Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Mažasis/mažoji stileiva"

QUOTE(Jakatta @ 2010 10 24, 23:46)
aha. jau tuoj. drinks_cheers.gif

idomu, idomu kas laimes...


aha, nors foto tikėjausi daugiau
Papildyta:
nu ką, sveikinam. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
2,3 vietas ypač 4u.gif
Atsakyti
Nu va, sikart tik viena nugaletoja atspejau.


Sveikinu laimetojus 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai!
balsavau už 1 ir3 bigsmile.gif thumbup.gif
2 tai negalvojau kad bus ax.gif kokybiška foto,aišku,bet kažkas buvo kad nekabino ax.gif
Papildyta:
tai dabar frederica pasakok kaip čia buvo biggrin.gif
ir c-girl kaip čia gavos su tavo foto ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
SVEKINIMAI NUGALĖTOJAMS thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojoms 4u.gifc-girl foto balsavau, laimėjo, jeeeeeeeeee clap.gif
Atsakyti
trečia vieta nustebino, manau dabar niekas neburbuliuos kad su paprasta buitine laimėti neįmanoma biggrin.gif sveikinimai nugalėtojoms smile.gif
Atsakyti
Balsavau už nuotrauką kuri laimėjo 3 vietą bigsmile.gif mane nuotrauka papirko paprastumu. Nėra nieko ypatinga, tik mergaitė matuojasi mamos batelius. Man taip priminė kai pati su mamos aukštakulniais vaikščiodavau biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
aha man ir ji labai miela pasirodė smile.gif
ir tikiuos, žane, nesupykai tada kai pasakiau dėl apkirpimo, nes dabar tikrai kur kas geriau atrodo smile.gif
Atsakyti
Sveikinu nugalėtojas! 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif



Balsavau uz Fredericos, c-girl bei Laselio nuotraukas bigsmile.gif

Dekui uz balsus mano akiniuociui rolleyes.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif akiniai mano seneles, kelis kartus matavosi ir vis balansavo, kad nenukristu tongue.gif
Atsakyti
Dėkui visoms labsavusioms už mano nuotraukytę.
Sveikinu c-girl ir Žanę 4u.gif
c-girl - nuotrauka,man labai patinka, patinka ta išlaikyta ramybė ir didelis jaučiamas pasitikėjimas vienas kitu, vaikų pasitikėjimas mama, mamos vaikais - taip aš perskaičiau šią foto. Man labai patiko.
Žanės, nuotraukytė, paprasta ir labai šilta, manau paprastumas ir šiluma nuperka daugelį.
Taigi, nuoširdūs sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(grange @ 2010 10 25, 00:09)
Sveikinimai!
balsavau už 1 ir3  bigsmile.gif  thumbup.gif
2 tai negalvojau kad bus  ax.gif  kokybiška foto,aišku,bet kažkas buvo kad nekabino  ax.gif
Papildyta:
tai dabar frederica pasakok kaip čia buvo  biggrin.gif
ir c-girl kaip čia gavos su tavo foto  ax.gif  biggrin.gif

Nežinau ar verta čia ką pasakot biggrin.gif Jei rimtai tai nelabai ir yra ką. Toms kurios žino geriau už mane, kad 3 - jų metų vaikas pats nemoka apsirengt, aš vistiek neįrodysiu , kad manoji moka. Tų kurios mano, kad tokio amžiaus vaikai neskiria ir nemoka derinti spalvų taip pat, neįtikinsiu, kad moka. Galiu tik nuoširdžiai prisipažinti, kad vaikas tikrai nebuvo kankinamas ir verčiamas ką nors daryti prieš jo valią biggrin.gif ir, kad taip kadras šiek tiek parežisuotas, parežisavimas tame, kad leidau į darbo kambarį, kuriame ne taip dažnai įleidžiama šeimininkauti biggrin.gif Mano darbas susijęs su drabužių kūrimu, pati siuvu, neriu mezgu. Todėl spalvų derinimas mano kasdienybė, dažnai ir mažoji kiloja audinių skiauteles, klausdama ar gražu ar tinka. Maži šliaužtukai taip pat turi istoriją, jie pirkti jau senokai ir buvo suruošti pertvarkymui Kalėdoms, žadėjau nukirpti "kojas', vilioja ją jau jie seniai biggrin.gif Batukai mano mylimukai, jie visada po ranka, manau būtent dėl to ji juos ir nusičiupo. Tai kaip ir tiek.
Geros dienos visoms 4u.gif
Gražių ir prasminkgų dienų Kalėdų belaukiant
000054.gif
Atsakyti