Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos studenčiukės

Sveikos, merginos. Labai reikia Klaipėdos valstybinės kolegijos nurodymų kursinio darbo rašymui. Gal kas turit??? Būčiau labai labai dėkinga.
Atsakyti
Gal yra studijuojančių KU edukologiją? 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergaites mokausi 2 soc.pedagogikos kurse istestinese studijose gal kas turi darbu 2kursui?pati galeciau padeti 1kursui smile.gif
Atsakyti
Sveikos Klaipėdietės, esu baigusi KU Edukologijos bakalaurą bei MRU Tarptautinės jūrų teisės magistrantūrą, jei reikia pagalbos šiose srityse, kreipkitės 4u.gif
Atsakyti
Labas mergytes, kas dar mokos ar jau baige "Lietuvos verslo kolegija"? Gal man kas galėtu atsiusti savo Prieš diplomine praktika? Temos skires vistiek man tik but kaip pazeti kas kaip turi but ar kas galetu? 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms čia susibūrusioms rolleyes.gif norėjau pasiteirauti galbūt atsirastų merginų kurios rašė ataskaitą apie praktikos atlikimą banke? 4u.gif unsure.gif tiktų betkokio banko tam kad žinočiau kaip maždaug rašyti ir galėčiau orentuotis kaip į pavyzdį, būčiau labai labai dėkinga blush2.gif 4u.gif

el paštas potapianok.bra@gmail.com
Atsakyti
Sveikos gal kas baigete menu fakulteta muzikos pedagogika?
Atsakyti
Gal kam būvo paskaita Mikro-Makr​o ekonomika? Ir yra raše koki refereta bele kokia tema, gal kas galėtu su manim pasidalinti? unsure.gif
Atsakyti
Gal kas raše darba ar ataskaitas apie Photoshop? Man reikia darba rašyti apie Photoshop (kaip referata) Gal kas žino kur gauti info? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, ar yra čia studijuojančių Klaipėdos valstybinej kolegijoje pradinių klasių mokytojom? Nuolatinėse ar ištęstinėse studijose mokotės?
Atsakyti
Sveikutes, gal kas man galetu padėti del referato Mikro-Makr​o ekonomika? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal yra tokių, kurios susidūrė su dėstytoja N. Raudyte ir laikė pas ją egzaminą? (duomenų bazės)
Atsakyti