Įkraunama...
Įkraunama...

*Receptai su nuotraukomis*

Idejau prie sriubyciu idesiuir cia smile.gif

Receptas tikrai ne mano, bet sriuba nerealiai skani smile.gif Taigi,

Trinta darzoviu ir vistienos sriuba

Mums reikes:
Vistienos krutineles
darzoves ( morkos, bulves, salieras,svogunas, cesnakas, paprika, spinatai)
Sviestas
Miltai
Pienas arba grietineles ( darau su tuom ko turiu namie)
Grietine
Duonos skrebuciai

Taigi supjaustome vistiena gabaliukais , ja isverdame i sultini imesdami keleta pipiriuku, lauro lapeliu. Kai vistiena isvirusi nukosiame viska, paliekame tik sultiny. Tada sudedame griezineliais pjaustytas ~3 morkas ir ~3 kubeliais pjaustytas bulvytes.Keptuveje ant sviesto pakepiname smulkiai pjaustyta saliero stieba, svoguna.Viska pakepinus supilame i sriuba, ten ispaudziame ~3 skilteles cesnako ir idedame supjaustyta isvalyta viena paprika.Kai jau baigia viskas virti imetame gera sauja spinatu.Viskas daug maz verda apie ~20-30 min nuo bulviu idejimo.
Keptuveje istirpinti gera sauksta sviesto, sumaisyti su miltais, sliukstelti pieno. Sia mase ideti i skystima kai isgriebiame darzoves. (Analogiskai viskam isvirus turime nukosti darzoves kad liktu tik sultinys ir tik tada cia supilti ta mase is sultiny),
kruopsciai viska ismaisyti. Darzoves, isvirusia vistiena sublenderiuoti, sudeti i sultiny , uzdeti ant ugnies porai minuciu.
user posted imageuser posted image
pateikti su grietine, cesnakiniais baltos duonos skrebuciais. Stai ir sriubyte:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mėta*: 24 rugsėjo 2010 - 14:40
Kepiau skaniuosius blynus karšto kefyro,mano šeimynai norma biški per maža buvo mirksiukas.gif , geriau iškilo kai uždengiau keptuvę dangčiu,labai skanūs ir labai gerai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Na po jūsų šedevrų mano kuklūs "eskizai" blush2.gif
Bulviniai blynai su mėsa. Receptas visoms aiškus ax.gif
user posted image

Pikantiškas, čiobreliais kvepiantis sūrio pyragas...
user posted image

Tešla: 300 g miltų, 130 gr. sviesto ar margarino, 150 ml grietinės, druskos. Išminkome tešlą, dedame į formą ir šauname į 200 C orkaitę ir apkepame 20 min. Pasiruošiame įdarą: sutarkuoti 200 g fermentinio sūrio, dėti petražolių, čiobrelių, aš dėjau "rūkytos saldžios paprikos" prieskonių, dėti apkeptus 3 svogūnus. Įdarą dėti ant apkeptos tešlos ir užpilti plakiniu: išplakti 2 kiaušinius, atskirai išplakti 20 ml grietinėlės sumaišyti su plaktais kiaušiniais, druska, pipirais ir užpylus pyragą kepti apie 20 min. temperatūrą sumažinus iki 180C.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 24 rugsėjo 2010 - 21:29
Šiandienos pietūs smile.gif
Recepto manau kad nei nereik g.gif labai jau paprasta: stambus jūrų vėžys, vanduo užvirinamas, ten citrina, druska, petražolių, daug krapų, morkyčių, galima saliero imest žodžiu visko negailint ir virt ~20 min. niam niam kaip skanu mirksiukas.gif 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mėta*: 25 rugsėjo 2010 - 02:59
QUOTE(Nova @ 2010 09 23, 09:10)
Bulvių-cukinijų kotletai


kokie paprasti produktai, o koks skanumynas thumbup.gif

QUOTE(*Mėta* @ 2010 09 24, 15:39)
Idejau prie sriubyciu idesiuir cia  smile.gif

Receptas tikrai ne mano, bet sriuba nerealiai skani  smile.gif Taigi,

Trinta darzoviu ir vistienos sriuba


gal ir kvailas klausimas, bet kiek reikia vandens? blush2.gif

QUOTE(*Mėta* @ 2010 09 25, 03:57)
Šiandienos pietūs  smile.gif


wau, koks grazuolis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LolitCafe: 25 rugsėjo 2010 - 10:04
QUOTE(Nova @ 2010 09 23, 08:10)
Bulvių-cukinijų kotletai


vakar isbandziau ir galiu pasakyti kad tikrai siaip sau, tiesiog kaskaks tokio kaip virta ir orkaiteje pasildyta biski patezus bulviu kose, man jau skaitant keista pasirode kad papildomai jokiu miltu ar krakmolo nereik, tikejausi kad bus tvirtesni ale virtu bulvu apskurde "cepelinukai", bet lukesciu nepateisino blush2.gif gerai kad padaziuko buvau pasidarius tai visgi sunaudojom, bet daugiau nedaryciau 4u.gif
Atsakyti
nesupykit, bet man tas vezys tik pasigrozeti..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaimis @ 2010 09 25, 13:19)
nesupykit, bet man tas vezys tik pasigrozeti..... 4u.gif


Nu jo,labai graziai atrodo,bet mano vyrui reiketu daug tokiu veziu,kad pavalgytu pietus biggrin.gif Bet siaip jei viena buciau,tai tikrai leisciau sau pasilepint tokiu patiekalu
Atsakyti
Vakaryksciai pietus
PLOVAS

user posted image

Isviriau,po to apkepiau kiauliena.Pridejau ivairiu prieskoniu,morku.Kai suminkstejo morkos,idejau pomidoru padazo ir dar truputi patroskinau.Po to sudejau virtus ryzius ir apmaisius dar kelias minutes patroskinau.

Ir siandieninia pietus
NAMINIAI KOLDUNAI

user posted image

TESLA:3 stiklines miltu,3 saukstai aliejaus ir 1 stikline verdancio vandens.Tesla berods aprasyta antrame puslapyje.Labai lengvai pasidaro,nelimpa prie ranku.

IDARAS:kadangi nespejau laiku atsildyti farso,tai idarui dejau svieste pakeptos desros su svogunais,prieskoniais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ineta.V: 25 rugsėjo 2010 - 12:59
na o musu siandieniniai pietus tokie, gana paprasti, bet musu seimynos megstami lietiniai su varske essen.gif (dar dariau ir su baravykais) taip pat skanumelis thumbup.gif

tesla darau taip: kaisuinis+miltai+pienas+ aliejaus(dedu iskart i tesla, kad nereiketu kas kart pilineti jo i keptuve, nors galima ir nepilti, cia jau kiekvieno pasirinkimas)
idaras varskes: varske+cukrus+ slakelis pieno
baravyku idaras: kepti baravykai su svogunu

Skanaus smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilioke_: 25 rugsėjo 2010 - 13:25
Mergaitės, gal čia ne įtemą blush2.gif bet labai reikia patarimo ax.gif kaip paruošti skaniai žąsį????? naminę, didžiulę žąsį g.gif atvežė lauktuvių vienas jų augintojas, tad dabar turiu rūpestį kaip skaniai paruošti g.gif
O, Mėta, vėžiukas , tai super thumbup.gif aš panašiai omarus ruošiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indre: 25 rugsėjo 2010 - 15:02
QUOTE(Indre @ 2010 09 25, 16:01)
Mergaitės, gal čia ne įtemą blush2.gif bet labai reikia patarimo ax.gif kaip paruošti skaniai žąsį????? naminę, didžiulę žąsį g.gif atvežė lauktuvių vienas jų augintojas, tad dabar turiu rūpestį kaip skaniai paruošti g.gif
O, Mėta, vėžiukas , tai super thumbup.gif aš panašiai omarus ruošiu ax.gif

4u.gif smile.gif http://www.supermama...
Atsakyti