Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

kokios cia naujoves? Prasytume placiau apie tai bigsmile.gif

QUOTE(ice-tee @ 2014 03 25, 12:21)
Sveikos bigsmile.gif

Pagaliau ir aš prisiruošiau išbandyti plaukelių šalinimą lazeriu. Pasirinkau šią studiją Labai patiko gydytojos profesionalumas, ko klausiau viskam gavau atsakymą. Tvarkiausi bikini. Tai galiu tik tiek pasakyti, kad po nusiskutimo peiliuku ir po šios procedūros, nejaučiu diskomforto, kurį jausdavai pašalinus plaukus tik peiliuku. Oda tapo gražesnė. Stebėsiu kaip bus toliau. 
Kokie Jūsų įspūdžiai po plaukelių šalinimo lazeriu. Gal yra mergaičių, kurios pilną kursą praėjo? Įdomu išgirsti daugiau nuomonių. ax.gif


As dar esu procese bet jau laaaabai arti tikslo thumbup.gif man tai cia atradimas nerealus tas lazeris, nes anksciau kazkaip tai neprisiruosdavau tai dar kas. bet dabar vis dar negaliu atsidziaugti savo oda wub.gif

QUOTE(ievuzas @ 2014 03 29, 19:05)
sakykit, prasau mergaites, kas geriau lazeris ar fotoepiliacia? noriu pasidaryt pazastis. ziuriu cia aleksandrito ta lazeri reklamina vis, bet brangoka. Dar sakykit ar apsimoka dabar pradet, nes tuoj vasara, o ten raso, kad sauleje negalima kepintis, o reikalingos tai apie 5 proc. tai gal geriau darytis rudeni?


tai kad pazastim man rodos ta vasara tiek ir reiksmes turi.. nu gal klystu, bet kokia savaite iki proceduros ir kazkiek po nesideginkit ir koks skirtumas kada pradeti g.gif nu bet cia geriau pasiaiskinti sita blush2.gif
Atsakyti
[quote=viktosa,2014 04 13, 13:58]

As dar esu procese bet jau laaaabai arti tikslo thumbup.gif man tai cia atradimas nerealus tas lazeris, nes anksciau kazkaip tai neprisiruosdavau tai dar kas. bet dabar vis dar negaliu atsidziaugti savo oda wub.gif

As ir jau prisiruosiau lazerio proceduroms - tik klausimas kokia klinika pasirinkti? g.gif Kur darotes Jus?
Atsakyti
QUOTE(ievuzas @ 2014 03 29, 19:05)
Dar sakykit ar apsimoka dabar pradet, nes tuoj vasara, o ten raso, kad sauleje negalima kepintis, o reikalingos tai apie 5 proc. tai gal geriau darytis rudeni?

Yra kremų nuo saulės su stipriais filtrais, pvz. 50, ir pakaks tikrai tos apsaugos, nors tokiai kūno vietai tai manau kad ir to kremo nereikėtų, čia gal aktualiau atviresnėm vietom
Atsakyti
Sveikos, tikrai labai gražūs jūsų atsiliepimai apie lazerinę depiliacija, norėtųsi išbandyti pirmiausia pažastims, plaukeliai mano tamsūs, tvirti, kur Kaune rekomenduotumėte tai atlikti?
Atsakyti
Sveikos bendramintes mirksiukas.gif kaip sekasi ruostis vasaros sezonui? tongue.gif

Krina, as lankausi Adomas ir Ieva lazerineje studijoje, man ten thumbup.gif tikrai rekomenduoju mirksiukas.gif

bimbaM, net nezinau.. as kai ieskojau ir domejausi kur darytis tai skaiciau kad dauguma keliauja i vilniu g.gif bet gal kas per ta laika jau ir kaune atsirado. pabandykit pasieskoti!
Atsakyti
Kadangi sezonui pasiruosti jau pavelavau, nes kaip zinia reikia keletos proceduru kas 4-6 savaites .... Bet geriau veliau negu niekada smile.gif Uzsirasiau proceduroms aleksandrito lazeriu. Kiek domejausi, lazeriu efektyviau nei fotoepiliacijos, o kainos tokios pat. Vyksiu i Vilniu proceduroms, tikiuosi viskas bus ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grasele @ 2014 04 23, 12:22)
Kadangi sezonui pasiruosti jau pavelavau, nes kaip zinia reikia keletos proceduru kas 4-6 savaites .... Bet geriau veliau negu niekada smile.gif Uzsirasiau proceduroms aleksandrito lazeriu. Kiek domejausi, lazeriu efektyviau nei fotoepiliacijos, o kainos tokios pat. Vyksiu i Vilniu proceduroms, tikiuosi viskas bus ok smile.gif



Sveika prisijungus drinks_cheers.gif Aš irgi manau, kad lazeriu yra geriau mirksiukas.gif
Fotoepiliacijos nebandziau pati, bet turiu draugiu rate kas bande. Ir kai pati rinkaus tai visos patare geriau lazeri g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktosa: 27 balandžio 2014 - 21:58
Ar kas daretes virsutines lupos plauku salinima lazeriu?
Atsakyti
QUOTE(ievuzas @ 2014 05 02, 08:55)
Ar kas daretes virsutines lupos plauku salinima lazeriu?



Aš asmeniškai ketinu apskritai tik greitu metu išbandyti lazerinį plaukų šalinimą, bet tikrai žinau, kad mano bendradarbės yra bandžiusios viršutinę lupą tvarkytis lazeriu. Viena yra labai patenkinta, o kita dar kiek žinau tvarkosi mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kas galite pakomentuoti E-Light lazeriuką ax.gif girdėjau, kad jis universalus, šalina ir plaukelius ir pigmentines dėmes ir kapiliarus ir gydo acne. Gal kas šalino šviesius palukus (pvz. kaip ant rankų), kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(viktoshka @ 2014 05 27, 11:03)
O gal kas galite pakomentuoti E-Light lazeriuką  ax.gif  girdėjau, kad jis universalus, šalina ir plaukelius ir pigmentines dėmes ir kapiliarus ir gydo acne. Gal kas šalino šviesius palukus (pvz. kaip ant rankų), kokie atsiliepimai?


Elight ne lazeris, o impulsine sviesa arba fotoepiliacija...
Atsakyti
QUOTE(skaidra998 @ 2014 05 28, 10:23)
Elight ne lazeris, o impulsine sviesa arba fotoepiliacija...

Galbūt, bet mano posto esmė buvo išsiaiškinti jo efektyvumą ir išgirsti atsiliepimus, jei ne į tema tai atsiprašau ax.gif
Atsakyti