Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas ant puoduko

QUOTE(doremifasolasi @ 2011 07 27, 11:13)
Man rodods, kad jusu maziui dar ankstoka suvokti ta reikala, kaip jus ji begedytume blush2.gif
kad su triusikeliais vasara, tai gerai, ne taip karsta....bet , manau, kad rudeniop  vel uzdesite sauskelnes, ir pagal amziu ankstoka. taip manau, nors kiekvienas labai individualus. dukra pradejo daryti i puoda 1 m. 7 men ( jau ssamoningai, pasiprasydama), o suneliui bus 2 metai, nepriprasau, gali ir per kojas teket, tas pats, tik kai slapias buna, pradeda verkti, arba prasytis ,, pagalbos''. bet dar nesupranta schmoll.gif

Manau, kad nėra per anksti smile.gif Kaip pati ir sakei, kiekvienas individualus. Juk vaikščioti vieni pradeda 7 mėn, kiti 14mėn. Ir tai skaitoma normalu smile.gif Tad manau, kad ir puoduko reikalai nuo kiekvieno vaiko priklauso. Kad mamos pasiryžta anksčiau mokinti vaikutį, aš tame nematau nieko blogo. Kiekviena turi savas priežastis, mane paskatino tai, kad nusibodo skalbti daugkartines sauskelnes. Triusikėlius ar balutes išvalyti daug paprasčiau smile.gif Ir tikiuosi, kad rudeniui atėjus nebegrįšiu prie sauskelnių. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2011 07 27, 11:13)
Man rodods, kad jusu maziui dar ankstoka suvokti ta reikala, kaip jus ji begedytume blush2.gif
kad su triusikeliais vasara, tai gerai, ne taip karsta....bet , manau, kad rudeniop  vel uzdesite sauskelnes, ir pagal amziu ankstoka. taip manau, nors kiekvienas labai individualus. dukra pradejo daryti i puoda 1 m. 7 men ( jau ssamoningai, pasiprasydama), o suneliui bus 2 metai, nepriprasau, gali ir per kojas teket, tas pats, tik kai slapias buna, pradeda verkti, arba prasytis ,, pagalbos''. bet dar nesupranta schmoll.gif


Nu zinokit neanksti, mes va jau tik nakciai dedam sauskelnes, net i kelione buvom isisruose, vaikas neprisisisiojo. Sia sav is vis nebuvo nei vienos avarijos, o ejom ir i lauka ir i svecius. Manau supratinas po truputi atsiranda. Pirmosios savaites buvo vien tik avarijos, o dabar viskas thumbup.gif Tik va pasiprasyt dar nemoka, bet manau kad cia tik savaiciu reikalas, nes vakar radau ji tualete, tj pasodinau ir padare rimta reikala. Neuspratau ar cia jis taip is smalsumo ten ilindo ar is ties norejo.
As ir tos nuomones kad nereik palikt puodo iki 2 gimtadienio, nes kaip minejau aplink turiu labai daug pavyzdziu, kaip ilgai nesiseke to vaikucio pripratinti prie tualeto.
Atsakyti
QUOTE(astonja @ 2011 07 27, 11:56)
Nu zinokit neanksti, mes va jau tik nakciai dedam sauskelnes, net i kelione buvom isisruose, vaikas neprisisisiojo. Sia sav is vis nebuvo nei vienos avarijos, o ejom ir i lauka ir i svecius. Manau supratinas po truputi atsiranda. Pirmosios savaites buvo vien tik avarijos, o dabar viskas  thumbup.gif  Tik va pasiprasyt dar nemoka, bet manau kad cia tik savaiciu reikalas, nes vakar radau ji tualete, tj pasodinau ir padare rimta reikala. Neuspratau ar cia jis taip is smalsumo ten ilindo ar is ties norejo.
As ir tos nuomones kad nereik palikt puodo iki 2 gimtadienio, nes kaip minejau aplink turiu labai daug pavyzdziu, kaip ilgai nesiseke to vaikucio pripratinti prie tualeto.

Smagu girdėti, kad sekasi draugauti su puoduku smile.gif thumbup.gif Ir pritariu, kad supratimas atsiranda po truputį smile.gif
Papildyta:
Merginos, tikiuosi nesupyksite, bet sukūriau naują temą, nes ši tuoj baigsis. Tad štai čia tęsim savo pašnekesius:

Vaikas ant puoduko (2 tema)

Tik prieš tai būtinai reikia pabaigti šią temą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 07 27, 12:39)
Manau, kad nėra per anksti smile.gif Kaip pati ir sakei, kiekvienas individualus. Juk vaikščioti vieni pradeda 7 mėn, kiti 14mėn. Ir tai skaitoma normalu smile.gif Tad manau, kad ir puoduko reikalai nuo kiekvieno vaiko priklauso. Kad mamos pasiryžta anksčiau mokinti vaikutį, aš tame nematau nieko blogo. Kiekviena turi savas priežastis, mane paskatino tai, kad nusibodo skalbti daugkartines sauskelnes. Triusikėlius ar balutes išvalyti daug paprasčiau smile.gif Ir tikiuosi, kad rudeniui atėjus nebegrįšiu prie sauskelnių.  4u.gif

Na, nenorejua tikrai izeisti, ar kazkaip kitaip netinkamai sukritikuoti, tik parasiau, gal bandziua kaip ir paguodzianti, ar uzjaucianti del (paciai man jau patirtu ) vargu ir dziaugsmu kartu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2011 07 27, 12:46)
Na, nenorejua tikrai izeisti, ar kazkaip kitaip netinkamai sukritikuoti, tik parasiau, gal bandziua kaip ir paguodzianti, ar uzjaucianti del (paciai man jau patirtu ) vargu ir dziaugsmu kartu... blush2.gif


as tai jus palaikyciau, nes as irgi manau, jei tie bandymai prasideda tik avarijom ir skalbimu, tai ankstoka, aisku kiekviena zino, ko ji skuba, bet jei samoningumas atsiranda nuo pusantru metu, tai kodel nepalaukus? nes mazesni daro is ipratimo ir mechaniskai ir tada reikia visokiu ciurlenanciu vandenu ir grojanciu puodu... ir butent atkritimai buna pas mamytes, kurios pradejo anksciau, o poto, atejus tam amziui kai vaikas samoningai supranta ta daryma ir tt, tada ir gaunasi bedos su puodu.. na tokia gyd nuomone, as jai pritariu ax.gif aisku isimciu yra. butent nuo samonigumo viskas priklauso ir ne tik puodo reikalai

Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2011 07 27, 12:46)
Na, nenorejua tikrai izeisti, ar kazkaip kitaip netinkamai sukritikuoti, tik parasiau, gal bandziua kaip ir paguodzianti, ar uzjaucianti del (paciai man jau patirtu ) vargu ir dziaugsmu kartu... blush2.gif

Na, visų pirma tai aš irgi išsakiau tik savo nuomonę smile.gif Ir kadangi citavote ne mano postą, tai ir asmeniškai nepriiėmiau smile.gif Tiktai norėjau pasakyti savo nuomonę, dėl to, kad aš irgi gan anksti pradėjau sodinti savo mažylį. O šiaip jūsų postas tikrai nebuvo nei įžeidžiantis, nei kritikuojantis smile.gif
Atsakyti
Gal jei mums butu nesiseke iki siol manau buciau as rankas nuleidus ir palikus velesniam laikui, bet kadangi sekasi, tj ir toliau tesiu pradeta darba. Tuo labiau mane skatina tai jog vasara dabar, nereik skalbt iskart dvejas kelnes jei jau nutinka nelaime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2011 07 27, 13:01)
as tai jus palaikyciau, nes as irgi manau, jei tie bandymai prasideda tik avarijom ir skalbimu, tai ankstoka, aisku kiekviena zino, ko ji skuba, bet jei samoningumas atsiranda nuo pusantru metu, tai kodel nepalaukus? nes mazesni daro is ipratimo ir mechaniskai ir tada reikia visokiu ciurlenanciu vandenu ir grojanciu puodu... ir butent atkritimai buna pas mamytes, kurios pradejo anksciau, o poto, atejus tam amziui kai vaikas samoningai supranta ta daryma ir tt, tada ir gaunasi bedos su puodu.. na tokia gyd nuomone, as jai pritariu  ax.gif aisku isimciu yra.  butent nuo samonigumo viskas priklauso ir ne tik puodo reikalai

Na, gal ir taip, bet aš neturiu nei grojančio puoduko, nei užsiimu vandens čiurlenimu.. Ir tikrai jau nebegrįšiu prie pampersų, tegul ir sisios į kelnes.. Tiek daug nueita, kad atgal tikrai nebegrįšiu.. schmoll.gif
smile.gif
Papildyta:
QUOTE(astonja @ 2011 07 27, 13:12)
Gal jei mums butu nesiseke iki siol manau buciau as rankas nuleidus ir palikus velesniam laikui, bet kadangi sekasi, tj ir toliau tesiu pradeta darba. Tuo labiau mane skatina tai jog vasara dabar, nereik skalbt iskart dvejas kelnes jei jau nutinka nelaime smile.gif

Aš galbūt irgi būčiau metųsi šitą darbą vėlesniam laikui, bet kai yra (kad ir mechaniniai) rezultatai, tikrai nemesiu smile.gif O dėl dviejų kelnyčių nutikus nelaimei.. Tai kai pradėjau vaiką be pampio laikyti buvo gegužės mėn.neįtin šilta mėn.pradžioje, tai uždėdavau tik pėdkelnytes, nedėdavau triusikėlių. Susisiodavo - pakeisdavau, iškart išskalbdavau ir ant gyvatuko. Kadangi jų daug turiu, galiu kad 30 min. keisti, ir užteks jų visai dienai. Tai man buvo irgi šiokia tokia išeitis, pradžioje mokant vaiką, kai jis dar dažnai sisiodavo smile.gif
Atsakyti
Nu as birzeli pradejau, kai jau buvo ganetinai silta, kol neturejau triusikeliau paleisdavau plika sikyne kelis kart per diena, bet jau taip smarkia uzsiemiau tikriausiai po Joniniu kai pamaciau siek tiek vyresni uz mus jau be sauskelniu, pavydas sueme biggrin.gif
Atsakyti
Na mums su puoduku nelabai sekasi tongue.gif nors nuo 10men as ji sodinu.. pradzioj sededavo, o dabar kai moka vaikscioti, tai sedi tik ryte, padaro kaku, o visi sysiai pas mus ant zemes buna doh.gif ir dar pateskenti ranka butinai reikia doh.gif gerai kad neturim kilimu, tai isvalyti ne problema, bet kada ateis supratimas daryti viska ant puodo as net neisivaizduoju, rodosi tai dar toli grazu schmoll.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti