31m.


Na tai ir buk rami smile.gif nesijaudink ir dziaukis pilvuku 4u.gif
Atsakyti