Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos studenčiukės

sveikos siand pirmoji diena universitete, ryt kelt puse 6 ir i paskaitas vajeee bus linksma ir smagu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonija145 @ 2009 09 01, 22:38)
sveikos siand pirmoji diena universitete, ryt kelt puse 6 ir i paskaitas  vajeee  bus linksma ir smagu  doh.gif

Sveikos mamytes studenciukes, norejau pasiteirauti, isieskojau visa skersai isilgai KU internetini puslapi ir niekur neradau tokios informacijos, kada vyksta t.y. kokiais menesiais [B]pedagogikos fakultete diplominiu darbu gynimas [/B]neakivaizdininkams. Domintu tu pasisakymai kurios gynesi darbus ziema. Koki menesi tai vyksta, ar preis tai yra dar kokiu katedriniu gynimu, iki kada t.y. kiek laiko iki gynimo reikejo pristatyti diplomini jau parasyta, nu ir taip visokios smulkmeneles.....
Atsakyti
nugi paskutini semestra ginamasi. jei mokais pvz 2,5 metu tada ziema, jei 3 metus tada vasara.
testinese(soc darbo) gynemes gruodi. katedrinis lapkriti buvo, taip kad tarpas neisejo menesio iki atidavimo darbu, nes reikejo atiduot savaite iki gynimo. zodziu pas mus totalus bardakas buvo su visom datom, nes labai laika spaude doh.gif visi burbejom bendram paste ir dar velniu gavom nuo metodininkes biggrin.gif
o datas jie sprendzias paskutiniais menesiais pagal tai ar katedros vedeja bus neisvykus, ar visi gales dalyvaut ka numate.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 02 rugsėjo 2009 - 16:31
Sveikutes
Noriu prisijungti prie jusu. Siemet istojau neakivaizdziai i KU magistrantura (svietimo vadyba). Bandysim kaip nors suktis. doh.gif
Ir dar noriu paklausti, kada prasides neakivaizdininkams izangine sesija? Ir isvis, kokia yra tvarka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morozko: 04 rugsėjo 2009 - 10:18
QUOTE(morozko @ 2009 09 04, 11:16)
Sveikutes
Noriu prisijungti prie jusu. Siemet istojau neakivaizdziai i KU magistrantura (svietimo vadyba). Bandysim kaip nors suktis. doh.gif
Ir dar noriu paklausti, kada prasides neakivaizdininkams izangine sesija? Ir isvis, kokia yra tvarka ax.gif

pagal ideja turetumet gaut laiska su kvietimu i sesija g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 04 rugsėjo 2009 - 17:46
labas vakaras,

Esu VAKARŲ LIETUVOS VERSLO KOLEGIJOS antro kurso studentė. Norėjau paklausti, kada jau reikia pasirinkti specializacija? Dėkui smile.gif
Atsakyti
Labukas, toks juokingas klausimėlis iškilo man. Pirmiausia labai norėčiau rasti šių ar praėjusių metų KLVK 3 kurso studenčioką, Finansų šakos ir pasiteirauti kokia tema rašė kursinį. Tik tiek. labai laukiu.
Atsakyti
QUOTE(dianapct @ 2009 09 04, 19:27)
labas vakaras,

Esu VAKARŲ LIETUVOS VERSLO KOLEGIJOS antro kurso studentė. Norėjau paklausti, kada jau reikia pasirinkti specializacija? Dėkui smile.gif


Specializacija rinktis reikes tik 3 kurse mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Kadangi čia Klp tema, tad manau galima paklausti gal kas žinotu blush2.gif
Gal žinote kur klp galima studijuoti kino rezisierius ar fotografas g.gif
Nes KU universitete nera tokiu specialybiu verysad.gif
Atsakyti
galiu ir as prisijungti, KU ketvirtakurse jau esu smile.gif
Atsakyti
Sveikos noreciau paklausti kas mokinasi ar mokesi muzikos pedagogikos, ar is muzikos kalbos paskaitos reikejo kurt fuga???
Atsakyti
labas mamytes user posted image gal kuri studijuoja KU VAIKYSTES PEDAGOGIKA(AULETOJAS) ? esu 2kurso studente,studijuoju neakivaizdziai,gal kuri turi kazkokiu issisaugojus referato darbu,rasto darbu,atsidekociau,nes ieskausi kaip pavyzdziu greitesniam darbui....visgi kai augini vaika ne taip jau ir lengva visur viska speti ax.gif blush2.gif
Atsakyti