Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Mažasis/mažoji stileiva"

Sveikinu nugalėtojas! Pirma, antra vieta kaip ir buvo galima atspėti, trečia man šiek tiek netikėta, bet irgi labai faina smile.gif

Ačiū balsavusioms už skrybelaites (Mergaitiškus patarimus) 4u.gif
Atsakyti
Pirmą vietą pastūmus į ketvirtą, o trečią visai kur daugiau į galą padėjus, būtų idealu cool.gif
Papildyta:
QUOTE(l'eau @ 2010 10 25, 10:04)
trečia vieta nustebino, manau dabar niekas neburbuliuos kad su paprasta buitine laimėti neįmanoma biggrin.gif sveikinimai nugalėtojoms smile.gif

o gal reiktų prafiltruoti biškį balselius? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinu nugalėtojas 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Vicious Vici @ 2010 10 25, 12:41)
Pirmą vietą pastūmus į ketvirtą, o trečią visai kur daugiau į galą padėjus, būtų idealu cool.gif
Papildyta:

o gal reiktų prafiltruoti biškį balselius? mirksiukas.gif


Jei Jums bus ramiau, peržiūrėjau balsavimo žurnalą ir tikrai galiu pasakyti, kad jokio palaikymo iš temų, kuriose bendrauja autorė, nebuvo. mirksiukas.gif


Atsakyti
Sveikinimai nugaletojoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Smagu, kad man gražiausia nuotrauka patiko dar daugiau nei šešiasdešimčiai thumbup.gif Sveikinu nugalėtoją 4u.gif
Atsakyti
Mano sveikinimai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2010 10 25, 09:31)
Sveikinimai  4u.gif
Balsavau uz Fredericos, c-girl bei Laselio nuotraukas  bigsmile.gif

Dekui uz balsus mano akiniuociui  rolleyes.gif  akiniai mano seneles, kelis kartus matavosi ir vis balansavo, kad nenukristu  tongue.gif

Balsavau, nes tai kokybiška nuotrauka ir išsiskiria sava mintimi bei garderobu. biggrin.gif Super. 4u.gif

QUOTE(frederica @ 2010 10 25, 10:04)
Dėkui visoms labsavusioms už mano nuotraukytę.

Nežinau ar verta čia ką pasakot biggrin.gif Jei rimtai tai nelabai ir yra ką. Toms kurios žino geriau už mane, kad 3 - jų metų vaikas pats nemoka apsirengt, aš vistiek neįrodysiu , kad manoji moka. Tų kurios mano, kad tokio amžiaus vaikai neskiria ir nemoka derinti spalvų taip pat, neįtikinsiu, kad moka. ...
Geros dienos visoms 4u.gif
Gražių ir prasminkgų dienų Kalėdų belaukiant
  000054.gif

Sveikinu, Frederika. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nu neatspėjau, kad tai tavo mažylė. biggrin.gif
Puikiai tave suprantu, nėra ko teisintis, nes ne visi vaikai vienodi. mirksiukas.gif Aš prisimenu savo mamą muzikantę, kuri vis bėgdavo pas siuvėją siųtis naujų apdarų koncertams. Siuvėja sukirpdavo medžiagas pagal mamos pageidaujamą fasoną, o pati sumodeliuodavo ir susiūdavo. Aš būdama visada šalia, mokiausi modeliuoti, sukirpti bei susiūti drabužėlius savo lėlytėms. mirksiukas.gif Taip kad visi vaikai auga tam tikrose terpėse bei mokosi gyvenimo visų pirma iš savo tėvų. Mano vaikai mokosi iš manęs jau visai kitų dalykų. Pvz. fotografuoja, šoka, dainuoja ir ...sėdi į kompiuterį nosis sukišę - žiūri senąją animaciją... tongue.gif
Atsakyti
O man labiausiai iš visų patiko pirmasis penketukas, už tris tame penketuke esančias ir pati balsavau biggrin.gif

QUOTE(frederica @ 2010 10 25, 11:04)
Dėkui visoms labsavusioms už mano nuotraukytę.

Nujaučiau, o gal ir žinojau (99%), kad čia tavo nuotrauka. smile.gif Pirmiausia todėl, kad batai krito į akį... Kiek žinau, pati mėgsti (ar bent jau mėgai) meistrauti originalesnius batus... smile.gif
Atsakyti
Sveikinimai frederikai ir zanei thumbup.gif 4u.gif

Dekui uz balsus mano nuotraukai 4u.gif Labai malonu 4u.gif


QUOTE(grange @ 2010 10 24, 23:09)
ir c-girl kaip čia gavos su tavo foto  ax.gif  biggrin.gif

Nelabai suprantu kaip interpretuoti si klausima.... g.gif Bet, NE jokiu aferu ir nesaziningumu nera, ir niekada niekam net nesakau kad dalyvauju...
Na taves "neuzkabino" foto, tai kas...naturalu, juk negali "kabinti" visus vienodos nuotraukos. Tai nereiskia, kad uzsiminejau nelegaliais dalykais cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo c-girl: 25 spalio 2010 - 16:54
Alexo, nesiteisinu, nejaučiu ir kad turėčiau, tiesiog, pamąstymui, kad ne visos mes vienodos, nevienodi ir mūsų vaikai mirksiukas.gif
QUOTE(baltė @ 2010 10 25, 15:52)
Nujaučiau, o gal ir žinojau (99%), kad čia tavo nuotrauka.  smile.gif Pirmiausia todėl, kad batai krito į akį... Kiek žinau, pati mėgsti (ar bent jau mėgai) meistrauti originalesnius batus... smile.gif

Tai vistik už kurią balsavai, kažkaip nujaučiu,kad balsas atiteko " džentelmenai" biggrin.gif
Beje, graži nuotraukytė 4u.gif

QUOTE(c-girl @ 2010 10 25, 17:52)
Sveikinimai frederikai ir zanei  thumbup.gif  4u.gif

Dekui uz balsus mano nuotraukai 4u.gif Labai malonu 4u.gif
Nelabai suprantu kaip interpretuoti si klausima.... g.gif  Bet, NE jokiu aferu ir nesaziningumu nera, ir niekada niekam net nesakau kad dalyvauju...
Na taves "neuzkabino" foto, tai kas...naturalu, juk negali "kabinti" visus vienodos nuotraukos. Tai nereiskia, kad uzsiminejau nelegaliais dalykais cool.gif  biggrin.gif


Na, manau, kad tikrai Tavęs nekaltina neąžingumu, niekam manau net į galvą nešautų. Tavo nuotraukos kalba pačios už save, o ir apdovanojimų skaičius bigsmile.gif
Tiesiog atėjei taip ramiai beveik į pabaigą, nuotraukos nieks per daug temoj nekomentavo ir bats, medalis 4u.gif
Aš tai sveikinu dar kart, labai patiko nuotrauka, o ką jau kalbėt apie pavydėtiną kokybę thumbup.gif
Atsakyti
Visoms nuoširdus ačiū už balsus, atiduotus už Kairį batelį ant dešinės kojytės 4u.gif

Ir labai dėkui už patarimą apkarpyt blush2.gif 4u.gif Dėjau skubėdama, net nepasinaudojau padoresne programa mažinimui, būtų išėjusi kokybiškesnė šiek tiek blush2.gif

Dėkoju aciuks.gif
Atsakyti
Ir, žinoma, sveikinimai pirmosios ir antrosios vietos laimėtojoms, fredericai bei c-girl 4u.gif

O dėl agitavimo - seniai fotokonkursus seku ir žinau, kas už tai būna; be to, nesijausčiau laiminga, jei būčiau kažkieno prašiusi balsuot 4u.gif
Atsakyti