Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

QUOTE(Otina @ 2010 11 16, 14:05)
Ikeliu kelias kompu darytas foto, nezinau ar ka iziuresit... Nu profilis ok, bet jis pas mane ir nebuvo baisus. Bet is priekio ziauriai nenaturaliai man..  schmoll.gif

Per anksti nervojies.Čia Tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif Palauk keletą savaitėlių - tuomet bus tikresnis rezultatas, o dabar kantrybės kantrybės kantrybės mirksiukas.gif
Papildyta:
Nu aš kaip nervojuos nesulaukdama T.A. komentarų iš mano foto unsure.gif Gal jau beviltiška, gal tik protezas bepadės doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Tikrai, Otina, be reikalo tu ant savo nosies varai biggrin.gif Sonai jau dabar graziai atrodo, labai dar keisis nosyte 4u.gif mano po 2 sav buvo kaip bulve, jei tuo metu nebuciau atostogose neisivaizduoju kaip i darba eiciau cool.gif
Papildyta:
NAUJA TEMA
Atsakyti
[quote=Mazulytee,2010 11 16, 01:44]
Kiek pastebejau, visos Jankuno pacientes liko patenkentos rezultatais ax.gif Tik gaila negaliu pamatyt mergaiciu kurios dares pas ji rezultatu kaip buvo pries ir po verysad.gif Bet tikiuosi gal pasidalinsit albumelio slaptazodziu blush2.gif

O cia pas ji 4500lt galutine suma ( na ar dar nebus + kazkiek lt ir pan ) g.gif Ar dideles eiles pas ji ?

Labas - ne visos liko patenkintos jo darbu. Man nepatiko kaip jis padailino man nosyte, padare ja per daug riesta ir nelygias snerves. schmoll.gif Eisiu rytoj pas ji kalbetis, paskui parasysiu, ka sake mano atveju g.gif

Dabar kiek zinau, jo kaina pilnos korekcijos yra 5000 Lt. Nera pas ji dideliu eiliu.
Atsakyti
na reikia "damust" sia tema biggrin.gif

Otina, mano akimis, kaip po tiek mazai laiko - visai neprastai atrodai thumbup.gif tikiuosi, kad kvepavimas susitvarkys kuo greiciau, nes man buvo pats didziausias diskomfortas po op - kad negalejau kvepuoti per nosi doh.gif

Jau kelios dienos pastebiu, kad nosis vis maziau uzgulta, o ir krapstuku maziau sunaudoju, kvapus lyg labiau jausti pradejau rolleyes.gif oi, kaip butu gerai, kad viskas atsistatytu i pradine bukle cool.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 11 16, 20:32)
na reikia "damust" sia tema  biggrin.gif

Otina, mano akimis, kaip po tiek mazai laiko - visai neprastai atrodai  thumbup.gif  tikiuosi, kad kvepavimas susitvarkys kuo greiciau, nes man buvo pats didziausias diskomfortas po op - kad negalejau kvepuoti per nosi doh.gif

Jau kelios dienos pastebiu, kad nosis vis maziau uzgulta, o ir krapstuku maziau sunaudoju, kvapus lyg labiau jausti pradejau  rolleyes.gif  oi, kaip butu gerai, kad viskas atsistatytu i pradine bukle  cool.gif


Aciu blush2.gif Tikiuosi kad tavo akys teisingiau rodo nei mano dideles baimes akys smile.gif
Tiesa, tas kvepavimas ir man nera visai gerai, tik tada pagereja kai tamponiukais tokiais pravalau suvilgytais dezinfekuojanciu skysciu, nors nakti issimiegu kvepuodama per nosi. Bet as klausiau klinikoj kaip toliau priziuret, tai sako - nieko nedarykit jau, tai man taip keistai pasirode g.gif Tai kartais pravalau su tamponiukais, kartais tiesiog juros vandeniu prapurskiu ...
Atsakyti
[quote=Otina,2010 11 16, 21:49]
Aciu blush2.gif Tikiuosi kad tavo akys teisingiau rodo nei mano dideles baimes akys smile.gif
Tiesa, tas kvepavimas ir man nera visai gerai, tik tada pagereja kai tamponiukais tokiais pravalau suvilgytais dezinfekuojanciu skysciu, nors nakti issimiegu kvepuodama per nosi. Bet as klausiau klinikoj kaip toliau priziuret, tai sako - nieko nedarykit jau, tai man taip keistai pasirode g.gif Tai kartais pravalau su tamponiukais, kartais tiesiog juros vandeniu prapurskiu ...

Man tai buvo israses tokiu tableciu, kurios padeda nesikaupti snargliams. Labai padejo po op ypac del pertvaros, nes tada daugiausiai valosi ir ilgiausiai. O siaip lasinau i nosi spec lasus rhinopanteina, kad sasu nesusidarytu. O pusti nosi pradejau tik po menesio atsargiai, iki tol tik su ausu krapstukais atsargiai valydavau rolleyes.gif
Atsakyti
DolceVita, ziurek gal atsistatys tau kvepavimas ir uosle grys smile.gif Gal tik laiko reikejo 4u.gif
As irgi kovoju su sloga...bet ji man alergine..tai praktiskai su nosinelem nesiskiriu, ypac nakti ir ryte.
Atsakyti
labai tikiuosi, kad bent jau ta nelemta sloga pasibaigs doh.gif 10 men pilna nosim vaikscioti - ne pats didziausias malonumas gyvenime doh.gif biggrin.gif o dabar kai puciu, tai jau praktiskai ir issipuciu, anksciau jausdavau, kad nosis pilna, bet ispusti negaledavau unsure.gif tada imdavau krapstukus i pagalba .
Proud Mommy, o tu is anksciau elergine sloga turejai?
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 11 16, 20:20)

Proud Mommy, o tu is anksciau elergine sloga turejai?

Na turejau kazkada vaikysteje..o pastaruoju metu budavo, bet retai. Po operacijos, kaip ir tau..kasdien nosi reikia pusti. Bet as nelaikau tai operacijos pasekme, visgi visokios alergijos, kaip ir visos ligos, musu emociju, isgyvenimu padarinys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 11 16, 20:26)
visgi visokios alergijos, kaip ir visos ligos, musu emociju, isgyvenimu padarinys  smile.gif


tiesos tame yra daug mirksiukas.gif bet as kazkaip buvau viska nurasiusiu operacijai ir S.V. biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti