Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas ant puoduko

QUOTE(patraika @ 2011 07 23, 19:30)
manovaikui 1.4menbet mesdar nesedim ant puodo pasodinu zviegti pradeda ir nulipa jam puodas tik zaidimas nzn nuo rugsejo zadu i darzeli leisti nzn kaip ten bus  smile.gif

Nieko blogo ten nebus, lopselyje paprastai didzioji dalis .,, pampersiniu". Bet jei atsiranda daranciu i puoduka, tai stimulas didelis kitiems. paprastai auklytes sodina ir ,,pampersinius"".pripranta kartiais greiciau, nei namie. aisku, priklauso labai nuo darbuotoju geranoriskumo.
Atsakyti
Mano dukryte jau daro ant puodo.I diena viena karta dar pasitaiko avariju.Visa birzelio men lakste namuose,lauke be pamperiu.Dabar jau antra sav pati atsiseda ir padaro sisiuka i puoduka.Siandiena ir kaku padare,taip tai salia puoduko budavo.nakciai dedu dar pampersa ir i miesta kai vaziuojam.Ai tiesa,man atrodo tas mum labai padejo,kad jai patinka labai isnesti savo sisiuka ir ispilti i tualeta.Bandydavo mus apgauti ir tuscia nesti,bet kadangi neiseidavo tai gal ir pradejo sisioti i puoda,nes laaaaabai rupi ten tie tualeto reikalai,vandens nuleidimas. ir t,t. smile.gif
Atsakyti
bent jau musu atveju, tikrai netiko daktaru siulytas metodas jei pyksta padet velesniam laikui.
pradzioj tikrai kamavomes, daugiau nei savaite sisiojo visada i kelnias ir nemate problemos, pabartas nesuprasdavo uz ka. pamates puoduka pasiusdavo rekti, isitempdavo visas, neidavo pasodinti, nupirkom dangti tualete, padarydavo i kelnias vsdavom i tualeta, kad reikia daryt, ziuredavo, kaip mes einam ir darom, tai jau po kiek laiko prisisiojes vesdavosi i tualeta, nors jau budavo po laiko, paskui patys vis kas valanda, ar dvi sodindavom, kai padarydavo girdavom, po biskiuka prasilauzem, dabar kuo puikiausiai daro ir i puoduka, aisku lauke uzsizaides su vaikais pamirsta pasiprasyt arba net nenori, matai, kad kojytem trypia, tai paklausiu ir begam i kambari ant puoduko, o taip jau puse metu nenaudojam pamperiu, net kelionese ir tuo labai dziaugiuosi thumbup.gif tikrai reikia daug kantrybes ir mamyciu uzsispyrimo ismokyti 4u.gif mes ir dabar dar vis paklausiam ir pasitikslinam ar tikrai nenori, kad avariju nebutu rolleyes.gif kantrybes visoms 4u.gif ir jei nusprendet ismokint, tai siulau ispradziu diena nuimt pamperius, o kai jau matysit, kad per nakti sausi, tai ir nakti, kitaip mazyliai nesupras ko is ju norima mirksiukas.gif
Atsakyti
As, kaip ir patariama literaturoje,neskubejau sodinti nuo 6 men. savo pupos ant puoduko lotuliukas.gif O db ji puikiausiai prasosi ant puoduko pati,vos kelis kartus pamokyta thumbup.gif Su sisiuku kartais dar buna nesekmiu,bet su tiek pastangu,kiek as idejau,man tai tobulas rezultatas biggrin.gif
Atsakyti
Sėdim ant puodo jau nuo 9 mėnesio. Aišku, dar būna visokių " avarijų", bet jei pasodinu, visada ką nors padaro ( jei tik norisi, aišku).
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2011 07 22, 12:15)
tikrai labai puikiai isssukate  thumbup.gif pasinaudosiu jusu patarimu, turiu as irgi "certaka" ir paluciu, bent jau kai miega diena sauskelniu nedesiu, nes siandien vel ateinu, o ji pries uzmiegant vel nusiemusi jas rodo pirstu sako kaka  doh.gif nenori jinai su jom but. adijaliuko irgi nevelku, nes karsta, kartais visai nekloju, tai manau diena puiku bandyt migdyt nuoga dupce smile.gif prisiruosiau kruva paluciu  thumbup.gif

Tikrai pamėginkit smile.gif Asmeniškai man keltis per naktį kokius 4 kartus - tai normalus dalykas, nes mano vaikas iki metų keldavosi kas 2 val., tad nėra problemų ir palutes greitai pakeisti. O dabar pradėjo keltis kas 3,5-5val. - tai išvis jokio vargo smile.gif Išsimiegoti net pavyksta. Pradeda verkti naktį - keliu ant puodo ir laikau, kol pasisios.. Bet kadangi jau supranta ko aš iš jo noriu - nebesipriešina taip kaip pirmom naktim thumbup.gif

QUOTE(Vilibor @ 2011 07 26, 12:39)
Sėdim ant puodo jau nuo 9 mėnesio. Aišku, dar būna visokių " avarijų", bet jei pasodinu, visada ką nors padaro ( jei tik norisi, aišku).

Pas mus paskutiniu metu irgi panašiai smile.gif Nebereikia laikyti - jei nori - atsisėda padaro ir nueina. Prašytis dar nesiprašo. Bet vis mane stebina, nes šiąnakt nubudo tik 1k. pasisiojo į puoduką, atsigėrė pienuko ir toliau išmiegojo iki ryto.Tad sausa naktis pas mus thumbup.gif Vakar lauke 2,5 val.buvom - irgi grįžom sausi.
Atsakyti
QUOTE(astonja @ 2011 07 15, 17:22)
Mes ir tik ant tualeto sedim, nes ant puoduko nespeji pasodint jau skuodzia salin

mano analogas lotuliukas.gif , neina net pasodint, zviegia ir rieciasi, eina tik ant klozeto pasodinti, tada biski krana atsuku, kad ciurlentu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 07 26, 20:38)
Tikrai pamėginkit smile.gif Asmeniškai man keltis per naktį kokius 4 kartus - tai normalus dalykas, nes mano vaikas iki metų keldavosi kas 2 val., tad nėra problemų ir palutes greitai pakeisti. O dabar pradėjo keltis kas 3,5-5val. - tai išvis jokio vargo smile.gif Išsimiegoti net pavyksta.  Pradeda verkti naktį - keliu ant puodo ir laikau, kol pasisios.. Bet kadangi jau supranta ko aš iš jo noriu - nebesipriešina taip kaip pirmom naktim  thumbup.gif


Nu maniskis jau nuo 3 men ismiegodavo visa nakti, mes miegam kaip meskos ziema, visi trys labai kietai, jei neuzdeciau pamperso, tikriausiai zadintuva reiktu uzsisukt, nes kitaip taip ir atsibusciau 7 ryto, vaikas visas slapias taip pat lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai galvoju,kazin kaip vaika nakti atpratinti nuo sauskelnes g.gif Maniske jau kelis men. nedaro i kelnes ir avariju labai retai pasitaiko,bet nakciai vis dar dedu sauskelne.Ir atsibunda su slapiu pampersu.Naktu jauciu visa lova susisiotu be jo doh.gif Bent pirmas naktis,kol pajustu,kad be sauskelnes miega.
Atsakyti
QUOTE(astonja @ 2011 07 13, 15:46)
Sveikos wink.gif Nezinau, daug sako kad anksti dar, bet mes jau bandom atsisakyti sauskelniu, namuose tik su triusikiukais, tj dbr kaip viena mamyte pasakojo, nuolatinis skalbimas ir grindu plovimas. Tik kazkaip namo perlui dar visai dzin kad jam slapios kelnes, ar kad bega per kojas. Jis tik supranta kad blogai padare ir uzsidengia veida, nes as ji gedinu, bet kol kas jokiu rezultatu doh.gif

Man rodods, kad jusu maziui dar ankstoka suvokti ta reikala, kaip jus ji begedytume blush2.gif
kad su triusikeliais vasara, tai gerai, ne taip karsta....bet , manau, kad rudeniop vel uzdesite sauskelnes, ir pagal amziu ankstoka. taip manau, nors kiekvienas labai individualus. dukra pradejo daryti i puoda 1 m. 7 men ( jau ssamoningai, pasiprasydama), o suneliui bus 2 metai, nepriprasau, gali ir per kojas teket, tas pats, tik kai slapias buna, pradeda verkti, arba prasytis ,, pagalbos''. bet dar nesupranta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(astonja @ 2011 07 26, 22:09)
Nu maniskis jau nuo 3 men ismiegodavo visa nakti, mes miegam kaip meskos ziema, visi trys labai kietai, jei neuzdeciau pamperso, tikriausiai zadintuva reiktu uzsisukt, nes kitaip taip ir atsibusciau 7 ryto, vaikas visas slapias taip pat  lotuliukas.gif


Kad mano vaikas būtų toks meškinukas biggrin.gif Aš pati esu miegalė, bet po vaiko gimimo - išsimiegojimas - tapo kadanos išsipildanti svajonė smile.gif
Manau, kad vistiek pamėgint reikia, kitaip nesužinosi kaip bus smile.gif Aš pradėjau bepampio migdyti kai vieną dieną, netyčia aptikau, kad mano vaikas visą naktį išmiegojo sausas, nors ir kėlėsi gal 3k. pavalgyti. Pati nustebau, ir pagalvojau, kad reikia pamėginti be pampių.
QUOTE(Samarija @ 2011 07 27, 10:41)
As tai galvoju,kazin kaip vaika nakti atpratinti nuo sauskelnes  g.gif Maniske jau kelis men. nedaro i kelnes ir avariju labai retai pasitaiko,bet nakciai vis dar dedu sauskelne.Ir atsibunda su slapiu pampersu.Naktu jauciu visa lova susisiotu be jo  doh.gif Bent pirmas naktis,kol pajustu,kad be sauskelnes miega.

Samarija, tiesiog, imk ir pamėgink bent jau kelias naktis. Nebijok šlapios lovos smile.gif Jei finansai leidžia įsigyk vienktinių paklotėlių ir patiesk lovytėje, kad nesusisiotų čiužinio. O jei girdėsi, kad mažoji bunda, keliasi arba nubudo šlapia, vistiek sodink ant puoduko. Paskui supras, kad ir naktį galima sisioti į puoduką. Aš jau 20 naktų vaiką be pampio migdau, nubudusį sodinu ant puodo. Iš tų 20-ties naktų 8 šlapios, 12 sausų naktų thumbup.gif Pradžioje kas antra naktis būdavo sausa, o dabar jau 4 naktys iš eilės sausos.. Tuom ir džiaugiuosi smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte:) @ 2011 07 26, 21:21)
tada biski krana atsuku, kad ciurlentu  lotuliukas.gif


o kam tas kranas? visos tokios pavadinkim mechanines priemones yra blogai, yra daug info-netingekit paskaityt, as tingiu rasyti, bet tikrai nereikia tokiu isradimu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tikaram: 27 liepos 2011 - 10:36