Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima rasti gerą auklę pagal skelbimą?

mes pazistamu neturim tai dabar renkuosi pagal skelbimus sad.gif ziuresim kas cia pas mus gausis.. tikiuosi labai kad bus viskas gerai
Atsakyti
Skubiai ieškojau auklės ir jau dvi savaitės kaip nėra varianto doh.gif Jokie pažįstami negali nieko rekomenduoti, o visai iš gatvės baisu imti. Nebežinau ką daryti. Pagal viską turečiau tuoj pradėti naują gerą darbą - bet dukrytės vienos gi nepaliksiu verysad.gif Ką daryti? Ar imti nepažįstamą paga skelbimus auklę ar atsisakyti darbo ir laukti geresnių laikų?
g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Aš irgi neturiu jokių rekomenduotų auklių, todėl radau pagal skelbimą. Pirmoji buvo alkoholike, bet tai pasireikšdavo tik tuo, kad neateidavo po savaitgalio į darbą. Darbo metu - nieko niekur, viskas lyg ir buvo gerai.
Ją pakeičiau vėl pagal skelbimą - ir esu labai labai patenkinta. Šią auklę atėjus laikui tikrai rekomenduosiu kaip labai labai baltą smile.gif.
Suprantu tave, nes ieškojau labai ilgai ir sunkiai. Buvau susidūrusi su auklėm iš juodo sąrašo (ačiū jam, kad toks yra!), bet visgi radau.
Todėl nenuleisk rankų, nes sėdėti namie ne išeitis. Mano vaikas kartais mane jau grūda į darbą, nes žino, kad tada ateina auklė, kuri su juo visą dieną žaidžia, o mes tai ką - tai tvarkytis, tai skalbti, tai valgyt gaminti...
Mano draugė rado auklę per agentūrą. Bet ir auklė brangi, ir mokėjo daug agentūrai, ir dabar moka...Bet geriau jau taip, nei namie.
Sėkmės!
Atsakyti
Savo pirmai dukrai aukle radau pagal skelbima per savaite. Buvo tikrai puiki moteris, dirbo pas mus tris metus, o mes visi dziaugemes. Dabar metu gale reikes ir kitai. Jei nepavyks prisikviesti tos pacios, vel ieskosiu pagal skelbima. Taip kad nenuleisk ranku, ir pagal skelbima gali surasti.
Atsakyti
aš kol kas ieškojau tik per SM, tai su 2 kalbėjau- netiko. dar vieną rekomendavo kitoje laiptinėje dirbanti auklė, kuri man patiko. Tačiau jos rekomendacija nepasiteisino.
Atsakyti
cia laimes dalykas, bet geriausia tam skirti kelis menesius, kad galetum isitikinti aukles "gerumu"
Atsakyti
Jooooooo...mes jau irgi ieskome aukles savo mazylei. Nors i darba ruosiuosi gristi tik rudeni, bet jau dabar noriu, kad vaikas pratintusi prie svetimo zmogaus ir, kad pati matyciau kaip su vaikuciu bendrauja... O tai istoriju visokiu nekokiu esu girdejusi aggressive.gif [COLOR=red] Todel noriu palinketi sau ir visoms mamytems sekmes geru aukliu paieskose!!!
Atsakyti
Aš taipat manau, kad ir per skelbimus gali rasti gera. Tik nereikia imti pirma pasitaikiusia. Pasikalbėt ir išsirinkti pagal intuicija bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pretty @ 2006 01 29, 14:29)
Jooooooo...mes jau irgi ieskome aukles savo mazylei. Nors i darba ruosiuosi gristi tik rudeni, bet jau dabar noriu, kad vaikas pratintusi prie svetimo zmogaus ir, kad pati matyciau kaip su vaikuciu bendrauja... O tai istoriju visokiu nekokiu esu girdejusi aggressive.gif [COLOR=red] Todel noriu palinketi sau ir visoms mamytems sekmes geru aukliu paieskose!!!


mano mergytei 2 metukai ir as dirbu cia pat, namuose, bet geras darbas ir gera vaiko prieziura - nesuderinama verysad.gif , todel irgi pradejau ieskoti aukles.
Atsakyti
oi mamos, man irgi galvos skausmas doh.gif . "beda" ta, kad as gyvenu ne daugiabuciu namu rajone, o privaciu namu rajone, kur iki autobuso 1.5 km... o kaimynai pakankamai pasiturintys, tad aukliu darbo jiems nereikia g.gif is miesto niekas nesutiktu vazineti del keliu valandu, tad siandien bandysiu iskabineti skelbimus po visa rajona, ziuresiu kas bus g.gif .
kol kas ieskausi tik keliom valandom per savaite, o nuo rudens planuoju ir i darba. ka tada reikes daryt? doh.gif g.gif blink.gif
Atsakyti
manau, kad galima rasti gera aukle pagal skelbimus, tik reikia gerai paieskoti ir netaupyti laiko tam tiksluo
Atsakyti
QUOTE(indre-g. @ 2007 10 10, 20:12)
manau, kad galima rasti gera aukle pagal skelbimus

As irgi sutinku, kad tikrai galima surasti aukle ir pagal skelbima.
Pagalvokit, kaip darba surastu payvenusi, ka tik i pensija isejusi moteriske, kuri nesinaudoja internetu? Aisku, tik pagal skelbima laikrastyje (na, neatmetu galimybes, kad ir pakabinus skelbimuka laiptineje)!
Kita vertus, jei gera aukle, manau ji "eina is ranku i rankas" ir jai skelbimu laikrasciuose nereikia... g.gif
Atsakyti