Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų prisiuvimas

Istikruju yra toks dalykas kaip optine apgaule,kai tik nusiimi is karto atrodo tikrai kad plauku baisiai sumazejo ir kad jie netgi sutrumpejo,bet po minimum poros savaiciu akys apsipranta ir viska pradeda 'teisingai' matyti.Todel as visada darau foto pries,taip galima stebeti kaip plaukuciai keiciasi.
Atsimenu viena mano kliente man vis sakydavo kad pries pirmaji priauginima jos plaukai kai susirisdavo i uodega budavo iki liemeneles sagteles,grizusi namo susiradau jos foto ir pasirodo kad jos plaukuciai pries pirmaji priauginima buvo tik vos vos uz ausu,net peciu nesieke,sekanti karta jai nuveziau ta foto,ji buvo sokiruota.
Bet asmeniskai man po sio pirmojo priauginimo kur auksciau foto ideta-plaukai labai pasizeide,nors isnesiojau nepilnai menesi,nes buvau uzsidejusi su kapsulemis,na bet cia tema apie plauku prisiuvima.Nors prisiuvimas atrodo labai nekaltas,bet jis is tikruju nera toks,o ypac jeigu plaukai yra stipriai chemiskai paveikti,silpni.
Atsakyti
o kur siuna panevezy gerai gal zinote ax.gif
Atsakyti
Norejau paklausti o gal zinote Kaune ar Alytuje gera kirpeja, kuri kokybiskai prisiuva plaukus?
Taip pat norejau paklausti...yra prisegami tresai - o jei nuo ju nuemus segucius, juos pritaikyti kaip prisiuvamus galima?
Atsakyti
Taip,galima mirksiukas.gif bet as vistiek nerekomenduociau prisiuvimo...Labai nepatogu nesioti,ta kasa ir prie jos dar tresas prisiutas,korekcijos reikalingos kas menesi,na zodziu man sis metodas nepatiko ir niekam negaleciau jo rekomenduoti schmoll.gif
Atsakyti
As irgi buvau prisisiuvusi tresus. Tikrai nepatariu jums to darytyi. Buvo taip nepatogu, kad istveriau tik dvi savaites. Tos supintos kaseles labai jautesi. O kai nueme tresus, issigandau, kad visi plaukai, kurie buvo supinti i kasa iskrito. doh.gif Taip taip, visi tie plaukai pasukavus pasiliko sukuose. Vos neapsiverkiau. Taip atsitiko todel, kad siunant jusu plaukai bus labai pazeisti, ir pagalvokite koki svori turi atlaikyti jusu supinti plaukai (yapc kai suslampa). Daugiau niekada neprisiauginsiu plauku tokiu budu ir kitiems nepatariu. verysad.gif
Atsakyti
Matot man toks prisiuvimas reikalingas praktiskai tik vienam savaitgaliui- vestuvems..tai sakau gal del to nieko nenutiktu? nes jei tik prisisegciau zinau vistiek kad taip tvirtai neislaikytu kaip prisiuti sad.gif
Atsakyti
Sveikos paneles, truputi nustebau, kad tokie atsiliepimai apie prisiutus plaukus, as pati teikiu tokia paslauga ir nei viena mano kliente niekada nesiskunde...kad plaukai iskrenta tai nera nieko nuostabaus, jus paziurekite kiek i diena iskrenta plauku, o ta kasyte supinta pora men tai paskui ir iskrenta tie plaukai kurie naturaliai ir turejo iskristi per tuos du menesius, viskas naturalu, o svoris nesvarbu ar jus juos prisisiusyt ar prisiauginsit ar prisisegsit jis vistiek bus...smile.gif
Atsakyti
As irgi tokia paslauga teikiu,bet jos nerekomenduoju niekam,jau nebeatsimenu kada paskutini karta siuvau tresus,manau pries kokius 5-6metus...O plauku daug iskrito ne po 2 men,o po 2 sav...Jeigu plaukas yra stiprus ir sveikas,tai tokiam plaukui tikrai nieko nepakenks,bet jeigu plaukuciai silpni,dazyti,chemiskai pazeisti,tai juos tiesiog tie siulai nuo tresu svorio nupjausto...
Be to is mano visu klienciu kurios buvo kada nors gyvenime bandziusi prisiuvima ne viena dar nebuvo pasakiusi kad jai tas metodas patiko,ar kad dar karta darytusi,visos buvo labai nepatenkintos,ne uz ka to nedarytu antra karta.

QUOTE(SigitaT @ 2011 02 22, 22:23)
Matot man toks prisiuvimas reikalingas praktiskai tik vienam savaitgaliui- vestuvems..tai sakau gal del to nieko nenutiktu? nes jei tik prisisegciau zinau vistiek kad taip tvirtai neislaikytu kaip prisiuti sad.gif

As tai jums geriau patarciau prisikijuoti.Galima nematomomis juostelemis(panasiai kaip Hair Talk) galima ir pati tresa su spec. klijais.Asmensikai man labiau prie sirdies priklijavimas nei prisiuvimas,ypac jeigu tik kelioms dienoms,nors ir prisiuvimas per tiek laiko nepakenks,bet man tas skausmas neleistu gerai jaustis,jeigu jus nesate jautri,galite drasiai prisisiuti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxox: 23 vasario 2011 - 11:23
Man labai keista, kad Jus sakot, jog jau sios proceduros nedarote 5-6 metus, nes siaip labai daug moteru kreipiasi del sios paslaugos:)
Atsakyti
Tai as ir nesakau kad nesikreipia,bet kiekvienai kuri kreipiasi,paaiskinu kiekvieno metodo pliusus ir minusus,nes turiu ne viena vieninteli metoda isikandusi,kaip kad dauguma,o netgi 10 skirtingu metodu,is tikruju tai netgi ir daugiau,bet ju niekados gyvenime nenaudosiu.Be to man nera svarbu kokiu metodu priauginti,mano uzdarbis nuo to nepriklauso,su visais metodais uzdirbu lygiai tiek pat,todel galiu drasiai savo klientems ir visiems kitiems patarti kas yra geriau kiekvienu atveju.Be to as priauginu plaukus minimum 360 kartu per metus,7 metai is eiles,manau nereiketu abejoti mano kompetencija mirksiukas.gif
Atsakyti
tai kad as ir neabejoju, tiesiog pasakiau savo nuomone...smagu kad zmonem pasakot kiekvieno budo pliusus ir minusas, nes kj as ejau prisiauginti plauku karstuoju budu, man sake kad tj visiskai nepakenks mano plaukams, o kj juos nusiemiau, mano daugelisplauku ir liko tokio ilgio kokio ataugo:) del to ir emiau dometis ir mokintis priauginti plaukus:)
Atsakyti
Aš irgi šio būdo nerekomenduoju. Pati buvau prisisiuvusi prie supinto drakoniuko. Plaukai išsidrąskė, išsipešiojo, nulūžinėjo ir nieko iš jų neliko.. Pasimokiau smile.gif
Atsakyti