Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujavimas nėštumo metu

nennoriu prisisneketi,bet viskas man gerai.pilvukas auga.iskyros tik baltos.nieko neskauda vienu zodziu viskas kaip turi buti.uz poros dienu bus 15 savaiteliu jau.o del darbo,buvau pasteiseja sake pagal mano kontrakta nieko negalima padaryti jeigu jie man sumokes,tadndabar laukiu kitos savaites ir suzinosiu
Atsakyti
Labas vakaras,

Ketvirtadieni suzinojau jog laukiuosi, o siandien galima sakyti jog susirgau menstruacijomis. Nesuprantu kas darosi. Tai tikrai ne isskyros, ar teplojimas, o kraujas. Ar tai yra normalu, ar kazkam buve panasiai? Is proto einu.. Praradau vilti..
Atsakyti
Kuo greiciau eik pas gydytoja, gal dar ne viskas prarasta smile.gif Ir namuose jokiu darbu nedirbk, gulek lovoje.

Sitoje temoje daugiau informacijos http://www.supermama...howtopic=294284
Atsakyti


Dabar artimiausias talonas pas daktare 30 dienai. bijau kad gali buti per velu..;x
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrazina: 24 rugsėjo 2010 - 21:06
QUOTE(Ambrazina @ 2010 09 25, 00:06)
Dabar artimiausias talonas pas daktare 30 dienai. bijau kad gali buti per velu..;x


Tokiu atveju turi priimti skubos tvarka. Arba vaziuok i priimamaji. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 09 25, 08:37)
Tokiu atveju turi priimti skubos tvarka. Arba vaziuok i priimamaji. Sekmes 4u.gif




Man jos tikrai prireiks. Dekuj.
Atsakyti
As pradzioje kraujavau, bet kraujavimas vyko tik pusdieni g.gif taip ir neaisku is kur tas kraujas buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkute @ 2010 09 25, 15:25)
As pradzioje kraujavau, bet kraujavimas vyko tik pusdieni g.gif  taip ir neaisku is kur tas kraujas buvo g.gif



Man va antra diena jau. Nors irgi nepastoviai.
Toks jausmas, kad manyje nieko nebeliko.;x

Atsakyti
QUOTE(Ambrazina @ 2010 09 25, 19:04)
Man va antra diena jau. Nors irgi nepastoviai.
Toks jausmas, kad manyje nieko nebeliko.;x

Tavo vietoj lekciau pas privacia gyd., jei talonas tik 30 d. arba i ligonine g.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
na tikrai nieko nelaukus lek i priimamaji, kad bedu nebutu, o jei viskas gerai tai nusiraminsi mirksiukas.gif stresas nera gerai. nepergyvenk smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Testas parode, kad laukiuosi, nuejau pas ginekologa, bet nesimate mano nestumo, sake kad ateiciau po savaites unsure.gif po iesiginiu pasirode rodos isskyros, gavusi siuntima nuvaziavau i Antakalnio ligonine, ten mane apziurejo ir pasake kad jau kaip 6 savaites bet vistiek nesimato ir gresia man persileidimas sad.gif ir pasake kad po savaites pasirodyti gydytojui .... Tai dabar jau nebezinau, ar as nescia ar ne.... Ir baisiai bijau.... Jau nervai nelaiko man..... nebezinau ka daryti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ispanija @ 2010 09 28, 16:27)
Sveikutes  4u.gif
Testas parode, kad laukiuosi, nuejau pas ginekologa, bet nesimate mano nestumo, sake kad ateiciau po savaites  unsure.gif  po iesiginiu pasirode rodos isskyros, gavusi siuntima nuvaziavau i Antakalnio ligonine, ten mane apziurejo ir pasake kad jau kaip 6 savaites bet vistiek nesimato ir gresia man persileidimas sad.gif ir pasake kad po savaites pasirodyti gydytojui .... Tai dabar jau nebezinau, ar as nescia ar ne.... Ir baisiai bijau.... Jau nervai nelaiko man..... nebezinau ka daryti sad.gif


O tau neisrase duphastono? Jis sustabdo persileidima.
Atsakyti