Įkraunama...
Įkraunama...

Iki kokio amžiaus maitinote krūtimi

PASIDALINKITE PATIRTIMI MAITINANT mirksiukas.gif
mano saulytei jau 15 men, bet ji net neplanuoja atsisakyti kruties biggrin.gif , valgo 3 karus per nakti blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernoja: 03 spalio 2010 - 16:39
Mūsų vyresnėlis irgi valgė iki pusantrų metukų (18mėn.), o mažylis iki 13 mėn. Abu nustojau maitinti, kai pradėjo išmiegoti visą naktį... viskas įvyksta natūraliai, nereikia spausti vaiko mirksiukas.gif
Atsakyti
as savaji maitinau krutimi iki 8men. taciau nakti kelesi beveik iki 2metu gerti misinuko 4u.gif
Atsakyti
dukra maitnau iki pusantru metuku, o suneli iki metuku ir 4 menesiuku smile.gif
Atsakyti
o as saviski maitinau iki 10 men smile.gif bet jis pats pradejo sukti nuo kruties, taip ir baigesi musu maitinimas smile.gif
Atsakyti
na, tikiuosiu ,kad ir man bus paprasta susitarti su maze g.gif dienos metu dar nieko, bet nakti niekas nepadeda , nei 'tiutis', nei vandenukas is buteliuko,bet tereikia tik pasiguldyti salia saves ir duoti kruti,kaip mergyte uzmiega, uztenka ir 2 min. as galvoju gal cia daugiau iprotis ,nei noras gerti....
palauksiu dar kokius 3 men ir tada bandysim kazka daryti....
Atsakyti
QUOTE(ingulka35 @ 2010 09 29, 15:11)
PASIDALINKITE PATIRTIMI MAITINANT mirksiukas.gif
mano saulytei jau 15 men, bet ji net neplanuoja atsisakyti kruties biggrin.gif , valgo 3 karus per nakti blush2.gif  lotuliukas.gif

Iki 1,5 m. Bet naktinius maitinimus nutraukiau, kai buvo metuku. Nes pana po 3-5 kartus per nakti keldavosi. Viena nakti palikau su teciu miegot (as kitam kambary miegojau), paverke truputi, apsisuko ant kito sono ir uzmigo. Po keliu naktu jau ir su manim miegodama nesikeldavo valgyti.
Atsakyti
mums tokius fejerverkus padarytu, kad... oj oj lotuliukas.gif
bet pabandyti galima bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos, as irgi vargstu nakti nerealiai, nori miegoti isikibes i papa biggrin.gif ir diena daznai geria, mums 15 men
Atsakyti
QUOTE(ingulka35 @ 2010 09 30, 18:21)
mums tokius fejerverkus padarytu, kad... oj oj lotuliukas.gif
bet pabandyti galima bigsmile.gif

Zinai as irgi taip paciai galvojau, bet pabandziau ir buvau netgi labai nustebusi, kad tik biski paverksleno. Jei buciau zinojusi, kad taip lengvai atpras nuo naktiniu valgymu, nebuciau laukus nei metu smile.gif
QUOTE
sveikos, as irgi vargstu nakti nerealiai, nori miegoti isikibes i papa biggrin.gif ir diena daznai geria, mums 15 men

Veliau jie ne kiek valgo, kiek 'zaidzia' su tuo papu biggrin.gif O jei nori mazint zindymu kieki dienomis, tai rimtai ir nusiteik, o ne taip, kad vaikas verkia ir kisi papa. Zinau, kad sunku, bet kitaip neiseina. Po mazu, po mazu ir atpras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulka35 @ 2010 09 29, 14:11)
PASIDALINKITE PATIRTIMI MAITINANT mirksiukas.gif
mano saulytei jau 15 men, bet ji net neplanuoja atsisakyti kruties biggrin.gif , valgo 3 karus per nakti blush2.gif  lotuliukas.gif

Is pardziu sumazink maitinima iki 2k per nakti, po savaites palik tik 1. Ir taip kas savaite nuimi po 1 maitinima. Maniskis sunus buvo irgi labai ijunkes i tuos naktinius valgymus. Man tai taip labai sekmingai gavosi atpratinti nuo kruties, ir krutinei nebuvo jokiu problemu. O savaiski paramaitinau iki 1,5metu.
Atsakyti
QUOTE(violla @ 2010 09 30, 20:53)
Is pardziu sumazink maitinima iki 2k per nakti, po savaites palik tik 1. Ir taip kas savaite nuimi po 1 maitinima. Maniskis sunus buvo irgi labai ijunkes i tuos naktinius valgymus. Man tai taip labai sekmingai gavosi atpratinti nuo kruties, ir krutinei nebuvo jokiu problemu. O savaiski paramaitinau iki 1,5metu.

BET KAIP SUMAZINTI?!, JI VERKIA TOL KOL LUNATIKO AKIMIS ATSIKELIU IR ISSKELIU IS LOVYTES, UZTENKA 2 MIN IR ATSIJUNGIA biggrin.gif . BANDZIAU KEISTI BUTELIUKU VANDENS, TAI SPJAUNA IR DAR LABIAU KLYKIA...TIUTIS IRGI NEPADEDA doh.gif . PAPAS I BURNA IR I NAMUS GRYZTA RAMYBE lotuliukas.gif ....
NA TIKIUOSI VISKAS BAIGSIS NATURALIAI..
Papildyta:
QUOTE(dziuginta @ 2010 09 30, 19:47)
sveikos, as irgi vargstu nakti nerealiai, nori miegoti isikibes i papa biggrin.gif ir diena daznai geria, mums 15 men

O rimtesni maista valgo prigeres mamytes pieno?, nes jeigu as duodu pienelio daugiau ar pries valgi, tai nieko rimciau ir neikisi...
ir stambuole ji, doh.gif daug kas tvirtina kad nuo mano pieno, net daktarai... nors valgo tikrai nedaug(isskyrus MP), nors skaiciau,kad nuo MP kudikiai nestoreja.....tai kaip cia gaunasi???
Atsakyti