Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

Dar nevėlu, darbo gynimas birželio mėnesį smile.gif Ačiū visoms, kurios suteikė/suteiks informacijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosa86 @ 2010 10 29, 14:26)
Seniai čia užsukus buvau. Gal ir pavėluotai apie kokybinio tyrimo metodologija Sarmi Tik nežinau ar bus naudinga.  Beje, Egliosha labai geru patarimų davė smile.gif
http://webcache.goog...r...=clnk&gl=lt
Man dar sunku kažkaip patarimų konkrečių duot, nes kokybinis tyrimas yra laaabai sunkus, žymiai sunkesnis už kiekybinį. Kokybiniam nėra aišku kaip ir ką atlikti. Kaip jau minėjau, labai geras Eglioshos patarimas iš kiekvienos dalies sugalvoti po 2- 3 klausimus, o vėliau papildomai sugalvoti klausimus, kad dar papildyti gautą informaciją. Tiesa, dar turiu medžiagos gal 2 lapų apie mokslinio darbo rašymą, galiu atsiųsti. smile.gif

man kazkaip nelabai svarbu ar kiekybinis ar kokybinis, tiek kad kiekybiniui reikia daug respondentu rast, o kartais tas nelabai imanoma... naudojant Content analize gana paprasta tuos kokybinio duomenis analizuot (mane labai nervuoja skaiciuot procentus kiekybiniam hihihi.gif o kaip SPSS veikia jau pamirsau biggrin.gif ).
kokybiniam kaip ir kiekybiniam reikia pasidaryti klausimyna, atikti interviu, tada gautus duomenis grupuoti ir komentuoti remiantis literatura. is pradziu ir man kaip gudus miskas skambejo, bet paskui isikirtau biggrin.gif
geriausia yra susikooperuot keliese ir rasyti. lengviau yra kai gali pasiklausineti ka destytojai kitiems komentuoja, nes po konsultacijos kitasyk iseini ir nieko nesupranti hihihi.gif
Atsakyti
Mokslinių darbų rašymo vadovėlių daug, darbo vadovai taip pat konsultuoja, bet vis tiek lieka daug neaiškumų. Sudėtingiausia bus interpretuot kokybinio rezultatus, remiantis teorijomis. Respondentų gali būti mažiau (apie 5), bet jaučiu, kad su pirminiais duomenimis bus tiek darbo..Kaip spėt visa tai padaryt, kai dar sesijos vyksta, nežinia...
Atsakyti
QUOTE(rosa86 @ 2010 10 29, 14:26)
Seniai čia užsukus buvau. Gal ir pavėluotai apie kokybinio tyrimo metodologija Sarmi Tik nežinau ar bus naudinga.  Beje, Egliosha labai geru patarimų davė smile.gif
http://webcache.goog...r...=clnk&gl=lt
Man dar sunku kažkaip patarimų konkrečių duot, nes kokybinis tyrimas yra laaabai sunkus, žymiai sunkesnis už kiekybinį. Kokybiniam nėra aišku kaip ir ką atlikti. Kaip jau minėjau, labai geras Eglioshos patarimas iš kiekvienos dalies sugalvoti po 2- 3 klausimus, o vėliau papildomai sugalvoti klausimus, kad dar papildyti gautą informaciją. Tiesa, dar turiu medžiagos gal 2 lapų apie mokslinio darbo rašymą, galiu atsiųsti. smile.gif


Gal butu ir man galima juos gauti? blush2.gif
Atsakyti
Aš dar vis galvojimo stadijoje, nepradėjau rašyti dar darbo. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2010 12 18, 15:20)
Aš dar vis galvojimo stadijoje, nepradėjau rašyti dar darbo.  sad.gif

o boze, kaip tave suprantu lotuliukas.gif bet jau geriau nedelstum, is patirties sakau... kai rasiau savo pirmaji bakalaura tiek guma uztempiau, kad paskui visa darba teko per dvi savaites ant greito pavaryt su tyrimu ir visa kita doh.gif ir gavau tik 7 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 12 20, 17:21)
o boze, kaip tave suprantu lotuliukas.gif bet jau geriau nedelstum, is patirties sakau... kai rasiau savo pirmaji bakalaura tiek guma uztempiau, kad paskui visa darba teko per dvi savaites ant greito pavaryt su tyrimu ir visa kita doh.gif ir gavau tik 7 biggrin.gif


Tai dar gerai gavai,jei per 2 sav. bakalauro baigiamąjį darbą parašei. biggrin.gif
Atsakyti
Nu keip sekasi su bakaurais, ar jau daug esate pasirašiusios?Su kokiom problemom susiduriat? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

jungiuosi i jusu buri biggrin.gif Pradedu ir as savo bakalaurini, o jei kiek darbo nusimato unsure.gif As mokausi sesele, tai mano bakalaurinis darbas bus susijes su kraujo veziu, bet dar vis dirbu ant galutines pakraipos, nes niekaip neapsisprendziu g.gif
Atsakyti
Ar jau padejei rasyti? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(svaceja @ 2011 02 20, 22:43)
Ar jau padejei rasyti? laugh.gif

pradet tai pradejau, bet nezinau ar pasirinkta tema pakankamai plati g.gif turiu su mokytoja susitikima ketvirtadieni,tai tikiuosi bus truputeli aiskiau po to rolleyes.gif

Kiek kitos jau parase? g.gif kokio ilgio jusu disertacijos turi but? ir kada priduot reikia? ax.gif
Atsakyti
Aš tai tik dar bakalaurą rašau smile.gif Parašiau, tai nedaug 4 lapus teorijos. Aš taip pat buvau susitukusi su dėstytoja, bet ji sakė kad perdaug išsipliečiu, tai dabar vėl viską per naują turiu rašyti. Kažkaip išsimušau iš vėžių. Bakalaurinis turi būti 50 lapų atiduoti balandžio pabaigoje. O kiek tu parašei?Ir kada tau reikia atiduoti, ir kokia apimtis?
Atsakyti