Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į pasaką arba automobiliu po Europą 2010

QUOTE(ARDUTE @ 2011 03 29, 10:47)
Su mano sūnum (9m.) irgi tos pačios problemos doh.gif Dabar mes save kaltinam, kad nesugalvojom vaikui vaikiškų pramogų  ax.gif  Dar turiu viltį, kad viskas pasikeis - bent jau dabar svaigsta pamatęs dinozaurų parką, zoologijos sodą ir vandens atrakcionų parko nuotraukas thumbup.gif Laikas parodys, ar "pasitaisysim" ir tapsim keliauninkais  g.gif

Mano dukrai paprasciausiai labai sunku vaziuoti masina. Aisku, ji niekada nezyzia ir nezyzdavo, nes tiesiog pramiega visa kelia, nesvarbu kiek laiko vaziuotumeme. Atrodo, kas gali buti geriau? Bet kas is to, jei jai islipus niekas nemiela jau, taip ji blogai jauciasi, net nualpdavo islipusi. Tai ji su masina atsisako kur nors judeti, lektuvu prasom, o su masina jai kankyne. taigi, norint, kad kelione vaikui patiktu, jis dar turi ir gerai atlaikyti ja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 29 kovo 2011 - 10:37
[quote=Aidluka,2011 03 19, 21:59]
user posted image


Sveikos merginos 4u.gif Gal trupučiuką ne i tema čia užklausiu bet, skaitau šita tema labai įdomiai ir išsamiai parašyta daug kas drinks_cheers.gif Tik vis žiūriu jūsų darytas nuotraukas ir galvoju, su kokiu jus foto aparatu šitaip gražiai viska užfiksuojat wub.gif Kaip tik ieškausi pirkti nauja fotoaparatą ir nežinau net koki, gausybe šiai dienai pasirinkimu. Jai ne sunku išduokite paslaptį ir man kokius jus naudojat blush2.gif Nes domėtis nelabai turiu laiko ir noro doh.gif O štai čia matau jau užfiksuotus kadrus ir man patinka :wub Man tai pat dėl kelionių reikia fotoaparato, kad eitu užfiksuoti kuo galima gražiau ir natūraliau matytus vaizdus. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ziviliuke96 @ 2011 03 29, 20:28)
Sveikos merginos 4u.gif  Gal trupučiuką ne i tema čia užklausiu bet, skaitau šita tema labai įdomiai ir išsamiai parašyta daug kas drinks_cheers.gif  Tik vis žiūriu jūsų darytas nuotraukas ir galvoju, su kokiu jus foto aparatu šitaip gražiai viska užfiksuojat wub.gif  Kaip tik ieškausi pirkti nauja fotoaparatą ir nežinau net koki, gausybe šiai dienai pasirinkimu. Jai ne sunku išduokite paslaptį ir man kokius jus naudojat blush2.gif  Nes domėtis nelabai turiu laiko ir noro  doh.gif  O štai čia matau jau užfiksuotus kadrus ir man patinka :wub Man tai pat dėl kelionių reikia fotoaparato, kad eitu užfiksuoti kuo galima gražiau ir natūraliau matytus vaizdus.   wub.gif


Mano fotoaparatas jau atgyvenęs ir seniai nebegaminamas SONY DSC H9 ax.gif Juo fotografuoju jau daugiau nei 4 metus, bet kažkaip vis nekyla rankos jo pakeist blush2.gif

http://www.fotofabri...ony-DSC-H9.html

Tikrai per tiek laiko fotikai yra labai patobulėję ir su jais daug geresnius vaizdus galima išgauti nei su mano senuku thumbup.gif
Papildyta:
Gal ką domina, pažiūrėkit "Pegase" kokios didelės nuolaidos kelionių literatūrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

http://www.pegasas.l...s/keliones/8220

Mūsų mieste nėra "Pegaso", tai aš jau vyrui pateikiau užsakymą - laukiu nesulaukiu kada savaitgalį sugrįš su lauknešėliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 29 kovo 2011 - 20:44
QUOTE(Aidluka @ 2011 03 28, 22:11)
Spyglele, per šventes beveik visos lankytinos vietos - bent jau pilys ir visokie parkai tai tikrai dirba smile.gif Problema tik su parduotuvėm doh.gif  doh.gif  doh.gif


Nu va, o aš jau šeimyną nuteikiau vienos dienos kelionei į Rygą ir Jūrmalą. Lankysim zoologijos sodą, automobilių muziejų, senamiestį ir pajūrį. Užteks pradžiai. Į parduotuves neisim. Prieš porą metų dukra (neseniai grįžus iš kelionės po Lenkiją kai zloto kursas buvo apie 70 ct) Liepojoje vaikšto po parduotuvę ir stebisi - kaip čia viskas pigu, net zloto nekainuoja. Aš jai sakau - o tu kainą padaugink iš 5, nes Latvijos pinigas yra latas ir žinosi kiek čia bus litais. Jai akys ant kaktos - sako, vajetau, kaip čia viskas brangu.

Aidluka, o Fromborkas jau kelionės plane mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglele: 29 kovo 2011 - 21:23
Baltu lanku knygyne irgi turistines literaturos ispardavimas: Kroatija, Briuselis ir Italija.
Italija - 49 litukai su nuolaida, Kroatija 32 berods.
O gal kuri kokiame knygyne uzmatete kelioniu vadova "Bavarija" su nuolaida. Taip db gailiuosi, kad rudeni jos nepirkau... nes kaip tik planuojame per Bavarija i Lichtensteina ir Italija arba Kroatija patraukti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almaklp: 31 kovo 2011 - 13:29
QUOTE(almaklp @ 2011 03 31, 14:28)
O gal kuri kokiame knygyne uzmatete kelioniu vadova "Bavarija" su nuolaida. Taip db gailiuosi, kad rudeni jos nepirkau... nes kaip tik planuojame per Bavarija i Lichtensteina ir Italija arba Kroatija patraukti.


Ar jūs apie šitą knygą kalbat g.gif

http://www.knyguklub...iu vadovai.html

Kai prieš porą savaičių pamačiau šios knygos kainą "Knygų klube" nepatikėjau - nenuostabu kad vos ne akimirksniu ji buvo išparduota doh.gif doh.gif doh.gif Aš kažkada ir Vokietiją, ir Italiją pirkau su 30 proc. nuolaida ir labai džiaugiausi, o dabar nuolaidos tiesiog neįtikėtinos drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2011 03 31, 19:36)
Ar jūs apie šitą knygą kalbat g.gif

http://www.knyguklub...iu vadovai.html

Kai prieš porą savaičių pamačiau šios knygos kainą "Knygų klube" nepatikėjau - nenuostabu kad vos ne akimirksniu ji buvo išparduota doh.gif  doh.gif  doh.gif Aš kažkada ir Vokietiją, ir Italiją pirkau su 30 proc. nuolaida ir labai džiaugiausi, o dabar nuolaidos tiesiog neįtikėtinos  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif



Ne, ne sita. Butent buvo BAVARIJA. Nuo zioplumo vaistu nera smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almaklp: 02 balandžio 2011 - 16:15
QUOTE(Aidluka @ 2011 03 29, 20:42)
Gal ką domina, pažiūrėkit "Pegase" kokios didelės nuolaidos kelionių literatūrai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

http://www.pegasas.l...s/keliones/8220

Mūsų mieste nėra "Pegaso", tai aš jau vyrui pateikiau užsakymą - laukiu nesulaukiu kada savaitgalį sugrįš su lauknešėliu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


QUOTE(almaklp @ 2011 03 31, 13:28)
Baltu lanku knygyne irgi turistines literaturos ispardavimas: Kroatija, Briuselis ir Italija.
Italija - 49 litukai su nuolaida, Kroatija 32 berods.
O gal kuri kokiame knygyne uzmatete kelioniu vadova "Bavarija" su nuolaida. Taip db gailiuosi, kad rudeni jos nepirkau... nes kaip tik planuojame per Bavarija i Lichtensteina ir Italija arba Kroatija patraukti.


Gal kvailai nuskambės, bet vistiek paklausiu ax.gif blush2.gif Kodėl perkate ir kelionių vadovus - juk dažniausiai juos panaudojate tik vieną kartą g.gif O kainos, nors ir su nuolaidomis, didelės doh.gif Ar tikrai planuojantis kelionę neužtenka informacijos randamos internete g.gif
Papildyta:
Aidluka, rašėte, kad įkelsite daugiau Vokietijos nuotraukų - labai visa šeima laukiame 4u.gif
Atsakyti
As tik karta naudojausi keliones vadovu Italijoje. Labai praverte jame esantys smulkesni zemelapiukai ir ypatingai Venecijos zemelapis. Per akcijas vadovu kainos buna gana protingos, bet iki siol apseidavau be ju. Nors Turkijos gidu gundausi labai smile.gif Kroatijos irgi gal neatsisakyciau smile.gif Siaip masina vaziuojant visai gerai tie dideli zemelapiai. o stai vaikstant jau visai patogu vadovas rankose su jame esancia info ir zemelapiais.
Atsakyti
Mes perkam kelionių vadovus, taip patogiau. O, pvz, koks nors Italijos gidas tarnauja ne vienai kelionei, nes vis pasitaiko sugrįžti į tą šalį. Skolinam draugams. O jeigu ir neskolinam, nebepanaudojam tiesiogiai pagal paskirtį, tai tiesiog tampa kelionės prisiminimo suvenyru. 4u.gif Tų gidų jau visa lentyna doh.gif
Kelionėje ne visada patogu tampytis kompą su savimi ir žiūrėt internetinę informaciją, arba reiktų atsisapusdinti krūvas lapų, mėtosi jie paskui doh.gif Internete ieškom tik to ko gide nerandam.
Atsakyti
QUOTE(ARDUTE @ 2011 04 03, 10:51)
Gal kvailai nuskambės, bet vistiek paklausiu  ax.gif  blush2.gif Kodėl perkate ir kelionių vadovus - juk dažniausiai juos panaudojate tik vieną kartą g.gif O kainos, nors ir su nuolaidomis, didelės  doh.gif  Ar tikrai planuojantis kelionę neužtenka informacijos randamos internete g.gif
Papildyta:
Aidluka, rašėte, kad įkelsite daugiau Vokietijos nuotraukų - labai visa šeima laukiame  4u.gif


ir mano atsakymas bus kvailokas blush2.gif Nors visa info traukiu is interneto, o kelioniu vadovais retai tesinaudoju, ja perziuriu ir pastudijuoju ta vakara kai ja nusiperku, taciau negaliu atsispirti sioms knygos.... man jos silpnybe doh.gif
O siaip kelioniu vadovus perkame toje salyje i kuria atvykstame, zemelapius - Lenkijos supermarketuose, kadangi ten kelis kartus pigiau nei pas mus. Pavyzdziui pernai nusipirkome slovakijos-cekijos zemelapi uz 6 zlotus, o kokybe tikrai nenusileidzia pas mus pardavinejamiems, tik skirtumas, kad parasyta lenku/anglu kalba smile.gif bet tai netrukdis.
Atsakyti
QUOTE(ARDUTE @ 2011 04 03, 10:51)
Gal kvailai nuskambės, bet vistiek paklausiu  ax.gif  blush2.gif Kodėl perkate ir kelionių vadovus - juk dažniausiai juos panaudojate tik vieną kartą g.gif O kainos, nors ir su nuolaidomis, didelės  doh.gif  Ar tikrai planuojantis kelionę neužtenka informacijos randamos internete g.gif


Manau jūsų klausimas tikrai kvailai neskamba schmoll.gif Juk tikrai ne visi perka tuos kelionių vadovus - daugumai manau tikrai užtenka informacijos randamos visagaliame internete drinks_cheers.gif Aš perku, nes man tos knygos paprasčiausiai patinka - kaip ir Almaklp galiu pasakyt kad jaučiu silpnybę joms wub.gif wub.gif wub.gif Bent jau man jos praverčia ir planuojantis maršrutą, ir keliaujant thumbup.gif Kadangi visada keliaujam savarankiškai be jokių gidų, noris daugiau sužinoti apie lankomus objektus, domina vietų, kurias lankome, istorija, šalių papročiai - o šiam reikalui kelionių vadovai tikrai yra neblogi pagalbininkai drinks_cheers.gif

Ir nesutikčiau, kad šias knygas galima panaudot tik kartą schmoll.gif Aišku, viena kita yra panaudojama tik kartą ir lieka kaip kelionės prisiminimas, bet dauguma tai tikrai pasitarnauja daug ilgiau thumbup.gif Aš visada perku ne atskiro regiono, o visos šalies kelionių vadovus thumbup.gif Tikrai nemanau, kad per vieną kelionę galima pamatyt visą Vokietiją, Prancūziją, Italiją ar kokią kitą šalį schmoll.gif Mes iš eilės du metus važiavom į Vokietiją ir Prancūziją, bet tikrai dar daug regionų liko neaplankyta, tikrai manau, kad šių (ir ne tik šių) šalių kelionių vadovai dar ne kartą bus panaudoti drinks_cheers.gif
O kainos akcijų metu šių knygų tai tikrai neblogos thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti