Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas ant puoduko

QUOTE(astonja @ 2011 07 13, 14:46)
Sveikos wink.gif Nezinau, daug sako kad anksti dar, bet mes jau bandom atsisakyti sauskelniu, namuose tik su triusikiukais, tj dbr kaip viena mamyte pasakojo, nuolatinis skalbimas ir grindu plovimas. Tik kazkaip namo perlui dar visai dzin kad jam slapios kelnes, ar kad bega per kojas. Jis tik supranta kad blogai padare ir uzsidengia veida, nes as ji gedinu, bet kol kas jokiu rezultatu doh.gif

Sveika smile.gif Kiek žmonių - tiek nuomonių. Aš manau, kad ne peranksti. Mano mama padėjo brolio šeimai auginti dukterėčią, nes brolienei pasiūlė grįžti į darbą ir netgi į daug aukštesnes pareigas. Tad ji dukterėčią nuo 6 mėn. sodino, kai mergaitei buvo 9 mėn.ji jau buvo pradėjusi prašytis ant puodo (aišku nesakė, noriu sysiu, bet kai norėdavo stenėdavo). Pirmąjį gimtadienį šventėm kartu - jai jokių sauskelnių nereikėjo.. Gal ir nuo vaiko daug kas priklauso, nežinau.
Aš nuo 11 mėn. rimtai užsiėmiau ir nusiteikaiu, kad reikia mesti lauk tas sauskelnes, be to naudojam daugkartines - tai ir jas skalbti atsibosta. Tai jau 2 mėn. nebededu sauskelnių namuose. Galiu tik pasigirti, kad susidraugavom daugiau mažiau su puoduku, jei nenori sėdėti, vistiek pasodinu bent keliolikai sekundžių - ir rezultatas (sysiu) būna puode. Aišku avarijų - tai irgi neišvengiam ir joks gėdinimas nepadeda. Kaip tik gėdinau savo vaiką, o jis stovi ir juokiasi, nes jam "gėda - pelėda" labai linksma pasirodė smile.gif
Paskutines 6 naktis irgi jau be sauskelnių. Kadangi jis vis dar papinukas ir keliasi naktį MP patraukti - tai kai tik nubunda sodinu ant puodo, pasisioja - pavalgo pienuko ir vėl miegoti. Tai 3 naktys sausos, 3 šlapios.. Nors šios nakties net nežinau kaip pavadinti, nes kai nubudo triusikėliai buvo drėgni, tai matyti pasisiojo, bet neprabudo - tai ir išmiegojo 4val.
Dieną būna pradeda žaisti su puoduku - iškart sodinu, 70% tokių pasisėdėjimų - sėkmingas. Taip ir žaidžiame, gaudome sysiu. Buna, kad sakau einam sysiu - tai begom pas mane atšliaužia, tada atsistojame nueiname iki puodo - ir atsiėdus nereikia laukti nei minutės - pasisioja ir stojasi eiti..
Va rašau rašau jums mūsų kasdieninius nuotykius, o mano vaikas sėdi savo sysiu baloje ir rankom plekšnoja doh.gif
Tiesa, man pvz triusikėlius lengviau ir greičiau skalbti nei daugkartines sauskelnes (p.s. skalbiankė pas mus sugedo)
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 07 13, 20:06)
Sveika smile.gif Kiek žmonių - tiek nuomonių. Aš manau, kad ne peranksti.


Nu jums bent gerai kad jis pasodintas padaro, o maniskis kai kada, kartais sedim gan ilgai ir nieko nepadaro, o kartais uztaikau kai iskart pasisioja, manau musu laukia dar ilgas kelias doh.gif iki visisko saukleniu atsisakymo. smile.gif Nu nieko kaip nors ir mums pavyks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 07 09, 21:21)
Mamos aš atsiprašau už gal ir kvailą klausimą  blush2.gif
Tie kelioniniai puodukai, čia kažkoks naujas produktas, kažkoks specialus puodukas ar tiesiog, taip vadinate savo naktipuodžius, kuriuos su savimi vežiojatės?  g.gif  doh.gif
Kažkaip įdomu pasidarė.. Nors labai jau nesmagu to klausti, nesinori pasirodyti visiška "blondine" tongue.gif

KELIONINIAI PUODUKAI, mes toki turim.Visa laik vezime! Tik deja, reikalai su puodu suprastejo iki pacio zemiausiio lygio! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(astonja @ 2011 07 13, 22:33)
Nu jums bent gerai kad jis pasodintas padaro, o maniskis kai kada, kartais sedim gan ilgai ir nieko nepadaro, o kartais uztaikau kai iskart pasisioja, manau musu laukia dar ilgas kelias  doh.gif  iki visisko saukleniu atsisakymo.  smile.gif Nu nieko kaip nors ir mums pavyks  biggrin.gif

Na, kad sodinamas darytų kažką - tai irgi reikėjo 2 mėn. Šiaip po miego sodindavau ant puodo nuo 8 mėn., bet paskui apsirgom, aš aptingau, dėl to jau rimtai užsiėmiau prieš 2 mėn. Tad tik kantrybės galiu sau ir jums palinkėti smile.gif Nes jos reikia labai daug smile.gif Tad sėkmės ir nenukabinkit nosies, pradžioje mano zuikis sysiodavo per 20 min. 5-6 kartus biggrin.gif O dabar būna ir per 40 min. 1 kartą, jei pageria daugiau 2-3kartus. Bet sisioja, o ne lašina po kelioliką lašų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Terapankė @ 2011 07 13, 22:42)
KELIONINIAI PUODUKAI, mes toki turim.Visa laik vezime! Tik deja, reikalai su puodu suprastejo iki pacio zemiausiio lygio! doh.gif

Dėkui už nuorodėlę. Įdomus daiktas, tik, kad man kaina neįkandama.. doh.gif g.gif Nors suprantu, kad už patogumą reikia mokėti smile.gif Be to kaip suprantu ten dedasi, tokie kaip maišeliai, jie irgi nėra labai pigūs smile.gif Nors šiaip tai tikiu, kad tikrai patogus daiktas, tuo labiau, kad jį ir kaip dangtį klozetui galima naudoti..
O kas nutiko, kodėl taip reikalai suprastėjo?
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 07 14, 05:55)
Dėkui už nuorodėlę. Įdomus daiktas, tik, kad man kaina neįkandama..  doh.gif  g.gif Nors suprantu, kad už patogumą reikia mokėti smile.gif Be to kaip suprantu ten dedasi, tokie kaip maišeliai, jie irgi nėra labai pigūs smile.gif Nors šiaip tai tikiu, kad tikrai patogus daiktas, tuo labiau, kad jį ir kaip dangtį klozetui galima naudoti..
O kas nutiko, kodėl taip reikalai suprastėjo?

Tindi rindi ar kazkaip sako yra ju pirkti uz 40 litu atrodo.O maiseliai tik budas ismelzti pingigu, manau smile.gif Ten paprastas maisiuskas su servetele, galima panaudoti bet koki ir idet serveteliu.
KOdel tai nezinau, nebesako...Net i kelnes padarius
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 07 14, 08:55)
Na, kad sodinamas darytų kažką - tai irgi reikėjo 2 mėn. Šiaip po miego sodindavau ant puodo nuo 8 mėn., bet paskui apsirgom, aš aptingau, dėl to jau rimtai užsiėmiau prieš 2 mėn. Tad tik kantrybės galiu sau ir jums palinkėti smile.gif Nes jos reikia labai daug smile.gif Tad sėkmės ir nenukabinkit nosies, pradžioje mano zuikis sysiodavo per 20 min. 5-6 kartus biggrin.gif O dabar būna ir per 40 min. 1 kartą, jei pageria daugiau 2-3kartus. Bet sisioja, o ne lašina po kelioliką lašų smile.gif


Nu as ir galiu pasidziaugti kad ir manasis tikrai ilgai islaiko, buna iki 40 min, buna iki valandos, priklauso kaip geria, nors isties daug skysciu jis isgeria, tik daug ispraikatuoja, nes jau judrumas tai oj oj oj biggrin.gif Mes ir po miegelio sodindavom anksciau, bet ir nerimtai uzsiemiau su tuo, o dbr labai gailiuos smile.gif

QUOTE(Terapankė @ 2011 07 14, 10:09)
Tindi rindi ar kazkaip sako yra ju pirkti uz 40 litu atrodo.O maiseliai tik budas ismelzti pingigu, manau  smile.gif  Ten paprastas maisiuskas su servetele, galima panaudoti bet koki ir idet serveteliu.
KOdel tai nezinau, nebesako...Net i kelnes padarius


Esu girdejus, kad va buna vaikaims tokia puoduko krize, kai daro i kelnes, buna kad ant puodo sesti nebenori, mano uosviene pasakojo, kad jos visiems vaikams pries antraji gimtadieni taip uzeodavo, klykdavo cypdavo vien puoda pamacius, bet kaip uzeidavo, taip ir praeidavo, tik reik ranku nenuleist smile.gif Sekmes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astonja: 14 liepos 2011 - 09:16
na va as jau galiu pasigirti, kad pradejau 1.6men ir dabar mums 1.7men ir ji pati, be jokiu prasymu jau ateina ir atsiseda daryti, ka jai reikia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nieko man nesako, nueina, atsiseda ir padaro. tiesiog viena diena taip padare, as pagyriau ir viskas. o kam prasyti, jei tas puodas nuolat salia smile.gif ir balu pas mus beveik nebuvo, nes as pasiulydavau gana daznai prisest ir ji visada padarydavo, jei nenoredavo nesesdavo net. Taigi menesis pastangu ir puikus rezultatas. Galbut dar "atkris" taip buna, bet kol kas neturiu del ko pergyvent.

Tai as vistiek lieku prie tu, kad geriausia mokyti samoningai suprantanti vaika, kai jis gali suprast, ka jaucia (kad nori kaku ir sisiu) nes tas maziuko mokymas, gaudymas jo reikaliuku tik mechaninis darbas ir kruva balu bei skalbiniu, na, pasirodo galima ir kitaip ir gana lengvai thumbup.gif

jei atkris, butinai parasysiu

beje, del nakties tai nzn, kaip reiks, nes ji nakti geria daug vandens, nes pas mus prastas miegas, daznai pabunda, o kai geria, tai pampio svoris nakti doh.gif be sauskelniu plaukte plauksim... ka cia daryt as nzn
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tikaram: 14 liepos 2011 - 09:46
QUOTE(Tikaram @ 2011 07 14, 10:44)
beje, del nakties tai nzn, kaip reiks, nes ji nakti geria daug vandens, nes pas mus prastas miegas, daznai pabunda, o kai geria, tai pampio svoris nakti  doh.gif be sauskelniu plaukte plauksim... ka cia daryt as nzn


Tai kai ji keliasi gerti, tuo paciu pasodink ant puoduko, maniskis tai nakti nesikelia gerti, bet ir pampis buna pilnas smile.gif
Atsakyti
Skaitau ir džiaugiuosi dėl kiekvieno vaiko, darančio sysiu į puoduką. thumbup.gif O štai mano skarnas niekaip ant puodo nepadaro. Nuo 7 mėn jau pratinau prie puoduko, ana vasarą pampį dėjomės tik einant miegoti, žiemą dienomis miegojo be sauskelnių, atsikeldavo sausas, bet iš karto ant puodo darydavo, o dabar kažkoks košmaras. Nuo kovo mėnesio su puodu jokių draugystės saitų nebėra. blink.gif Namie laikom su apatiniais, stengiamės kuo mažiau dėtis sausklenes, pirmiausia dėl karščio. Ir ką manote? Jis supranta ką daro, bet daro tai stovėdamas, ir ne į puodą, o kur nors... pvz išėjės į lauką eina į garažą, padaro ir kviečia "mama, si" (dar geriau būna, kai su nuogu užpakaliu lakstydamas kur nors darže šaukia "mama, feeeee" blush2.gif ). Jam stovint sysiojant bandėme pakišti indelį, bet jokio rezultato. Tiesa, ant puodo jis sėdi, bet iš to nieko... nes padaro vos atsikėlęs. Kai kviečiu "sysiu ant puoduko", jis man atkerta "nenenene". Ir daryk ką nori... blink.gif Vienu žodžiu, aš be žodžių verysad.gif . Tiesa, šiandien jis priėjęs prie klozeto, užkėlė koją ir prašėsi pasodinamas. Pasodinau ir laikiau, o jis sėdėjo ir šypsojosi, bet, aišku, nieko nepadarė. Po to antrą kartą prašėsi, vėl rezultato jokio. Bet, galvoju, gal jau ką pradeda suvokti ir savaip nori mokinti daryti sysiu... Dar nepanikuoju, bet man baisiai nesmagu... nesmagu, nes suprantantis ką darąs jis nesiprašo... Galvoju, gal jau kitą puodą pirktis, kitos formos ir spalvos, gal jam tiesiog tas daiktas nepatinka. Patarimų jau net neprašau, nes, nujaučiu, kad kol jis pats savarankiškai man to nepadarys, nieko iš to nebus.
Atsakyti
QUOTE(mulka5 @ 2011 07 07, 15:57)
Iš serijos, nerealu!  bigsmile.gif Šaunuolis vaikutis! Kad taip visi būtų... blush2.gif


tai jau tikrai, nes jau ir nebežinojom su vyru ką daryt, vaikui virš 2 metų, vasarą artėja, o jis su sauskelnėm doh.gif Padarė tėveliam staigmeną ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astonja @ 2011 07 14, 11:23)
Tai kai ji keliasi gerti, tuo paciu pasodink ant puoduko, maniskis tai nakti nesikelia gerti, bet ir pampis buna pilnas smile.gif



tai ***** atsigeria uzsimerkus ir toliau miegot, kartais isvis ilgai raminu, migdau, o jei dar ant puodo sodinsiu, tai isbudinsiu as ja visai, tada isvis bus nakties kosmaras doh.gif

o miegodami gi sisioja vaikai..
Atsakyti
o mano nors tu ka.. nei seda nei nieko.. mes visada po pietu miegelio pasysioam. ax.gif ir as jei atnesu puoduka ir sakau sesk..arba pasodinu o ji rekia.. nezinau ka man su ja daryt.. bet ji seda ir daro ant tuoleto.. lotuliukas.gif jau tas mano vaikas tai.. lotuliukas.gif
Atsakyti