Įkraunama...
Įkraunama...

Colo-Vada

Laba diena. Gal kas bandete Colovada programa 2 savaiciu? Siaip cia skirta organizmo valymui, taciau kiek mano drauges dare si valyma, neteko nuo 6 kg iki 15 kg...... bigsmile.gif
Gal kas bandete???


 ! 
Primenu, jog ši tema, kaip ir visas Lieknėjimo preparatų subforumas, yra skirtas tik diskusijoms apie preparatą, apie jo naudojimą, veiksmingumą ar surasti atsakymus į iškilusius klausimus. Tai nėra Skelbimų lenta, todėl klausimai - kur nusipirkti, kiek kainuoja ir panašūs, bus trinami, o žinutės autoriui skirtas asmeninis įspėjimas. Taip pat primenu, jog maisto papildų/lieknėjimo preparatų platinimas/pirkimas/pardavimas/dovanojimas taip pat yra draudžiamas.
Plius, prieš užduodant klausimą, rekomenduoju pirma pasiskaityti visą temą, nes didelė tikimybė, kad atsakymas jau yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 02 balandžio 2013 - 11:38
Sveiki, bandem, siaip paciam organizmui buvo labai gerai, pasijauti toks lengvas, svarus smile.gif , o kas liecia kilogramus viso nukrito penki kilogramai, bet po sitokios programos reikia kaip ir visur neisijaust i valgymus ir t.t .o siaip su mielu noru vel daryciaus smile.gif
Cia esme ,ne butent svorio numetime, bet organizmo valyme, o su ta visa programa ir kilogramai krenta.
Kas man patiko ,tai tai, kad viskas sustiguota ,ta prasme valymo tabletes , gerosios bakterijos ir t.t
Atsakyti
Aš bandžiau ir valiausi. Bet valiausi ne dėl svorio, o dėl to šššš išvarymo iš organizmo, dvi dienas atsigaut negalėjau kai pamačiau tą ką molis iš manęs išvarė... pirmą kartą rėkdama iš tuliko išbegau, kitus kartus bandžiau "atspėti" kas ten ir brrrrrr net prisiminti nenoriu, bet garantuoju,kad išėjo visos kirmelės ir šlakai nuo žarnyno....
Tos pagrindinės 4 nevalgymo dienos nebuvo sunkios, nes išgėrus molio jautiesi labai sotus,o ir sulčių litrą gali gert...gerdavau su šaltomis sultymis greitai nekvėpuodama ir po to iš karto grynų sulčių arba vandens, kad tą molio skonį nuimt...
dėl svorio....nesisvėriau, todėl pasakyti negaliu, jei ir numečiau tai po kiek laiko jis ataugo.
dėl kartojimo. Kartosiu būtinai, nes tada ilgą laiką jaučiausi labai gerai, o akivaizdūs išsivalymo rezultatai parodė, jog ši programa veiksminga.

Atsakyti
Bandziau ir as... Bet man jokio poveikio g.gif nei 1 kg nenukrito, nors ir girdejau,kad issivalius organizmui ir svoris pakrenta. Be to, per tas keturias dienas, kai reikejo ta moli gerti, i tulika ejau gal tik 2 kartus, nors man buvo sake, kad ten valysis viskas ir daznai vaiksciosi. Siaip ir vandens isgerdavau per diena maziausiai 2 litrus, bet kad jausciaus labai apsivalius, tikrai tokio pojucio neapturejau. Tai kai visi po to klausdavo kaip efektas, sakydavau, kad matyt ir taip gerai ir saikingai maitinuosi, jog nebuvo ko organizmui ir valytis biggrin.gif
Tiesa, o kaip tas pirmasias 7 dienas, kai reikia gerti tas organizma paruosiancias tabletes, maitinates? Radikaliai keitet mityba?
P.S. jei kas pasiulytu dar karta bandyt, tai nezinau ar "pasirasyciau". Nu tas molio gerimas man nepakeliamas reikalas buvo doh.gif
Atsakyti
O man poveikis konkretus! Numeciau apie siai dienai 6 kg.... thumbup.gif Issivale organizmas konkreciai:) sunkiausia buvo gerti tuos miltukus, nes jie slykstus, bet kai pradejau gerti juos su naturaliai spaustom sultin, tai lengvai tada isgerdavau:) Sekmadieni jau baigiasi mano visas valymas, ir ka galiu pasakyti tikrai dar karta pakartosiu visa tai, nes jausmas nerealus, palengvejimas konkretus, o ir dviguba nauda, nukrito svorio bei issivale visas brudas thumbup.gif
O mityba is tiesu as pakeiciau, kai laikiausi sios programos, t.y. suderintas liesas maistas ir nevalgymas po 6 valandos smile.gif Jega zodziu, man patiko smile.gif
Atsakyti
Radau platesni aprasyma:

Program 2 Colo-Vada Plus
Tai unikali programa, skirta valyti organizmą etapais. Specialiai parinkti
augaliniai komponentai padeda atsikratyti organizme susikaupusių šlakų
bei toksinų. Programa Colo-Vada Plus skirta 14-ai dienų ir susideda iš 3
etapų, visiškai suderintų su tipiškomis organizmo funkcijomis, dėl to
nekyla nepatogumų, galima tęsti įprastą gyvenimo būdą.
(Valant organizmą vyrams-rekomenduojama paildomai žolių rinkinys Nr.11)
Programa Colo-Vada Plus – tai paprastas, bet veiksmingas būdas sukurti
organizme sveiką vidaus terpę, šalinant šlakus iš virškinamojo trakto,
storosios žarnos ir viso organizmo.
Programos pagrindas – Colo-Vada Plus milteliai, kurių komponentai gerai
valo žarnyną, kartu stiprinama viso organizmo sveikata.
Trys programos etapai:
1. Pasirengimas (7 dienos).
2. Valymas (4 dienos).
3. Nuoseklus grįžimas prie įprastos mitybos (3 dienos).
1. Pasirengimas – 7 dienos
Pirmajam programos etapui skirta 14 paketėlių Programos Nr. 1 po 10 tablečių ir kapsulių.
Vartojimas: kasdien po paketėlį Nr. 1 pusryčiaujant, kitą – vakarieniaujant. Jeigu išmatos pasidarys per
daug skystos, vartokite po 1 tabletę amerikinės šunobelės per dieną.
Per šį etapą organizmas pasirengia valymui, toksinės medžiagos iš viso organizmo sukaupiamos ir
perkeliamos į storąją žarną. Pagerėja aprūpinimas maistingosiomis medžiagomis, normalizuojasi visų
funkcijų veikla.
Viename paketėlyje Nr. 1 yra:
Altimeito – 1 tabletė, pailgos formos, geltonos spalvos.
Mega Acidofilo – 1 kapsulė su milteliais, kreminės spalvos.
Vitaminas C (500 mg) – 1 tabletė, pailgos formos, kreminės spalvos.
Liucerna (Alfalfa) – 2 apvalios tabletės, žalios spalvos.
Amerikinė šunobelė (Cascara Sagrada) – 1 tabletė, pailgos formos, rudos spalvos (šviesesnės negu
juodųjų riešutmedžių lapų tabletės).
Vaistažolių rinkinys Nr. 2 – 2 pailgos formos tabletės, tamsiai pilkos spalvos su baltais intarpais.
Juodųjų riešutmedžių lapai (Black Walnut Leaves) – 2 pailgos formos tabletės, tamsiai pilkos spalvos.
Altimeitas – natūralių vitaminų ir mikroelementų kompleksas maistingųjų medžiagų balansui užtikrinti,
vartojamas visos programos metu.
Vitaminas C – antioksidantas, saugo nuo infekcijų, svarbus užtitrinti organizmo atsparumą toksinėms
medžiagoms, kurių išsiskiria valymo metu.
Mega Acidofilas (vienoje kapsulėje yra apie 1 mlrd. bakterijų Lactobacillus acidophilus, kaprilo rūgšties,
vegetable sterate, titnagžemio) palaiko žarnyne normalią bakterinę terpę.
Amerikinė šunobelė – natūrali vidurius laisvinanti primeonė, minkština išmatas, raminamai veikia storąją
žarną.
Liucerna aprūpina organizmą pagrindiniais mineralais, taip pat ji – chlorofilo, vadinamo „saulės šviesos
saugykla“, šaltinis.
Vaistažolių rinkinys Nr. 2 – česnakų, raudonųjų dobilų, ožragių, kasijų, raudonųjų šalavijų, drugialaiškių
ir kanadinių auksašaknių mišinys. Šios žolės nuo seno tradiciškai naudojamos visam organizmui valyti.
Juodųjų riešutmedžių lapai laikomi viena iš veiksmingiausių natūralių priemonių valyti iš organizmo
parazitus. Daug mangano turintis juodasis riešutmedis – puiki tulžį varanti priemonė, normalizuoja žarnyno
peristaltiką.
Valymas – 4 dienos
Antrajam programos etapui skirti 8 paketėliai Programos Nr. 2 po 8 tabletes ir kapsules bei 16 paketėlių
po 12 g Colo-Vada Plus miltelių.
Vartojimas: kasdien po 1 paketėlį 2 kartus per dieną (ryte ir vakare).
Kokteilį iš Colo-Vada Plus miltelių vartokite 4 kartus per dieną (kas 3-4 valandas). Nevartokite nei skysto,
nei tiršto maisto, išskyrus sultis, nestiprias žolių arbatas ir vandenį. Milteliai skrandyje išbrinks, tad
nejausite alkio. Gerkite mažiausiai vieną stiklinę vandens pertraukose tarp miltelių vartojimų. Jeigu atsiras
žarnyno problemų, galima nakčiai pasidaryti šilto vandens klizmą.
Colo-Vada Plus kokteilio paruošimas
Vieno Colo-Vada Plus paketėlio turinį įberkite į stiklinę su šaltu vandeniu arba vaisių sultimis. Kruopščiai
išmaišykite ir iškart išgerkite, po to užgerkite dar viena stikline vandens.
Remdamiesi Programos 2 Colo-Vada Plus taikymo patirtimi, rekomenduojame:
1. Naudokite Colo-Vada Mix milteliams tirpinti atvėsintas mėgstamas vaisių sultis: tada Colo-Vada Mix
miltelius gerti bus daug maloniau negu su vandeniu Jeigu nesate alergiški citrusiniams vaisiams, ypač tinka
apelsinų sultys. Aišku, idealu naudoti šviežiai išspaustas sultis∗be cukraus priedų, bet puikiai tinka ir
įprastos sultys paketais.
Pirmą dieną vartojant miltelius, galima išbandyti kokteilį ir su vandeniu, ir su sultimis. Dalis žmonių, jau
išbandžiusių visą Programos Nr. 2 Colo-Vada Plus kursą, vis dėlto labiau mėgsta skiesti Colo-Vada Mix
miltelius vandeniu.
Optimaliu laikomas būdas skiesti miltelius koralų vandeniu arba sultimis, pridedant Crystal Energy.
Nebijokite eksperimentuoti.
2. Sultys arba vanduo, kuriais skiedžiami milteliai, turi būti šalti, antraip, vartojant šiltą vandenį, Colo-Vada
Mix milteliai taip greit išbrinks, kad gerti tokį skiedinį bus neįmanoma – išeina tvirta želės pavidalo masė.
3. Colo-Vada Mix milteliai greitai sutirštėja net šaltame skystyje, todėl, subėrus miltelius į stiklinę su
šaltomis sultimis (arba vandeniu), reikia greitai išmaišyti ir nelaukiant, kol ištirps maži miltelių gumulėliai,
paruoštą kokteilį skubiai išgerti.
Antrame etape žarnynas valomas Colo-Vada milteliams smarkiai brinkstant ir sudarant želės pavidalo
masę, kuri apklijuoja didelius žarnyne užsistovėjusių darinių plotus. Po to išjudintos vidurių masės lengvai
pašalinamos iš organizmo.
Viename paketėlyje Nr. 2 yra:
Altimeito – 1 tabletė.
Mega Acidofilo – 1 kapsulė.
Vitamino C (500 mg) – 1 tabletė.
Liucernos (Alfalfa) – 2 tabletės.
Amerikinės šunobelės (Cascara Sagrada) – 1 tabletė.
Vaistažolių rinkinys Nr. 2 – 1 tabletė.
Juodųjų riešutmedžių lapai (Black Walnut Leaves) – 1 tabletė.
Colo-Vada Mix miltelių sudėtis: gysločių sėklos (6,22 g), kaolinas (5,03 g), citrinų žievės (0,49 g),
lecitinas (0,12 g), džiovintos slyvos (0,1 g), bananų skonio aromatinis priedas (0,02 g), saldymedžių šaknų
ekstraktas (0,01 g).
Kaolinas veikia kaip adsorbentas, sugeriantis toksinus iš virškinamojo trakto. Ši nuostabi medžiaga
adsorbuoja toksinių medžiagų 40 kartų daugiau, negu pati sveria! Kaolinas padeda pašalinti užsistovėjusius
žarnyne darinius ir suminkština užkietėjusius turinius, aptrauktus gleivėmis ant žarnyno sienelių.
3. Grįžimas prie įprastos mitybos – 3 dienos
Trečiajam programos etapui skirta 6 paketėliai Nr. 3 po 8 tabletes ir kapsules.
∗Šviežiai spaustos obuolių sultys gali pernelyg išpūsti vidurius. Todėl rekomenduojama naudoti jas skiestas arba visai
atsisakyti.
Vartojimas: kasdien po vieną paketėlį Nr. 3 pusryčiaujant, kitą – vakarieniaujant.
Kad virškinamasis traktas pamažu pasirengtų normaliam darbui, nuo 12 iki 14 dienos rekomenduojama
vartoti tik žalias arba nesmarkiai kulinariškai apdorotas daržoves, o daug baltymų turinčių produktų, tokių
kaip kiaušiniai, mėsa ir kt., kiekį racione didinti pamažu ir mažomis porcijomis, pradedant 13-ąja diena.
Viename paketėlyje Nr. 3 yra:
Altimeito – 1 tabletė.
Mega Acidofilo – 2 kapsulės.
Vitamino C (500 mg) – 1 tabletė.
Liucernos (Alfalfa) – 2 tabletės.
Amerikinės šunobelės (Cascara Sagrada) – 1 tabletė.
Enzimatiko (fermentų) – 1 maža kapsulė, kreminės spalvos.
Enzimatikas (virškinimą stimuliuojantys fermentai) turi amilazės, proteazės, lipazės, maltazės, -
galaktozidazės, peptidazės, gliukoamilazės, Flanaganų mikroklasterių, bromelaino, celiulazės, sacharazės,
papaino, laktozės ir fikoteno. Šie virškinamieji fermentai užtikrina gerą virškinimą po antrojo dietos etapo,
kai vartojamos tik sultys.
Jei žarnynas perpildytas, o žarnų funkcijos susilpnėjusios, Programą Nr. 2 Colo-Vada Plus galima taikyti
kas 2 mėnesius. Kitais atvejais, siekiant užtikrinti normalią virškinamojo trakto veiklą, rekomenduojama
programą taikyti du kartus per metus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 25 kovo 2012 - 09:49
Merginos, o tai koks pagrindinis šito stebuklo ingridientas? Kažkuri rašėt apie molį. Susiradau info, kad įv. eko parduotuvės pardavinėja žaliąjį molį, kuris turi tokį pat efektą kaip šita COLOVADA. Kaži jeigu pagersiu to molio, nebus efektas tas pats, tik už mažesnę kainą g.gif
Atsakyti
Sveikos,
esu bandžiusi šį organizmo valymo būdą. Likau labai patenkinta, dėl svorio tai numečiau apie 4-5 kg, bet mano viršsvoris nebuvo didelis. Jaučiausi labai gerai, toks lengvas jausmas buvo, tokia kaip naujai gimusi, išsilavė tikrai daug brudo doh.gif ,
ištverti tas 14 dienų nebuvo sunku, gal pirmas 2-3 dienas sunku, bet tikrai įmanoma.
Molis ten baltas kažkos, jis daugiausiai ir atlieka visą valymo darbą, o prieš tai būtina organizmą paruošti tam, dėl to ir geriami įvairūs papildai ir ribojamas maistas.
Miltukus gerdavau su sultimis, oir per tas bado dienas gerdavau tirštas sultys, t.y. pomidorų, slyvų, tada skrandis tikrai neprašo valgyti thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(samrasa3 @ 2010 10 26, 21:46)
O tai ir kirmėlių pamatėt tuolete  blink.gif ,norėčiau ir aš pabandyti išsivalyti save  smile.gif ,bet jei turinys toks  ax.gif  kažkaip baisu į tūliką bus eit ,rimtai baisu.
Suprantu ,kad negerai jei jos pas žmogų yra.


Jo, esu iš kelių girdėjusi kad kirmelikių ir kažkokių parazitų išvarė tas molis doh.gif , ir labai sveikata pagarėjo po jų išėjimo:).Kad nebūtų baisu, tada nereikia žiūrėti ar yra ten jos ar ne smile.gif 4u.gif
Kiek atsimenu man aiškino kad ta colovada skirta parazitų naikinimui ir limfos valymui, t.y. kraujas išsivalo ir dar kepenys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 10 19, 23:33)
o kuo netinka paprastas vanduo su druska? kaip tik skaičiau apie žarnyno valymą. Principas toks, kad atsikeli ryte, išgeri stiklinę vandens su druska. padarai atitinkamus pratimus. ir visą tai kartoji 6 kartus. Tada nueini ir palieki visą brudą tualete:) irgi visas kirmėles, viską išnaikina. ir nieko nekainuoja:)

Šitas geras,as darau 1litras vandens,1 valgomas saukstas druskos 1 citrina.Si tirpala reikia isgerti per 1 valanda ant tuscio skrandzio.Geriausiai susiplanuot niekur neeit is namu,nes varineja kaip reikalas,iseina ir kirmeles(kas ju turi)ir zieveles kaskokios zodziu visas brudas.Toki dalyka darau karta i pusmeti.Viena pazystama dare kasdien visa savaite,tai pasodino inkstus ir kepenys,poto teko po lasalinem gultis.
Dar karta i metus einu pasidaryti zarnyno valyma su kineraliniu vandeniu,irgi poveikis super ir lengvas ir svarus jautiesi smile.gif
Atsakyti
o po sito organizmo valymo kiek reikia laiko kad galetum pakartoti ji dar karta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 25 birželio 2012 - 15:17
Sveikutės,
Na štai ir aš baigiau. Štai mano patirtis:
1. pirma savaitė, t.y. 1 lygis, viskas normaliai. labai daug kartų ėjau į VC
2. molis, viską sugėriau, be jokių sulčių ( skystas maistas yra draudžiamas).
Ar išėjo visas "brudas" nežinau, tyrimų nedariau, o kiek stebėjau, tai nieko ypatingo. Labai stipriai "kalatojosi" širdis, vienu metu net išsigandau, buvo net silpna. svoris nukrito iki 4 kg.
3. Viskas gerai, širdis atsistatė. kažkaip kitaip dabar reaguoja mano skonio receptoriai. Ir sunkiai reaguoja į sausą vyną. plius 5 kg.

Ar antrą kartą daryčiau? gal.
Atsakyti
aš taip pat esu bandžiusi šią programą, bet ne dėl svorio (esu gan liesa), bet dėl to viso brudo, šlakų, vidurių pūtimo ir pan. tai mano potyriai tokie:
1. pirmiausiai vartojau tas tabletes ir geriau koralinį vandenį - jau po savaitės pastebėjau kad pradėjo augti tvirti nagai be jokių skilinėjimų (ko gyvenime su jokiais vitaminais nepavyko pasiekti...)
2. ir "linksmoji" dalis - milteliai, laaabai šlykštu, liko vienas pakelis neišgertas... o paskutinę valymo naktį užėjo blogumai.. kaip kažkas forume minėjo, trankėsi širdis, spaudimas nukrito, pulsas didžiulis, o jau blogumas, drebulys... ir ką atsiradau greitojoj, ten po poros lašelinių atsigavau smile.gif
3. grįžau prie įprasto maisto, svoris atsistatė, o savijauta turiu sutikti geresnė, visų pirma atsikračiau to pūtimo, susireguliavo tuštinimasis. (po to dar vartojau įvairius Koralinio klubo papildus) Bet, gaila nagai vėl sklilinėja...
Atsakyti