Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos studenčiukės

aš mokaus klk sf soc.darbą ketvirtam kurse. tai jei reikia kokių špargalkių, arba sutrauktos medžiagos ruošiantis egzui rašykit lotuliukas.gif
Papildyta:
santraukos ne sutraukos lotuliukas.gif
Atsakyti

Kaip smagu...as ir soc. darba sudijuoju, jei ka galesim pasidalinti info...Kelintam kurse esi? ax.gif
Atsakyti
man ketvirtas biggrin.gif dabar jau diplominis turetu pradetas buti rasytas, ale net i kuria puse bandysiu rasyt neisivaizduoju ax.gif
Atsakyti


tai Tu KU studijuoji?pas ka rasysi diplomini?darbo vadova ta prasme? ax.gif
Atsakyti
klk tai klaipedos kolegija ax.gif
Atsakyti


aa...aisku... smile.gif bet tai kaip cia tada 4kurse?kolegijose 3....o universitetuose 4,ar ne?
Atsakyti
kolegijoj mokomes bent jau mes tris su puse metu. tai va dabar jau paskutinis pusmetis, o as dar temos neturiu... gal tu kokiu minciu turi, kokia tema rasyt? g.gif
Atsakyti


na, net nezinau... g.gif as praeita semestra rasiau soc darbuotojo veikla su rizikos grupes vaikais.kita pusmeti nezinau ka rinksiuos vel...gal kazka panasaus!? g.gif dar turiu darba tokia tema...Bendraamžių įtaka delinkventinio elgesio paaugliams! ax.gif jei ka sakyk...atsiusiu! mirksiukas.gif
Atsakyti
na, as kazka mastau apie alkoholiku vaiku adaptacija g.gif turiu medziagos sita tema, tik sunku bus tyrima parasyt verysad.gif
Atsakyti


sekmes Tau rasant!!! 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis, gal kas turite medžiagos kaip parašyti socialinio pedagogo sociogramą? Čia referatui man reikia ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2006 10 10, 11:42)
Labutis, gal kas turite medžiagos kaip parašyti socialinio pedagogo sociogramą? Čia referatui man reikia ax.gif  4u.gif

O kas čia per daigtas? blink.gif
Atsakyti