Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu Nr. 97

Labas,noriu jungtis prie jusu blush2.gif Siuvineti pradejau neseniai,darbeliu dar turiu nedaug ax.gif Tikuosi ,priimsite
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 10 10, 14:36)
tai vat ir galvoju ar cia pirkt gatava ar dazyt..utat cia konsutuojuos smile.gif es bijau akd paskui nesuteptu siuliuku, o be to baltos aidos turiu visa kruva doh.gif na bet jei sakot kad gali susigadint, tada geriau nerizikuot... unsure.gif


na gal ir nenudazytu, as bijociau eksperimentuot su rimtu darbu ax.gif o balta gi susinaudos - dar tiek ir tiek siuvinet reikes irnesakyk.gif
QUOTE(Jorce @ 2010 10 10, 15:09)
Labas,noriu jungtis prie jusu blush2.gif Siuvineti pradejau neseniai,darbeliu dar turiu nedaug ax.gif Tikuosi ,priimsite

mirksiukas.gif 4u.gif as ir is tokiu cool.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jorce @ 2010 10 10, 16:09)
Labas,noriu jungtis prie jusu blush2.gif Siuvineti pradejau neseniai,darbeliu dar turiu nedaug ax.gif Tikuosi ,priimsite

Sveika atvykusi mirksiukas.gif visos cia laukiamos kas tik siuvineja xxxx smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2010 10 10, 16:34)
Sveika atvykusi  mirksiukas.gif  visos cia laukiamos kas tik siuvineja xxxx  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorce @ 2010 10 10, 15:09)
Labas,noriu jungtis prie jusu blush2.gif Siuvineti pradejau neseniai,darbeliu dar turiu nedaug ax.gif Tikuosi ,priimsite

Junkis drasiau wink.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif noreciau prisijugnti i jusu grazu bureli smile.gif esu tik pradininke siuvynejimo,issiuvynejusi esu nedaug ir lengvu darbeliu bet manau kad tai tik pradzia... smile.gif norejau dar jusu tiksliau paklausti is kur gauti siulu konverteri ar kaip jis vadinasi blush2.gif nu ten kur siulus deti pagal numerius ax.gif ir ko dar reikia siuvynejant pagrinde ta prasme smile.gif
Atsakyti
QUOTE
siulu konverteri


siulu koverteris - kai vienos rusies siuliukus konvertuoji (tai yra keiti) i kitos rusies siuliukus.pvz ar nera ju pirkti ,tai konvertuoji i kitus kuriu yra pirkti,arba nori ryskesniu,geresniu siuliuku. ax.gif


taip supratau gallery.ru administracija visiskai apmokestins si saita.
http://mosca.gallery...ch?ph=p1E-cEJZe
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 11 spalio 2010 - 12:41
QUOTE(Akelaklp @ 2010 10 11, 12:53)
sveikos smile.gif noreciau prisijugnti i jusu grazu bureli smile.gif esu tik pradininke siuvynejimo,issiuvynejusi esu nedaug ir lengvu darbeliu bet manau kad tai tik pradzia... smile.gif norejau dar jusu tiksliau paklausti is kur gauti siulu konverteri ar kaip jis vadinasi blush2.gif  nu ten kur siulus deti pagal numerius ax.gif  ir ko dar reikia siuvynejant pagrinde ta prasme smile.gif

Sveika atvykusi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

as cia su tokiu klausimu, gal galite papaskoti, kaip jus "sandeliuojate" savo siuliukus. Ziuriu, kad noredama rasti reikiama spalva, labai daug laiko pradejau sugaisti, nes siuliuku kolekcija dideja sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 11, 13:49)
Sveikos,

as cia su tokiu klausimu, gal galite papaskoti, kaip jus "sandeliuojate" savo siuliukus. Ziuriu, kad noredama rasti reikiama spalva, labai daug laiko pradejau sugaisti, nes siuliuku kolekcija dideja sad.gif

negaliu atsidziaugti DMC dezute ir ritemis thumbup.gif ir pagal eilute susidelioji ir siaip tvarkingai i skyriukius sugula. Super man wub.gif
Atsakyti
Merginos, ar matėt, gallery planuojama padaryti mokamą nuo spalio pabaigos blink.gif
http://gallery.ru/ne...;article_id=162
Atsakyti