Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos studenčiukės

labas mamutytės aš mokausi klk pradinių klasių pedagogika smile.gif šiuo metu esu akademinėse gryšiu rugsėjį į trečia kursa(dieninis) o jame nieko nepažystu
Atsakyti
gal netyčia žinot kaip rašyti profesiogramą(bet kokios specialybės)?
Atsakyti
gal tarp jusu kuri galetu padeti parasyti teksto interpretacija? KLAIPEDOJE? mokyklinio egzamino metu?? Uzmokesime tikrai. 4u.gif

rasyti i az
Atsakyti
as irgi klaipedoj kolegijoj studijuoju... blush2.gif
Atsakyti
aš irgi Klaipėdos kolegijoj vis dar studijuoju ax.gif
Atsakyti
ohohho, sau ziurau ziurau ir matau, kad vis dar daug studijuojanciu KLK bigsmile.gif as tai baigiau PF 2003. na, gal ir nieko istaiga, isskyrus kai kuriuos asmenis. na, o dabar ten viskas pasikeite, neiko nebeatpazistu net is destytoju doh.gif cool.gif
dabar studijuoju KU TSI, anglu filologija doh.gif 2 kursas. pirmadieni prasideda sesija, vaziuosiu ryskiai 'na ura' lotuliukas.gif sakes man bus doh.gif unsure.gif
ai tokis, gyvenimas ax.gif
Atsakyti

Sveikutes! 4u.gif ax.gif as studijuoju KU Socialini darba! mirksiukas.gif ax.gif esu antrame kurse...kaip sakant jau baigineju... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš 2 kurso Visuomenės sveikatos studentė iš KU. Gal yra bendramokslių, kad ir ne tame pačiame kurse? Rašykit man indre11@gmail.com.
Pabendrausim! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aannaa @ 2006 05 19, 17:16)
as irgi  klaipedoj kolegijoj studijuoju... blush2.gif



QUOTE(muselyte @ 2006 05 20, 15:28)
aš irgi Klaipėdos kolegijoj vis dar studijuoju ax.gif

o kokia spec studijuoji ir kuriame kurse? 4u.gif
Atsakyti
aš irgi KLK soc.pedagogika neak.studijos bigsmile.gif davai kas dar studijuojat susirašom per až bigsmile.gif o gal kas galit pavyzdį duot kaip titulinį lapą parašyt referato blush2.gif na kur vardas pavardė ir tt, nu nebeprisimenu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linmauric @ 2006 09 03, 15:24)
o kokia spec studijuoji ir kuriame kurse? 4u.gif

SOC. DARBA, BET JAU GAVAU DIPLOMĄ ŠIEMET smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anandita @ 2006 09 13, 13:16)
aš irgi KLK soc.pedagogika neak.studijos  bigsmile.gif davai kas dar studijuojat susirašom per až  bigsmile.gif o gal kas galit pavyzdį duot kaip titulinį lapą parašyt referato  blush2.gif  na kur vardas pavardė ir tt, nu nebeprisimenu  verysad.gif

Aš irgi ten pat 4u.gif Kuriame kurse studijuoji? Aš tai dabar jau trečiam.
Atsakyti