Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujavimas nėštumo metu

Ne sad.gif gal del to kad nemate vaisiaus tai ir nieko neisrase sad.gif


QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 09 28, 13:37)
O tau neisrase duphastono? Jis sustabdo persileidima.

Atsakyti
QUOTE(Ispanija @ 2010 09 28, 11:41)
Ne sad.gif gal del to kad nemate vaisiaus tai ir nieko neisrase sad.gif


svarbu nesinervinti, nes nervais tik issauksi persileidima...nusiramink ir palauk, kartais gydytojai nemato ilgai, ypac apie antakalnio gydytojus nei puses gero zodzio negaliu pasakyti doh.gif taip kad nusiramink, viskas bus ok, jei labai nerimauji, pasidaryk hgc tyrima, bus aisku 4u.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ispanija @ 2010 09 28, 16:41)
Ne sad.gif gal del to kad nemate vaisiaus tai ir nieko neisrase sad.gif


Manau, kad reiketu tau pas kita gydytoja nueiti. 6 savaiciu nestumo echoskopu gali ir nesimatyti, del to daromas HCG ar bent slapimo tyrimas. O jeigu yra nestumas, turetu israsyti folines rugsties, duphastono, jei gresia persileidimas, galbut dar kokio vitamino E.
Atsakyti
Sveikos mamytes, busimos ir esamos... as jau 37 savaite nescia, pries savaite pasirode kraujo, nulekus pas daktarus nerado nieko, pasake, kad gali buti jog tai kamstis, bet siap viskas gerai... gimdyti dar ne laikas, bet daktarai sako, kad liko nesioti apie dvi savaites, na kolkas nieko, laukiu nesulaukiu... siandien vel pasirode tepliojimas... kas gali buti??? gal kam buvo panasiai? patarkit mielosios... Labai laukiu jusu laiskuciu...
Atsakyti
Sveikute,jeigu kraujas yra siulelemis,tai taip,tai gali buti kamstis. Jeigu jauti vaikeli tai viska gerai,gali prasideti gimdymas. Nestresuok. Gi mazius jau pakankamai didelis.
Kamstis gali iseidyneti ir apie 2-3sav.,priklauso nuo organizmo,koks kamstis susidares ir pan.Svarbiausia nusiramink.
PAti pagimdziau pirmaji mazyli lygiai 37sav.,kudikis isnesiotas skaitosi 36.6sav. taigi tikrai viskas yra normalu. Jeigu pradesi saremiauti,arba prades teketi vandenys,butinai vaziuok i priemima rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
na leliuka tai jauciu, vis dar spiria mamytei i sona smile.gif pries savaite tas kresuliukas toks su kraujo daugiau buvo, o siandien tai tokios ruzavos tos isskyros.. i rpilviukas toks sunkus jau atrodo, jauciu, kad tik dieneliu begyje jau turesiu savo mazyte dukryte... aciu uz palaikyma ir uz atsakyma... labai aciu .
Atsakyti
Labas vakaras,
man irgi panasi problema, testas parod, kad laukiuos, plius krutine labai skauda ir ji padidejusi, visi pozymiai lyg ir rodo, kad esu nescia, taciau siandien pasirode kraujas. Nera taip, kad smarkiai kraujuociau, bet siek tiek teplioja...skausmo pilvo apacioje nejauciu...labai baisu, ryt bandysiu keliaut pas gydytojus, tikiuosi, kad priims. Bet tokiais atvejais turi apziureti ginekologas? O ryt nedirba, tik poryt...Nezinau, vis ziuriu, ar nedaugeja kraujo...bet jau kelios valandos kaip nepraeina tepliojimas...Gal kam taip buvo? Ar pavyko issaugoti vaikuti?
Atsakyti
QUOTE(Sonita_ @ 2011 01 03, 19:40)
Labas vakaras, 
man irgi panasi problema, testas parod, kad laukiuos, plius krutine labai skauda ir ji padidejusi, visi pozymiai lyg ir rodo, kad esu nescia, taciau siandien pasirode kraujas. Nera taip, kad smarkiai kraujuociau, bet siek tiek teplioja...skausmo pilvo apacioje nejauciu...labai baisu, ryt bandysiu keliaut pas gydytojus, tikiuosi, kad priims. Bet tokiais atvejais turi apziureti ginekologas? O ryt nedirba, tik poryt...Nezinau, vis ziuriu, ar nedaugeja kraujo...bet jau kelios valandos kaip nepraeina tepliojimas...Gal kam taip buvo? Ar pavyko issaugoti vaikuti?

Man tepliojo ilgai, gai iki 10 sav. Pas gydytoja laksciau kaip isprotejus, bet ji tik liepdavo nusiraminti, itikino, kad paciomis pirmiausiomis savaitemis jei vyksta atmetimas, tai geriau jo nestabdyti, vaistu neskyre. Na bet as viduj stengiaus neprarast vilties, daug gulejau, ir dabar jau 17 sav, viskas kuo puikiausiai!
Zinau kad neimanoma nesinervinti, kai net i tualeta baisu eiti, nes nezinia ka isvysi, bet psichologine ramybe yra labai svarbu, tad pasistenk mintis nukreipti kur kitur ir viskas bus gerai!
Svarbiausia jokio streso, jokio pervargimo ir... kuri laika jokio sekso blush2.gif Sekmes kuo didziausios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrazina @ 2010 09 24, 20:45)
Labas vakaras,

Ketvirtadieni suzinojau jog laukiuosi, o siandien galima sakyti jog susirgau menstruacijomis. Nesuprantu kas darosi. Tai tikrai ne isskyros, ar teplojimas, o kraujas. Ar tai yra normalu, ar kazkam buve panasiai? Is proto einu.. Praradau vilti..




sveikos,as laukiuosi 14sav.ir prasidejo kraujo tepliojimas,beje is kazkur pasigavau pusles uzdegima...ar kam yra taip buve?patarkit...laukiu schmoll.gif
Atsakyti
Man 9 nestumo savaite prasidejo staigus kraujavimas ir gausus verysad.gif . Skubiai buvau nugabenta ligoninen. Leliukas issilaike pats.Neskyre jokiu vaistu.Tiesiog lauke ar atmes pats organizmas.
Beje, po sito ivykio krutine "subliusko" .Juk pati pirma isduoda apie nestuma. O man taip ir liko tokia nejautri iki pat gimdymo.

O tas tepliojimas sviesiu krauju ar tamsiu? As lekciau pas daktare ir be eiles,jei nepriimtu lekciau i ligonine. Vis ramiau butu.Zinau,kad nesinervuot praktiskai neimanoma.


Virginija tu isitikinus,kad tau teplioja is maksties? Nes jei stiprus pusles uzdegimas,gali slapintis su krauju unsure.gif .

Sekmes visoms,nepraraskit vilties ir pasistenkit nesinervuot,saugokit save 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonita_ @ 2011 01 03, 20:40)
Labas vakaras, 
man irgi panasi problema, testas parod, kad laukiuos, plius krutine labai skauda ir ji padidejusi, visi pozymiai lyg ir rodo, kad esu nescia, taciau siandien pasirode kraujas. Nera taip, kad smarkiai kraujuociau, bet siek tiek teplioja...skausmo pilvo apacioje nejauciu...labai baisu, ryt bandysiu keliaut pas gydytojus, tikiuosi, kad priims. Bet tokiais atvejais turi apziureti ginekologas? O ryt nedirba, tik poryt...Nezinau, vis ziuriu, ar nedaugeja kraujo...bet jau kelios valandos kaip nepraeina tepliojimas...Gal kam taip buvo? Ar pavyko issaugoti vaikuti?

merginos, na niekaip nesuprantu... teplioja, kraujuoja, o jos vietoj to, kad kaip galima greiciau lektu pas gydytoja, sedi SM.... kraujavimas niekada nera geras pozymis ir jam esant kaip galima greiciau reikia lekti pas gydytoja... ir ne apeliuoti i tai, kad talonas tik po menesio... ekstra atveju priima ir poilklinikos... merginos, na jei norite issaugoti savo leliukus ir jie jums rupi, pasistenkite siek tiek...
Atsakyti
Man kai patepliojo, nors ir visai nezymiai ir tik viena diena, kita ryta lekem i ligonine ir buvau pasiruosus pakelti skandala jei nepriimtu thumbup.gif man nera nieko svarbiau uz leliuka mano wub.gif

O gydytoja dar pagyre, kad taip ir reikia daryti, jei kas neaisku i ligonine - nes juk kaip nesveika leliui, kai mama nervinasi, stresuoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule19841984: 10 sausio 2011 - 15:15