Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas ant puoduko

Sveikutes,
Matau cia taip nyku, bet juk tema isties aktuali manau kiekvienai mamytei!
Mano dukrytei uz poros dienu sueis 2metai. Labai vargstame su puoduko reikalais. Buvo keli kartai kai dukryte rimta reikala padare i puodukair sysiuko padare kelis kart, bet paskutiniu metu niekaip nepavyksta ka nors ispesti. Sesuo sake, kad vos tik prabudusi vaika jau reikia sodinti ant puoduko g.gif Manoji prabunda, dar visa tokia mieguista, mane apsikabina ir zinoma pridaro pamperi... nespejam... blush2.gif Diena tas pats, sodinu (ne visada daznai), bet ji nieko nedaro. Zodis "kaka" jai asociajuojasi su filmuku Kempiniukas lotuliukas.gif bet svarbiausia, kad kai ji nori rimto reikalo ji slepiasi uz uzuolaidu! nepraso manes pasodinti ant puoduko, o slepiasi! Ar dar kurios mamytes vaikiukas daro taip?
Nesivaizduoju kada mes atsikratysime tu bjauriu pampersu... doh.gif
Atsakyti
sveikos mamytes
as jau antra karta rasau sioje temoje
noriu truputi pasigirti ... smile.gif
taigi siandien 4 diena kaip mes namuose be sauskelniu :-)
ir labai neblogai sekasi...mamytems galiu patarti kad visa diena laikytu vaikiuka be sauskelniu....jiems laaaabai nepatinka apsisisioti.... :-) tik butinai reikia laikyti su rubeliais, kad jaustusi kad slapia...mums labai padeda...as , tiesa sakius, net nesitikejau, kad ji taip greit viska supras...pradejau i knygele rasyti kiek i kelnytes per diena padarom kiek ant puoduko smile.gif pirma diena 3 ant puoduko o visa kita i kelnytes...:-) siandien 4 diena...o 7 kartai ant puoduko ir tik vienas i kelnytes thumbup.gif sauskelnes dedames jei kur nors einame ir per poguli ir nakties miega....
dukrytei dabar 1 ir 6 men...kazkur nuo metu pradejau sodinti ant puoduko ryte tik pabudus...greitai greitai..ir po pogulio greitai greitai...tada patariu labai labai dziaugtis rezultatais...mes plojam katuciu...ispilam sisiuka i klozeta rodom ate ate...jei buna tetis namuose begam girtis kad pasisiojom ...tetis aisku irgi labai dziaugiasi drinks_cheers.gif ...tai va...bet buvo momentas kai tik pradejau sodinti...po kokiu 2 men kad is viso po pogulio nenoredavo ant puoduko, verkdavo....tai ir neversdavau...skaiciau, kad tada vaikai visai nebenori...priesinasi puodeliui...tai stai tokia musu istorija ...
gal kuri mamyte girdejo apie pereinamojo laikotarpio kelnytes? jos buna daugkartines.. neperbega per jas sisiukas bet vaikas jaucia dregme...as manau tokiu reikia nusipirkti ir ejimui i lauka ir miegui...cia ateiciai :-) labai lauksiu jei kuri nors apie tai girdejo ir kur galima nusipirkti. aciu
ir dar mamytes... reikia labai labai stebeti vaikiuka...mano tik koki karta ar du pasako kaku...o siaip as ja stebiu...kas valanda sodinu stabiliai...o jei daugiau pageria ir po pusvalanduko...ir dabar jau ji rodo "zenklus" griebia sau uz klynuko....suprask kad tuoj begs..... :-) ir puodukas visada tame kambaryje kuriame esame mes :-) nes iki toleto nubegti...bent jau pradzioje....neimanoma thumbup.gif
Atsakyti
o kaip del grojanciu puoduku? Mes dar nesedam ant puodelio, bet ar verta grojanti isigyti? Girdejau atsiliepimu, kad kartais vaikai labai issigasta ir ilgai nebeseda sad.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiukas16 @ 2010 10 21, 12:00)
o kaip del grojanciu puoduku? Mes dar nesedam ant puodelio, bet ar verta grojanti isigyti? Girdejau atsiliepimu, kad kartais vaikai labai issigasta ir ilgai nebeseda sad.gif

Mūsiškei kaip tik patinka grojantis.... Tik ir laukia, kada gros.... 4u.gif
Pati kartu dainuoja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisanta: 21 spalio 2010 - 11:04
matyt cia kaip kam...mes tokio net nemeginom pirkti, nes dukryte bijo grojanciu zaislu..ypac jei garsiai groja...mamytei teks apsispresti pagal savo nuojauta mirksiukas.gif
sekmes
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2010 10 01, 23:43)
mes puoduka pradejom naudoti nuo 6 menesiu. Po miegelio is karto sesdavom ant puodo ir beveik visada padarydavom. Dabar mums metai ir 2 menesiai, ant puodo dar prasytis nemokam, bet kai pamatau kad mergina jau pradeda stenet, ir sodinu. I pampersa retai kada pakakoja. sisiuka sunkiau pagaut, bet ir tai kas kazkiek laiko pasodinu ir kartais pagaunam. "SS" jau mokam sakyt, bet pasakom dazniausiai kai jau slapia buna lotuliukas.gif



sveikutes,as naujoke,tikiuosi susidraugausim ax.gif ,dar nelabai moku cia viskuo naudotis,na,bet viskas su laiku smile.gif .Mano mazyliui 1m 9men ir jis visiskai neseda ant puoduko,visaip bandziau pratinti,o jis ji suvokia kaip zaisla,tai ant galvos deda kaip kepure,tai zaislu prisikrauna ir t.t. Neisivaizduoju ka daryt,nes mano dukra(jai jau 12 smile.gif )labai paprastai ir greit pradejo daryt,jau pusantru metuku i kelnes nebedare




Atsakyti
Sveikutes,as cia naujoke,tikiuosi priimsit mane ir susidraugausim 4u.gif ,dar nelabai moku cia viskuo naudotis ax.gif ,na,bet viskas su laiku. Mano suneliui 1m 9men ir niekaip nesiseda ant puoduko,viska isbandziau,o jis ji priema kaip zaisla,tai ant galvos kaip kepure dedasi,tai zaislu prisikrauna ir t.t. Mano dukra tokio amziaus jau nebedare i kelnes(jai jau 12 smile.gif ). Nezinau ka daryt g.gif
Atsakyti
Mes ir turejom problemu su puoduku. Pradejau ant jo sodinti kazkur nuo 1,4 m, bet manoji tik reke ir nesedejo nei minutes. Po to dariau men pertrauka ir vel bandziau, nieko gero. schmoll.gif Tada tiesiog dienos metu nebemoviau pamperso, tik triusikelius. Zinoma, prisisisiodavo po 3-4 kartus per diena, nespedavau net pasodinti, nes pasisakydavo tik kai jau begdavo. doh.gif Taip kokia savaite vargom. Truko man kantrybe, nes dar ir skalbimo masina sugedo, tai vel su pampersais vaiksciojo. blush2.gif Ir tik 1,8 vel pabandziau pamperso nebemauti. Ir stebuklas!!!! biggrin.gif Prireike 3 dienu, kad neprisisiotu i kelnes, pati pasisakytu. Net isejus i lauka (pampersa tada dar maunu bei miego metu) jinai pakencia ir tik grizus padaro. thumbup.gif
Vat taip, kazkaip netiketai ir ismoko sedeti ant puoduko. Matyt, atejo tam laikas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurora111 @ 2010 10 12, 13:34)
Maniskiui 1,1m,bet jis net negalvoja ka nors i puoda daryti,net sestis nebando.O jei pasodinu ''netycia'',tai tuoj soka nuo jo.Pradejau bandyti sodinti gal nuo kokio 10 men,ir jokio progreso nesimato.Labai nepergyvenu,iki vestuviu ismoks biggrin.gif .Manau ne visi vienodu laiku suvokia ko is jo norima ant to puodo g.gif  Jiems neslapia,tai nejaucia diskomforto,uztat neskuba su puodu draugauti.Tikiuos,i kad pamazu priprasim,nesinori gasdinti ir per prievarta sodinti bigsmile.gif

mums 1,5 bet situacija tokia kaip pas jus.nenori puodelio ir viskas,pakisa po stalu ir net ziureti i ta puse nenori schmoll.gif
Atsakyti
Mums jau du metukai ir kategoriskai atsisako sestis ant puoduko, saukia ne ir viskas. Puoduka naudoja žaislams susidėti biggrin.gif
Sakykit kaip jus nededat to pamperso? Juk viskas kiaurai šlampa, ar baldu neterlioja? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintare@ @ 2010 10 22, 21:04)
Mums jau du metukai ir kategoriskai atsisako sestis ant puoduko, saukia ne ir viskas. Puoduka naudoja žaislams susidėti  biggrin.gif
Sakykit kaip jus nededat to pamperso? Juk viskas kiaurai šlampa, ar baldu neterlioja?  blink.gif


Sveika
na tai aisku kad visur slapina ...ant baldu ir t.t. vakar maniske apsisiojo savo pagalve...teko ismesti...nervuoja ziauriai, bet kitaip tai tikrai neatpras...aisku faina vaikuciui kai jis siusioja kur tik nori ir kada nori ir dar po to buna sausa..
pas mus dar ta stadija kai be sauskelniu mes namuose..per poguli, nakti ir kai iseinam is namu uzsidedam sauskelnes....jau dirbame antra savaite- progresas tikrai yra, bet buna dienu...kai ant puoduko pavyksta tik karta..o i kelnes visus kitus...vakar buvau parduotuvese...ieskojau tokiu kelnyciu...jos vadinasi "atprastukes" :-)zodziu kaina apie 40Lt. bet ju uzteks vienu...jos neperslampamos...t.y. nesuslaps baldai..masinos kedute ir pan...o vaikutis kai jau "padarys" jaus dregme ir tikrai parodys del to savo nepasitenkinima...i tas kelnaites dedasi tokie kaip iklotai is merles..juos dar nusipirkti reikia atskirai...ir viskas...maziau streso bus mums...gal ir jums...sekmes!!!
Atsakyti
mano mazajam uz men 3 metukai, su puoduku pradejo draugauti nuo 1.8m, dabar tpfu tpfu tpfu, naktimis nebent atsitinka kokia nelaime, bet ir tai kai nespeja pats is lovytes islipti ir nueiti. o va didysis turejo problemu, diena atprato nuo puodo 3.2m (jis padarydavo i kelnes ir nejausdavo jokio diskomforto, tiesiog galedavo zaisti toliau ir viskas, bet kai as jau neteka kantrybes, tai per men (tai buvo vasara) pasodinau ant puodo), naktimis turejom problemu iki 4.5 metu kazkur, pirkom aparciuka toki issigydem, bet va kai pradejo eiti jau ir brolis ir i ta pacia grupe, tai vel jam kazkas pasidare ir vel buna daznu nelaimiu naktimis unsure.gif
Atsakyti