Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu Nr. 97

man vyras dezute 4 skyriu padare,uztenka ax.gif

QUOTE
Merginos, ar matėt, gallery planuojama padaryti mokamą nuo spalio pabaigos 

taip maciau doh.gif ir spejau uzsiminti ax.gif
jau diskusijos vyksta,kas pasiliks o kas iseis.atejo galas nemokamom talpyklom doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 11 spalio 2010 - 12:56
QUOTE(Donalita @ 2010 10 11, 13:53)
Merginos, ar matėt, gallery planuojama padaryti mokamą nuo spalio pabaigos  blink.gif
http://gallery.ru/ne...;article_id=162

nieko kito ir nereikėjo tikėtis. Nesu dariu pavedimų į užsienį doh.gif , kokios mum yra galimybės tai padaryti???
Atsakyti
cia susimoket reikia

http://uodegyte.gallery.ru/pay.php
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2010 10 11, 13:52)
negaliu atsidziaugti DMC dezute ir ritemis  thumbup.gif ir pagal eilute susidelioji ir siaip tvarkingai i skyriukius sugula. Super man  wub.gif

drinks_cheers.gif as ir neatsidziaugiu.turiu dvi dezutes..susideiojus viska is eiles..jos dar nevisai uzpildytos..bet liuks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 11, 14:04)

aš turiu Visa ir kas toliau, kiek man reikės už pervedimą sumokėt? Ten paspaudus rodo kad tel nr nurodyt g.gif

Gal kuri jau mokėjot?
Atsakyti
Gaila dėl galery, mąsčiau ir aš ten įsukurt.
Jei masiškai kelsis "schemų lobiai" praneškit čia tyliai kur visos įsikuria, nors schemų turiu 2-3 gyvenimams, bet vis mažai doh.gif
Ieva V kažkur klaidžioja tema kaip laikyt, kur laikyt ir pan., va nuoroda:patarimai ir kt
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 11, 11:12)
aš turiu Visa ir kas toliau, kiek man reikės už pervedimą sumokėt? Ten paspaudus rodo kad tel nr nurodyt  g.gif

Gal kuri jau mokėjot?


ten rašo, kad kai kurioms šalims bus galima užmokėti sms'ais. Kitoms neapsimoka to daryti, nes telefonų operatoriai užsideda 100proc. antkainį.
Atsakyti
QUOTE
Jei masiškai kelsis "schemų lobiai" praneškit čia tyliai kur visos įsikuria,


ir surask tu man toki doh.gif

rusaites renkasi i picasaweb.com. g.gif giria picasa,bet kiek maciau,jai schema idedi,tai nekaip pasididina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 11 spalio 2010 - 14:02
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 11, 14:55)
ir surask tu man toki  doh.gif

rusaites renkasi i picasaweb.com.  g.gif  giria picasa,bet kiek maciau,jai schema idedi,tai nekaip pasididina.

Va kaip tik norėjau klausti apie picasa smile.gif
O tai pvz. fotki.com? Ten galima atsisiųsti nuotraukos originalą.
Atsakyti
QUOTE
O tai pvz. fotki.com? Ten galima atsisiųsti nuotraukos originalą.


jauciu,kas belieka unsure.gif ir photobucket neprastai g.gif

taip supratau ,kad per 2men kas neuzsimokes ,trins lauk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 11 spalio 2010 - 14:18
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 11, 15:55)
ir surask tu man toki  doh.gif

rusaites renkasi i picasaweb.com.  g.gif  giria picasa,bet kiek maciau,jai schema idedi,tai nekaip pasididina.


Is picasa galima atisisuti smile.gif as cia pamasciau, gal reikia bandyt paciom susikurti koki puslapiuka kur galetume savo lobynus talpinti?
Atsakyti
QUOTE
Is picasa galima atisisuti  as cia pamasciau, gal reikia bandyt paciom susikurti koki puslapiuka kur galetume savo lobynus talpinti?


ne tu viena apie tai mastai biggrin.gif supermamu schemu talpykla thumbup.gif

kaip antai raund robyn,kiekviena po savo aplanka.arba suskirstom pagal temas ir pildo kas ka turi bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 11 spalio 2010 - 14:22