Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

sveika, Otina, istojusi i panikuotoju buri 4u.gif biggrin.gif
viena yra skaityti komentarus, kita - gyventi tuo paciai wink.gif
gal pasirodytumei? labai jau smalsu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzustina @ 2010 11 15, 19:24)
as sia savaite eisiu i konsultacija kaip men po OP, ziuresiu ka man pasakys, mano tai kuprele islindus, siaura nosyte ir ilga. save raminu kad mazai laiko, man per diena penkis kartus ji patinka, ir penkiolika ne smile.gif) mane ta kuprele labiausaii neramina  doh.gif

imeciau fotkes is visu pusiu,dveju menesiuku proga. Ar jums neatrodo,kad pats galas per ilgas?man atrodo tokia nukirsta geriau butu, lygi i apacia. Prasau pakomentuokit.
Atsakyti
QUOTE(Otina @ 2010 11 15, 18:54)
Oh my god, merginos dabar suprantu jusu visu kas po OP reakcija pirmosiomis savaitemis...  doh.gif Siandien nueme itvara ir pirmakart pamaciau visa nosi... Buvau toookia patenkinta kol su itvaru maciau tik gerokai siauresni galiuka, o dabar norisi  frusty.gif
Puikiai suprantu kad taip visa laika netrodys, keisis ir t.t. nu bet kaip man iki tol zmonems rodytis  doh.gif Nugarele siaurutele (jau dabar !), o pati nosis tai liko plati (turiu galvoje visa apatine nosies dali su snervemis) - viskas issipute, o nugarele ir galiukas smaili, ot buratino  doh.gif




nesigazdink, jau po savaites ji bus kitokia, po dar savaites, dar kitokia, lb greit ir daznai keisis smile.gif)) ir mazes ir t.t blush2.gif tuoj ir pati apsiprasi su tuo vaizdu veidrody ir tada ramiau bus, patikek thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ateniuxxx @ 2010 11 15, 18:46)
imeciau fotkes is visu pusiu,dveju menesiuku proga. Ar jums neatrodo,kad pats galas per ilgas?man atrodo tokia nukirsta geriau butu, lygi i apacia. Prasau pakomentuokit.

Man tokia graži tavo nosytė wub.gif net ir iš priekio viskas atrodo labai gerai, o dar tik tiek nedaug laiko praėjo thumbup.gif galiukas matosi patinęs, gal dėl to sudaro tokį vaizdą, kad ilgokas g.gif manau nuslūgs patinimas ir bus labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2010 11 15, 21:08)
Man tokia graži tavo nosytė  wub.gif net ir iš priekio viskas atrodo labai gerai, o dar tik tiek nedaug laiko praėjo  thumbup.gif galiukas matosi patinęs, gal dėl to sudaro tokį vaizdą, kad ilgokas  g.gif manau nuslūgs patinimas ir bus  labai  thumbup.gif

jau tas galiukas man toks minkstas g.gif ,jei susileistu,sumazetu galiukas butu viskas gerai,as paiimu truputi uzdengiu nosies galiuka ,padarau tiesia,va tada man graziai,nu jauciu susitvarkys,tada buciau patenkinta.
Atsakyti
O per kiek mazdaug laiko sugyja viskas ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 11 15, 19:18)
sveika, Otina,  istojusi i panikuotoju buri  4u.gif  biggrin.gif
viena yra skaityti komentarus, kita - gyventi tuo paciai wink.gif
gal pasirodytumei? labai jau smalsu  blush2.gif  ax.gif


Tai jau supratau blush2.gif
Kad dar nelabai turiu ka rodyt, normaliai nusifotkinti neturiiu galimybes o su kompu nesimato tu visu "baisybiu"...
Is sono mano nosike panasi i Eidzi , tik mano padidintas variantas, nes nu mastai mano nosies kitokie... smile.gif Nu bet is priekio kokia nesamone....
Papildyta:
QUOTE(dzustina @ 2010 11 15, 19:50)
nesigazdink, jau po savaites ji bus kitokia, po dar savaites, dar kitokia, lb greit ir daznai keisis smile.gif)) ir mazes ir t.t  blush2.gif tuoj ir pati apsiprasi su tuo vaizdu veidrody ir tada ramiau bus, patikek  thumbup.gif

Jetau jetau jau kaip tikiuosi, kad bus kitokia... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ateniuxxx @ 2010 11 15, 19:46)
imeciau fotkes is visu pusiu,dveju menesiuku proga. Ar jums neatrodo,kad pats galas per ilgas?man atrodo tokia nukirsta geriau butu, lygi i apacia. Prasau pakomentuokit.

Ateniuxxx, nu nerealiai grazi mergicka tamsta smile.gif (a sako taip pas jumi ? biggrin.gif )
Va, kai susigulejo viskas, tai superine nosyte, tikrai wink.gif Ir tos snerves grazu, tikrai pavykusi op 4u.gif
Atsakyti
[quote=xtinna,2010 11 14, 15:18]
[quote=.code.,2010 11 14, 15:55]
xtinna manau dar labai mažai laiko praejo nuo op, kad būtų galima taip garsiai nurašyti V.J. darbą, nes yra daug patenkintų jo darbais, manau Jums dar viskas prieš akis, reikia tik laiko ir kantrybės 4u.gif nes kai man nueme itvarą, tai iškart pradėjau keikti ji mintimis irgi biggrin.gif

O kiek laiko praejo tau po op pas J.? Ikelsi nuotraukyciu, kad pamatyti, kaip jis tau padailino nosyte? ax.gif

Nezn, as siaip nieko gero nebesitikiu - ne viena forumo mergina nepasake apie mano nosi nieko gero, todel leidziu daryti isvada, kad op. nepavykusi schmoll.gif Nesakau, kad atrodau baisiai ir pan, taip pries op buvo tikrai blogiau, bet tai yra ne tai, ka jis man rode ir kaip turejo buti gun_rifle.gif Man lb liudna, nes labai nenorejau darytis pakartotines op (bet ateity teks kadanors) - deja, siam plastikui butent nepasiseke per mano op. cry.gif
[/quote]

lapkricio 20d. bus menuo, ikelti nuotraukas galiu, bet tik nosi, negaliu pilno veido kaip jus visos imetat, jei tiks, tai galesiu imesti rytoj rolleyes.gif
Atsakyti
ikeliau foto, snd po Op 28 d. ir visa kuprele matosi kaip ant delno, ir nosytes ilgis labai viliuosi kad pasitrauks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Otina @ 2010 11 15, 18:54)
Oh my god, merginos dabar suprantu jusu visu kas po OP reakcija pirmosiomis savaitemis...  doh.gif Siandien nueme itvara ir pirmakart pamaciau visa nosi... Buvau toookia patenkinta kol su itvaru maciau tik gerokai siauresni galiuka, o dabar norisi  frusty.gif
Puikiai suprantu kad taip visa laika netrodys, keisis ir t.t. nu bet kaip man iki tol zmonems rodytis  doh.gif Nugarele siaurutele (jau dabar !), o pati nosis tai liko plati (turiu galvoje visa apatine nosies dali su snervemis) - viskas issipute, o nugarele ir galiukas smaili, ot buratino  doh.gif

Sveiki, o kas jums dare operacija?kaip gijimas blush2.gif
Atsakyti
[quote=dzustina,2010 11 15, 23:18]
ikeliau foto, snd po Op 28 d. ir visa kuprele matosi kaip ant delno, ir nosytes ilgis labai viliuosi kad pasitrauks doh.gif

Labas ax.gif Kuprele matosi nedidele, bet matosi profilyje.Kas operavo tave? Sakyciau, kad kazka netaip padare jis, jei sakai, kad neturejai tokios kaip dbr. Ne viena mergina forume, kuriai nueme nemazas kupras, neturejo sios problemos g.gif Bet jei gyd tikina, kad ji susileis per laika, lieka kolkas tik tureti kantrybes laukti, kaip ir man stebuklingo nosies nusileidimo zemyn doh.gif (o tiek nedaug tereikia, kad butu kaip turi buti). O siaip nosiukas siauras, gal kiek galiukas atrodo patines dar, o siaip visai neblogai atrodo smile.gif
Atsakyti
As prie savo nosies jau pripratau tikriausiai. Atrodo biski sumazejo riestumas (bet nedingo), susiaurejo. Noreciau kad butu dar trumpesne, galiukas kad labiau susmailetu, bet yra kaip yra, tikiuosi dar keisis... lapkricio 19bus metai po op., noriu ta proga pas SV nuvaziuoti, niekaip laiko nerandu ax.gif
Nuotraukas imesiu keliu dienu begyje, reikia prisiruosti nusifotografuoti smile.gif

ateniuxxx, labai geras rezultatas! Po 2 men - tiesiog wau!! thumbup.gif
Na bet vistiek, tu man pasakyk, kuriu velniu tau reikejo tos operacijos?!! Dabar tai aisku, kad buvo verta, bet tokia rizika... Tu ir taip buvai labai grazi ir zavinga. Mano drauge viena pasake: "tu labai mazai su manim bendravai, as tau buciau kiekviena diena tokiu komplimentu prisakius, apie jokias operacijas negalvotum, matyt vyras tavo mazai tau ju sako..." cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desert: 15 lapkričio 2010 - 21:50