Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į pasaką arba automobiliu po Europą 2010

QUOTE(Aruna @ 2011 03 25, 14:15)
O per Žolines, jei sugalvosit Gdanską lankyt, tai nepamirškit pakeliui į gražius objektus užsukt  biggrin.gif


Nu tai čia jau šventas reikalas mirksiukas.gif (skaičiau pasakojimą apie jūsų kelionę - likau sužavėta). Jau esam šiek tiek apvažiavę tuos kraštus, kažkokią dalį gražių objektų matėm, liko tolimesni. Mūsų namuose kelionės yra kaip auklėjimo priemonė - jei tik vaikams kyla elgesio problemų, jas labai greitai išsprendžiame pagasdindami, kad kažkur nesivešim. O kelionėse pasirenkam bent kažką įdomesnio vaikams, pvz. atrakcionų ar dinazaurų parką. Tada visi lieka patenkinti.

Atsakyti
ech kaip aš Jums pavydžiu... Mūsų šeimynai tragedija yra iki Ventspilio nuvažiuoti... Nors jau ir pačios mergiotės prisimena, kad ten daaaug čiuožyklų... jūra... klausinėti ar dar toli pradeda nuo kokių Kėdainių... Nors morališkai ruošiu.. visokių užsiėmimų į mašiną paimu...

Labai gražus reportažas ir labai graži šeima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 25, 18:49)
ech kaip aš Jums pavydžiu... Mūsų šeimynai tragedija yra iki Ventspilio nuvažiuoti... Nors jau ir pačios mergiotės prisimena, kad ten daaaug čiuožyklų... jūra... klausinėti ar dar toli pradeda nuo kokių Kėdainių...  Nors morališkai ruošiu.. visokių užsiėmimų į mašiną paimu...

Labai gražus reportažas ir labai graži šeima  4u.gif


Ačiū Ačiū aciuks.gif Mamicy, paaugs jūsų mergytės ir nebeliks keliavimo problemų - juk jos dabar dar tokios mažytės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
[Mano mergytei jau 9m, bet ji visai ne keliauninke blush2.gif Kai tik kur keliaujam tai atranda visokiu problemu doh.gif labai jau greit viskas nusibosta ir nori namo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglele @ 2011 03 25, 18:51)
Mūsų namuose kelionės yra kaip auklėjimo priemonė - jei tik vaikams kyla elgesio problemų, jas labai greitai išsprendžiame pagasdindami, kad kažkur nesivešim.



QUOTE(Aidluka @ 2011 03 27, 21:00)
Ačiū Ačiū  aciuks.gif  Mamicy, paaugs jūsų mergytės ir nebeliks keliavimo problemų - juk jos dabar dar tokios mažytės wub.gif  wub.gif  wub.gif


Mano didzioji niekada nemego vaziuoti masina ir dabar jai greiciau bausme butu jei pasakyciau, kad vesiuosi doh.gif Po paskutines keliones i Juodkalnija pasake, kad masina daugiau niekur, niekur schmoll.gif Buvo laiminga, kad i Gdanska pernai jos jau neemem doh.gif O maziui gerai, jam patinka, kad tik su mumis vaziuoti biggrin.gif Pats keliavimas didelio ispudzio jam nedaro, o po poilsines keliones tai aplamai tik baseinas, blynai ir spurgos akyse ir stovi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 25, 18:49)
ech kaip aš Jums pavydžiu... Mūsų šeimynai tragedija yra iki Ventspilio nuvažiuoti... Nors jau ir pačios mergiotės prisimena, kad ten daaaug čiuožyklų... jūra... klausinėti ar dar toli pradeda nuo kokių Kėdainių...  Nors morališkai ruošiu.. visokių užsiėmimų į mašiną paimu...

Labai gražus reportažas ir labai graži šeima  4u.gif

Mano vaikai tų pačių metų, kaip jūsų. Tai dičkis jau ilgiau išsėdi, o mažei ilgiausias atstumas be sustojimo - 2 valandos. Kaip pernai, taip ir šiemet, laikas neprailgėjo. Naktį šiemet nebandėm važiuot, pernai mažė ir kėdutėj nemiegojo (deja, nebuvo kitos išeities, tai teko ir taip naktį grįžt, bet daugiau taip nebenorim...)
Tai taip ir važiuojam - max 2 valandos smile.gif - sustojimas - .... Niu geriau, nei nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 28, 07:09)
Mano didzioji niekada nemego vaziuoti masina ir dabar jai greiciau bausme butu jei pasakyciau, kad vesiuosi  doh.gif  Po paskutines keliones i Juodkalnija pasake, kad masina daugiau niekur, niekur  schmoll.gif  Buvo laiminga, kad i Gdanska pernai jos jau neemem doh.gif  O maziui gerai, jam patinka, kad tik su mumis vaziuoti  biggrin.gif  Pats keliavimas didelio ispudzio jam nedaro, o po poilsines keliones tai aplamai tik baseinas, blynai ir spurgos akyse ir stovi  biggrin.gif


Mano dukra prieš tris ar keturis metus atsisakė važiuoti pasidairyti į Bialystoką, liko pas močiutę. Tai po keleto valandų verkti pradėjo, gailėjosi kad nevažiavo. Ir dabar dar vis prisimena...
Šiaip ji tokia neskubanti - lyg "apatinė girnapusė" - ilgai krapštosi, bet kai reikia važiuoti labai ankstų rytą, tai net neatsimerkus, pusiau miegodama rengiasi ir lipa į mašiną, raginti ir prašyti nereikia. Į mokyklą ruošiasi beveik valandą, bet kelionei tai staigiai susisuka.
Atsakyti
QUOTE(*Jūra* @ 2011 03 28, 07:26)
Mano vaikai tų pačių metų, kaip jūsų. Tai dičkis jau ilgiau išsėdi, o mažei ilgiausias atstumas be sustojimo - 2 valandos. Kaip pernai, taip ir šiemet, laikas neprailgėjo. Naktį šiemet nebandėm važiuot, pernai mažė ir kėdutėj nemiegojo (deja, nebuvo kitos išeities, tai teko ir taip naktį grįžt, bet daugiau taip nebenorim...)
Tai taip ir važiuojam - max 2 valandos smile.gif - sustojimas - .... Niu geriau, nei nieko  biggrin.gif

va va... Pas mus tas pats. net ir daug mažiau gal doh.gif ir pvz didžioji jei nemiegojus pietų miego, tai lūždavo visada. o mažoji piktybinė. kelyje Kaunas - Rokiškis, jai miegas baigiasi vos vos už Jonavos biggrin.gif arba jau nebeištvėrus užminga 5 km iki galutinio taško po 2 val rėkimo-zyzimo... doh.gif Ir manau kad jau nebeišaugs... Išmoks gal tik pakentėti...
Atsakyti
Skaitau ir net negaliu patikėti, kad vaikučiams sunku keliauti - mums paprasčiausiai tikrai niekada neteko su tokiom problemom susidurti schmoll.gif Labai tingiu rašyt, tai pacituosiu ką pati rašiau šia tema blush2.gif

QUOTE(Aidluka @ 2011 01 08, 02:02)
Na, mūsų vaikinukas jau ne toks mažas - jam jau 13 metų smile.gif Manau, kad jis truputį skiriasi nuo kitų vaikų - vos ne kūdikystės jį domino visai kiti dalykai nei daugumą vaikųsmile.gif Kažkaip į atmintį man įstrigus viena iš pirmųjų mūsų kelionių palei Nemuną  - tai mūsų net dvejų metų neturintis pyplys nuo Sovietsko iki pat Kauno prastovėjo besižvalgydamas ant galinės sėdynės, nes jam labai svarbu buvo pamatyt kas aplink daros - aš vos neišdurnėjau - niekaip nesugebėjau jo pasodint- įsivaizduokit - jis tik žvalgos - jam įdomu, o aš saugoju, kad netyčia nenuskrietų nuo sėdynės doh.gif Trijų metų daržely piešė visų šalių vėliavas, tiksliau ne tik piešė, bet ir žinojo šalis, kurioms jos priklausė  - nežinau, kas jam buvo užplaukę lotuliukas.gif Keturių metų Trakų pily sugebėjo praleist vos ne pusę dienos - neišėjo kol neištyrinėjo visų pilies kampelių, monetų ir kitokių dalykų doh.gif  Penkių metų jau laisvai skaitė knygas, o pačios įdomiausios buvo ... enciklopedijos  lotuliukas.gif Kiti tėvai vaikams dovanų tuo metu pirko mašinytes, o aš enciklopedijas iš DK serijos, pvz. gyvūnus, žemę, žmones, augalus, visatą  - jam viskas buvo įdomu lotuliukas.gif Neblogas vaizdelis daržely - atėjęs auklėtojai pasakoja apie dinozaurų "fosilijas" ir aiškina, kad užaugęs bus gyvūnų mokslininkas ir gyvens Australijoje  lotuliukas.gif Mano parodyti dinozaurų parkai mūsų maršrutuose atsirado labai planuotai - labai ilgai sirgom meile dinozaurams lotuliukas.gif 
Atsimenu, seniai, dar pradinėse klasėse pasiknisau po jo sąsiuvinius ir pamačiau rašinėlį "Tėveliams esu dėkingas už..." Viena frazė tiesiog sugraudino iki ašarų - tėveliams esu dėkingas už tai, kad parodė kitas šalis... O tada iš kitų šalių pamatęs buvo tik Latviją, Estiją, Lenkiją ir Slovakiją ax.gif Tą akimirką supratau, kokios svarbios jam yra kelionės thumbup.gif Abu su tėčiu sau pasižadėjom kiek tik galimybės leis tiek plėsim jo akiratį thumbup.gif Tai ir laikomės savo žodžio - plečiam kiek galim - kažkaip jam viskas įdomu smile.gif
Šiemet važiuojant link Romos jis mus labai "suvarė" - sako, tai pasakykit ką reiškia posakis "visi keliai veda į Romą"? Na girdėjom šį posakį daugybę kartų, bet paaiškint taip ir nesugebėjom...  blush2.gif Iš vis apie Romą jis mums papasakojo daug istorinių faktų, o kai mes su tėčiu paklausėm iš kur jis viską žino, tai pasipiktinęs atsakė, kaip nesuprantam - juk istorijos mokosi  lotuliukas.gif

Šiaip nors ir gėda prisipažinsiu - pats neištvermingiausias žmogus mūsų kompanijoj esu aš blush2.gif Tikrai be vaiko ir vyro pagalbos bei palaikymo būtų sunku įvykdyt tai ką suplanuoju blush2.gif



Papildyta:
Galiu sakyt mes turim kitą problemą - vaikas vis klausinėja kada vėl kur nors važiuosim doh.gif Netyčia išsprūdo, kad ką nors suplanuosiu Velykoms, tai vis neduoda ramybės ar neapsigalvojau, ar tikrai nemeluoju, kad kur nors keliausim lotuliukas.gif Dabar laukia nesulaukia Velykų - net dienas skaičiuoja lotuliukas.gif Bandysim įvykdyt pažadus drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2011 03 21, 09:44)
O man, žinok, jau lomkės prasideda. Jeigu ir šįmet neišeis į ilgesnę kelionę išvažiuot- galiu susirgti  g.gif Maniškis prisisiuntė gerų dokumentinių filmų apie Italiją, Graikiją, Graikijos sakas, tai net silpna pasidaro kai žiūriu


Aruna, ir mane jau lomkės kamuoja doh.gif doh.gif doh.gif Išgyvenom beprotiškai sunkią žiemą, tai dabar kokia kelionė kad ir trumputė būtų tiesiog atgaiva sielai thumbup.gif Tikuos per Velykas nors trumpam kur nors išlėkti (tiksliau žinau, kur planuoju važiuot - tik nesinori garsiai svajoti - nes visada suveikia "zakon podlasti" - kai tik prieš laiką išsižioju - niekas neišsipildo doh.gif

Aš ir turiu vieną filmą, kurį net nežinau kiek kartų esu žiūrėjus lotuliukas.gif Vyras prieš važiuojant į Juodkalniją parsiuntė "Grafą Montenegro", tai prieš kelionę gal pusę metų kiekvieną savaitgalį jį žiūrėdavau lotuliukas.gif Man ta Juodkalnija kaip kokia nepasiekiama svajonė atrodė wub.gif wub.gif wub.gif Dar ir dabar praėjus jau keliems metams po kelionės karts nuo karto šį filmą pasižiūriu ax.gif Kankina nostalgija šiai šaliai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2011 03 25, 15:15)
Saremo salas tikrai geriau lankyt šiltuoju metu ir tai reikia striukes turėti, nes ten oras keičiasi kas kelios valandos. Nemokams kempingas gerai, tik vandenuko savo geriamo reiks turėti mirksiukas.gif


Ups doh.gif Vandenį tai tikrai būčiau užmiršus paminėt, nes net užmiršau kad jo ten nebuvo ax.gif Vyras net pasipiktino manim kaip galiu tokius esminius dalykus užmiršti blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(vidal @ 2011 03 28, 22:50)
miela Aidluka, jūsų "išduota paslaptis" planas chuliganas išsprūdusi sūnui labai mane pradžiugino smile.gif džiaugiuosi už jūsų šeima. 4u.gif


Vidal, ačiū labai už palaikymą 4u.gif Gyvenimas tęsiasi...
Papildyta:
QUOTE(spyglele @ 2011 03 24, 21:41)
Ačiū už pastebėjimus. Dabar pradėjau galvoti, kad gal ir nevažiuosim ten. Vis tik Velykos - niekas nedirba, visi švenčia ir lieka apžiūrėjimui tik vienintelis šeštadienis ir dar trumpesnis darbo laikas. Visos pilys, muziejai nedirbs. Jaučiu, kad važiuosim kažkur netoli, gal link Rygos, gal link Gaujos. Turbūt teks suktis per vieną dieną jei tik oras leis.


Spyglele, per šventes beveik visos lankytinos vietos - bent jau pilys ir visokie parkai tai tikrai dirba smile.gif Problema tik su parduotuvėm doh.gif doh.gif doh.gif

QUOTE(spyglele @ 2011 03 24, 21:41)
O per Žolines mąstau važiuoti į Gdanską.


Važiuojant į Gdanską būtinai įtraukit į savo maršrutą Aistmarių pakrantėj įsikūrusį Fromborką - labai gražus miestelis wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zasa @ 2011 03 28, 06:59)
[Mano mergytei jau 9m, bet ji visai ne keliauninke blush2.gif Kai tik kur keliaujam tai atranda visokiu problemu  doh.gif labai jau greit viskas nusibosta ir nori namo tongue.gif


Su mano sūnum (9m.) irgi tos pačios problemos doh.gif Dabar mes save kaltinam, kad nesugalvojom vaikui vaikiškų pramogų ax.gif Dar turiu viltį, kad viskas pasikeis - bent jau dabar svaigsta pamatęs dinozaurų parką, zoologijos sodą ir vandens atrakcionų parko nuotraukas thumbup.gif Laikas parodys, ar "pasitaisysim" ir tapsim keliauninkais g.gif
Atsakyti