Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *31 Namučiai...

Jazusmarija masina uzsalus, o lauke kaip salta.. kaip cia vaziuot g.gif o dar ziema neatejo net verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 10 08, 08:01)
Ten parduoda senas, bet si buvo arba nauja arba labau geros bukles.Man atrodo gal koki viena karta ir skaityta. Bet pagal kaina tai nera ko noret uz 12 lt, kad butu visiskai nauja  4u.gif

Ten parduoda ne senas, o skaitytas knygas. tas pats kaip sena.lt tik, kad tai knygynas. Jeigu gauna naujo leidimo, tai ir pardavinėja. Nėr kriterijaus, kad tik seno leidimo superka ir pardavinėja ax.gif
Beje, labai norėčiau pamatyt, kaip ten įpkavo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 08 spalio 2010 - 07:33
QUOTE(Dorifore @ 2010 10 08, 07:32)
Ten parduoda ne senas, o skaitytas knygas. tas pats kaip sena.lt tik, kad tai knygynas. Jeigu gauna naujo leidimo, tai ir pardavinėja. Nėr kriterijaus, kad tik seno leidimo superka ir pardavinėja  ax.gif
Beje, labai norėčiau pamatyt, kaip ten įpkavo  blush2.gif


Aha, bet atsivertus ju puslapi - meta vien senas. Na mano buvo tikrai labai geros bukles. thumbup.gif
O kaip ipakavo tai as nenufotkinau doh.gif galejau nufotkint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meskute5: 08 spalio 2010 - 07:35
Labas rytas.
Pamiršau vakar dar vieną dalyką parašyti apie "Geišos išpažintį". siaubingai nervino vis vartojama klaida "kas dėl". Šimtą kartų doh.gif
O šiaip skaičiau Murakamį vakare, sunkiai man jis skaitosi, painiava kažkokia. O prieš miegą norėjau kažko lengvo, paėmiau "Auklės dienoraštį", bet bent kolkas nepatinka unsure.gif
---------------
Kas temą naują kurs?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 08 spalio 2010 - 07:39
QUOTE(aistuliaa @ 2010 10 08, 07:36)
Labas rytas.
Pamiršau vakar dar vieną dalyką parašyti apie "Geišos išpažintį". siaubingai nervino vis vartojama klaida "kas dėl". Šimtą kartų  doh.gif



Kaip gaila, kad Geisa nelabai patiko rolleyes.gif man tai laaabai wub.gif o apie kara ten rase, nes taip ir buvo, cia neisgalvojo, naujoj knygoj irgi kazka apie kara mini.
Atsakyti
QUOTE(MYLUTE @ 2010 10 08, 08:09)
Labas rytas.
Dorife  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
kokia tu saunuole  thumbup.gif tu turi 600 knygu savo?  blink.gif  geras
zinai man net bus geda  ax.gif  pas jus i meeta ateiti
na as megeja skaitymo, na per menesi perskaitau pora knygu, bet tu tai  thumbup.gif

Ačiū blush2.gif Tetis sako, kad apsimelavau dėl knygų skaičiaus biggrin.gif Sakau rimtai, paskaičiuokit, net daugiau nei 600 yra. Kai sudėtos dauguma spintoje, tai neatrodo toks kiekis ax.gif O dar jis skundžias, kad namie nėr, kur kojos dėdėt per knygas, vadinas dar galiu tempti biggrin.gif
Tai jeigu aš tiek turiu, nereiškia, kad visas perskaičiau. Būna ir man neskaitadienių, būna, kad įsijaučiu, per mėnesį vidutiniškai 5 knygos, kas nėra labai daug. Va, mūsų katilina, tai skaitymo čempionė, beveik 900 PERSKAITYTŲ knygų thumbup.gif 4u.gif
Katilina, jeigu ne paslaptis, kiek tau metų? Jeigu nenori viešai, gali į až parašyt ax.gif
Atsakyti
labryt, mielosios,

QUOTE(Dorifore @ 2010 10 08, 00:47)
Spėju "Puikybė ir Prietarai"  ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

bliamba, atrodo taip lengvai ir įdomiai skaitosi, nu bet kad laiko nėra... plius vakar pusę „Sename dvare“ perskaičiau, reiks pabaigt kurią dieną, nes visai nieko, tai nenoriu mest...

ech... čiuožiu aš dažytis ir varau į psichologiją... unsure.gif įkišo penktadieniais antrą po lango, tai oj miegosis vėliau per ją.... oj miegosis...
Atsakyti
Daug kartu pastebejau, mes pasikalbam apie knygas, po to skelbimu temoj ziuriu- visai ne musu temos skaitytojos iesko knygu, kurias mes skaitem ir mum patiko arba kuriu mes irgi ieskom. Ateina pelytes, tyliai pasiziuri ir po to iesko 4u.gif ot smagu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2010 10 08, 08:38)
ech... čiuožiu aš dažytis ir varau į psichologiją...  unsure.gif įkišo penktadieniais antrą po lango, tai oj miegosis vėliau per ją.... oj miegosis...

Kad man nemiegotum per psichologiją biggrin.gif
Beje, kas nematė laidos, tai tuoj, 9val kartos ją. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Meskute5 @ 2010 10 08, 08:40)
Daug kartu pastebejau, mes pasikalbam apie knygas, po to skelbimu temoj ziuriu- visai ne musu temos skaitytojos iesko knygu, kurias mes skaitem ir mum patiko arba kuriu mes irgi ieskom. Ateina pelytes, tyliai pasiziuri ir po to iesko  4u.gif ot smagu  tongue.gif

Bet tai smagu, kad kažką veikia mūsų atsiliepimai apie knygas ax.gif
Papildyta:
Aš galiu sukurti temą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 10 08, 08:36)
Labas rytas.
Pamiršau vakar dar vieną dalyką parašyti apie "Geišos išpažintį". siaubingai nervino vis vartojama klaida "kas dėl". Šimtą kartų  doh.gif
O šiaip skaičiau Murakamį vakare, sunkiai man jis skaitosi, painiava kažkokia. O prieš miegą norėjau kažko lengvo, paėmiau "Auklės dienoraštį", bet bent kolkas nepatinka  unsure.gif
---------------
Kas temą naują kurs?



Dabar skaitau "AUKLES DENORASTIS" man visai nieko, patinka, neskubu as jos skaityti nes kazkaip nelabai turiu laiko paskutiniu metu, tai pries miega kokia valandele lovoj paskaitineju. Man tai tokia lengva knyga, atsipalaidavimui. skirciau 7,5 balus (is 10). Asmeniskai man gaila to berniuko Grejerio verysad.gif man tai jis toks fainas berniukas, o mama bliamba gun_bandana.gif perskaiciau puse tik, bet vos nesusigraudinau kai berniukas susirgo ir ta aukle su juo vonioje sedejo, o mama atejo lyg cia "oj kaip jis graziai" atrodo negali buti kad jam buvo bloga.
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 10 08, 07:47)
Kad man nemiegotum per psichologiją  biggrin.gif
Beje, kas nematė laidos, tai tuoj, 9val kartos ją.  ax.gif
Papildyta:

Bet tai smagu, kad kažką veikia mūsų atsiliepimai apie knygas  ax.gif
Papildyta:
Aš galiu sukurti temą  blush2.gif


Kurk nes jau tuoj uzsirakins namai ax.gif
Atsakyti
Labas rytas

Dorifore, balioniukas už gražų pasirodymą 4u.gif biggrin.gif Gaila, kad ne visą parodė, bet jie ten tikrai nemažai iškarpo g.gif

Pradėjau John Lawrence Reynolds "Šešėlių žmonės"

Beje, vakar iš bibliotekos gavau Stieg Larsson "Mergina su drakono tatuiruote", nors turiu ir taip skaitymo doh.gif Kaip manot, verta skaityt? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sphinx: 08 spalio 2010 - 08:07