Įkraunama...
Įkraunama...

Automobiliai su dujine įranga

mhm, o kur zapaskę dėjot? vistiek reik atsarginį ratą vežiotis, tai jis lieka bagažinėj ir užima vietą (kurią būtų užėmęs balionas), arba keliauja i saloną ir stovi sau už keleivio sėdynės (ale fuj, kaip nefaina). lotuliukas.gif Bet toroidinis balionas gerai, vyras buvo į savo Passat'ą universalą įsidėjęs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 09 01, 11:03)
mhm, o kur zapaskę dėjot? vistiek reik atsarginį ratą vežiotis, tai jis lieka bagažinėj ir užima vietą (kurią būtų užėmęs balionas), arba keliauja i saloną ir stovi sau už keleivio sėdynės (ale fuj, kaip nefaina).  lotuliukas.gif Bet toroidinis balionas gerai, vyras buvo į savo Passat'ą universalą įsidėjęs  thumbup.gif


mano zapaske garbingai vazineja bagazineje, bet tikrai maziau uzima vietos nei balionas bagazineje wink.gif beto ja galima bet kada issimti is bagazines, o baliono jau neistrauksi kai uzsimanysi tongue.gif o dar vietoj normalios zapaskes gali ta mazyti atsargini ratuka nusipirkti, tai is vis kapeikas jis tos bagazines uzims tongue.gif
Atsakyti
Vazineju ir as su dujom ir tikrai skustis negaliu. Na aisku, traukia prasciau nei ant benzino, bet uz tai kaip pigiai vazineju lotuliukas.gif
O del vazinejimo vien ant duju, tai negerai tas dalykas yra. Pavazinejau as vien ant duju ir ant benzino jau posunkiai juda. Uzsikiso ten kazkas, dabar reikia "pramankstint" visa sistema.
Atsakyti
Aš dar pasikartosiu, kad dujos - sausas kuras, negerai varikliui. Todėl bent jau aš (kol važinėjau su dujom) užvesdavau ant benzino, o tada pergazuodavau, kad įsijungtų dujos. Žiemą gesindavau taip pat ant benzo (prieš pat namus perjungdavau), kad ryte užsivesčiau wink.gif
Atsakyti
Mano dveji pazistami turejo Ford Mondeo su gamykline dujine iranga.. tai diziuliu bedu turejo, kai eme byret iranga.. vini is ju masina tik i srota atidave, nes daug kas paskui dujine iranga sugedo, tam tarpe ir kompas... visus Kauno servisus isvazinejo, belekiek pinigu paliko diagnostikoms..ir nieko is to... frusty.gif Isvada- nepirkti Ford Mondeo su dujine iranga.
Atsakyti
Man tai juokingai atrodo, kai nusiperka kokie berna sustra masina su galingu varikliu ir dujas dedasi, taupo visom isgalem doh.gif Sugadina masina doh.gif Mano manymu, jei jau gali sau leisti prabangias masinas, kur varikliai labai galingi, tai gali sau leisti ir su benzinu vazinetis ax.gif
Atsakyti
Na į tokias mašinas yra griekas dujas dėti.. tikrai juokingai atrodo, kai naujausiuose mersuose dujų užpylimo anga kyšo.. doh.gif
Dėl Ford'ų su dujom, tai kiek teko girdėt išvis problematiškai šitos markės auto su dujomis sugyvena..ne tik Mondeo. Tokiu atveju reikalinga brangi įranga (dažnai ir už mašiną brangesnė biggrin.gif).
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2006 08 02, 22:44)

Dujos pasiteisina nuo geros aparatūros, kuri neskleidžia smarvės, negesina mašinos, suvartoja dujų tikrai mažiau nei benzino.
Trauka irgi priklauso nuo aparatūros ir deja nuo dujų mišinio, kuris Lietuvos degalinėse oi koks skirtingas sad.gif


Na jau toki bajeri skaitau pirma kart blink.gif , kur matete kad ryja benzo daugiau nei duju???? lotuliukas.gif
Atsakyti
Siaip su naujesnes kartos duju iranga ryja labai panasiai..na duju gal siek tiek daugiau. Bet, kad benzo daugiau negu duju? blink.gif baika
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 09 30, 14:37)
Siaip su naujesnes kartos duju iranga ryja labai panasiai..na duju gal siek tiek daugiau. Bet, kad benzo daugiau negu duju?  blink.gif baika


Aisku kad baika drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš ir nesiskundžiu dujom, nors pirma labai prieštaravau.Bet susidėjom firmoj, puikiai važiuoja, jokio kvapo ir dujų ryja panašiai kaip benzo. O dabar turim kitą mašiniuką, tai vėl varysim, akd perdėtų iš senos dujas. O kad važiuotų ir ant benzo ir nat dųjų, tai reik užvest butinai benzu ir karts nuo karto pavažinėt benzu.Na geriausiai pilną baką išvažinėt vien benzu, nekaitaliojant tai ant benzo tai ant dujų.Tada mašiniukas važiuos kuo puikiausiai. O mes net praitą žiemą kai buvo didžiausi šalčiai savo senučiuką opeliuką užkūrėm thumbup.gif Aš atvažiavau į darbą su savo mašiniukų, o va šefai mūsų naujom mašinom užšalo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2006 11 05, 15:20)
Na geriausiai pilną baką išvažinėt vien benzu, nekaitaliojant tai ant benzo tai ant dujų.


cia turbut turejai omeny, kad ziema geriau ant duju nevaziuot? As tai nematau skirtumo, ar ant duju, ar ant benzo. Svarbu uzvest ant benzo ir truputi palaikyt, tik tada jungt dujas..ir gesint ant benzo (pries sustojant koki 100 m pavaziuot benzu). Praeita ziema idomiai buvo... Uzgesinau ant duju..uzkuriau thumbup.gif Uzgesinau ant bezino - niekaip neuzsivede. Bet viskas buvo gerai, nes viena ryta oziuodavos mano masina, kita ryta - vyro. Taip pakaitomis biggrin.gif Siemet pakeitem masinikes i dyzelines. kazi ar uzvesim? g.gif
Atsakyti