Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl vyrai renkasi erotinio masažo paslaugas

QUOTE(Invidia @ 2011 01 30, 22:12)
bet deja daug vyrioku eina masazo...


deja...
Gal baigiam viena karta dejuot del naturaliu dalyku.
Atsakyti
naturalus dalykas jog vyrai eina i kaire. Del to nedejuoti?
na zinoma buna visokiu, kurie slapta ir buna taip jog drauge atveda vyra masazui, o ji nueina pasivaikscioti.
seip pastebejimas jog bernvakariai masazo salone arba ateina tokie....jau.....nekokie.
Arba vedimi smalsumo, kaip, kas, su kuo valgoma.
Atsakyti
vyrai,vyrai ir tik vyrai... O moterys? Kazin ar yra erotiniai masazai moterims kuriuos faktas atliktu vyras biggrin.gif vyram juk normalu o moterim?ar nesauktu vyrai jog tai amoralu biggrin.gif
Atsakyti
Yra erotiniai masazai moterims, kai visa kuna masazuoja vyras biggrin.gif tik aisku moterims be k**** ax.gif
Atsakyti
Nera jokio erotinio masazo.
Yra lytinio potraukio patenkinimas.
Atsakyti
Jei nezinai - nekalbek. Is tikro yra. Bet pas mus ne tokio lygio....
Atsakyti

masazai buna visokie, bet tik ne erotiniai.
Pavadinimas - erotinis, sugalvotas tupom bobom, kaip pasiteisinimas.
Is tikruju tai erogeniniu zonu glostymas, siekian sukelti erekcija, kad paskui butu galima sukelti ejakuliacija.
Atsakyti
Erotinis, nes ne tik erogeniniu zonu glostymas, bet ir +striptizas ar kitokie elementai prideti prie masazo.
Atsakyti
QUOTE(deiritta @ 2011 02 02, 22:44)
vyrai,vyrai ir tik vyrai... O moterys? Kazin ar yra erotiniai masazai moterims kuriuos faktas atliktu vyras biggrin.gif vyram juk normalu o moterim?ar nesauktu vyrai jog tai amoralu biggrin.gif


Manyčiau, kad yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Na as suzinojau kad ir mano grazuolis ten buvo,nu zinokit skaudu ir net negaliu pasakyti kaip jauciuosi ir ka galvoti. Jis netgi vaiku savo nesirupina,ne saldainio nenuperka,o kaip ant tokiu linksmybiu rado ir pinigu ir laiko. Nesuprantu vieno dalyko,kam eiti ten uz pinigus, jei gali gauti tai ir dar daugiau is savo antros puses?Db as i ji net paziuret nenoriu,jis man slykstus, nusprendziau skirtis,kadangi man jokio demesio,supratimo,bendravimo...apskritai nieko neskiria, o stai savo erotines fantazijas patenkina.Tj ar gi cia vyriska ir naturaliu? Sakyciau bent po tokiu dalyku butu geras savo seimai,nuostabus vyras,o cia grizes dar iskolioja ir niekuo nelaiko. Ir nesuprantu jei jau vyrai toki ale "patinai" lekia i tokius masazus,tj ko dreba rankos kai zmona uzklausia apie tai?
Kur tas vyriskumas? ir naturalumo man cia mazai, jauciuosi pazeminta ir lb net.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***Saulyte***: 16 vasario 2011 - 16:55
QUOTE(***Saulyte*** @ 2011 02 16, 18:51)
Na as suzinojau kad ir mano grazuolis ten buvo,nu zinokit skaudu ir net negaliu pasakyti kaip jauciuosi ir ka galvoti. Jis netgi vaiku savo nesirupina,ne saldainio nenuperka,o kaip ant tokiu linksmybiu rado ir pinigu ir laiko. Nesuprantu  vieno dalyko,kam eiti ten uz pinigus, jei gali  gauti tai ir dar daugiau  is savo antros puses?Db as i ji net paziuret nenoriu,jis man slykstus, nusprendziau skirtis,kadangi man jokio demesio,supratimo,bendravimo...apskritai  nieko neskiria, o stai savo erotines fantazijas patenkina.Tj ar gi cia vyriska ir naturaliu? Sakyciau bent po tokiu dalyku butu geras savo seimai,nuostabus vyras,o cia grizes dar iskolioja ir niekuo nelaiko. Ir nesuprantu jei jau vyrai toki ale "patinai" lekia i tokius masazus,tj ko dreba rankos kai zmona uzklausia apie tai?
Kur tas vyriskumas? ir naturalumo man cia mazai, jauciuosi pazeminta ir lb net.

Gaila, ka jusu seima byra, bet manau, skyrybos jusu ne del to, kad vyras nuejo i erotini masaza... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-Monroe- @ 2011 02 21, 12:04)
Gaila, ka jusu seima byra, bet manau, skyrybos jusu ne del to, kad vyras nuejo i erotini masaza...  unsure.gif

Na tiesiogiai del to,kad jis nuejo pasimasazuoti nelaikau musu skyrybu priezastim,tiesiog po jo tokiu linksmybiu,mano pasitikejimo jamvisiskai neliko.Bet kaip bebutu manau lazda turi 2 galus,ir antrasis kerta skaudziau:)
Atsakyti