Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl vyrai renkasi erotinio masažo paslaugas

QUOTE(Mrs_G @ 2011 03 10, 00:13)
sakot, jog greiciausiai jusu vyras niekur nebuvo nulekes, o taip pat ir jus, tuomet negalit zinoti kaip reaguotumete i faktai, jei jis taip pasielgtu. apmastyti situacija 'kas butu jeigu butu' galima visada, bet tik nutikus tokiam dalykui, reakcija gali visiskai skirtis  nei kad mastet is pirmo. g.gif ar taip nemanot?


Visko gali buti, nors paprastai esu is tu, kuri apsvarsto savuosius zodzius, ivertina, o po to tik dalinasi garsaiai. Ir sau retai padarau siurpriza sureaguodama ne taip, kaip esu numaciusi..
Beabejo, viskas priklauso nuo situacijos ir zmoniu..
Manojo vyro gimtadienis pasibaige, kaip ir buvau numacius, padovanojau erot. masaza, o jis juo pasinaudojo.. Manoji reakcija, buvo visiskai nuspejama paciai sau.. Po visko linksmai pasedejom prie alaus bokalo, vyras pasidalino savo potyriais, pasijuokem.. padiskutavom, kad butu geriau, arba ko ten truko, kas buvo malonu o kas ne.. Ir tiek.. nieko as ten blogo nematau... P.S. Vyras masazu nebuvo suzavetas.. nesugebejo atsipalaiduoti, masaziste ne jo skonio buvo, tad sekanti karta nusprendem, vienas kitam ji atlikti..
Atsakyti
QUOTE(<<JK>> @ 2011 03 11, 12:39)
Visko gali buti, nors paprastai esu is tu, kuri apsvarsto savuosius zodzius, ivertina, o po to tik dalinasi garsaiai. Ir sau retai padarau siurpriza sureaguodama ne taip, kaip esu numaciusi..
Beabejo, viskas priklauso nuo situacijos ir zmoniu..
Manojo vyro gimtadienis pasibaige, kaip ir buvau numacius, padovanojau erot. masaza, o jis juo pasinaudojo.. Manoji reakcija, buvo visiskai nuspejama paciai sau.. Po visko linksmai pasedejom prie alaus bokalo, vyras pasidalino savo potyriais, pasijuokem.. padiskutavom, kad butu geriau, arba ko ten truko, kas buvo malonu o kas ne.. Ir tiek.. nieko as ten blogo nematau... P.S. Vyras masazu nebuvo suzavetas.. nesugebejo atsipalaiduoti, masaziste ne jo skonio buvo, tad sekanti karta nusprendem, vienas kitam ji atlikti..

labai faina, kai reakcija tokia, as situo klausimu labai griezta, man tai tolygu neistikimybei, o as su tokiais dalykais nesitaikau. t.y. visko nutinka, gali buti, kad as nebuciau labai kategoriska tokiu atveju, nes turim seima, o kad ja issaugoti ir gyvent graziai reikia ideti daug vargelio, bet tokiu poelgiu suzaveta nebuciau ir vyrui tektu daug pastangu ideti irodant, akd jis vel vertas mano pasitikejimo. na bet cia mano nuomone, kiekvienas gyvena kaip ismano ir kaip jam atrodo teisinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs_G @ 2011 03 11, 18:04)
labai faina, kai reakcija tokia, as situo klausimu labai griezta, man tai tolygu neistikimybei, o as su tokiais dalykais nesitaikau. t.y. visko nutinka, gali buti, kad as nebuciau labai kategoriska tokiu atveju, nes turim seima, o kad ja issaugoti ir gyvent graziai reikia ideti daug vargelio, bet tokiu poelgiu suzaveta nebuciau ir vyrui tektu daug pastangu ideti irodant, akd jis vel vertas mano pasitikejimo. na bet cia mano nuomone, kiekvienas gyvena kaip ismano ir kaip jam atrodo teisinga. 4u.gif


Na, pas mane irgi yra dalyku, kuriu negaleciau atleisti, ir vargiai po to galetu surasti budu atgauti manaji pasitikejima. Netgi drasiai galiu pasakyti, kad praktiskai neimanoma pamirsti ar atleisti- esu labai gerai prisimenanti tai kas mane iskaudino. O jei vyras nueina i masaza, kur kazkas pasitrina prie jo, ar netgi jis pasitaikius palankiai situacijai- "pasizymi teritorija" uzkrites ant kitos- na ir kas... sugrizo, vis dar mano gyvenimo partneris, geras tevas, ir netgi labiau pasitikintis savimi, kaip patinas.. Jei jis atlieka visas vyriskas pareigas (nekalbu apie seksa)- tai kaip ir pas mus nieko nepasikeite, visi laimingi ir patenkinti..Nu ir kas kad kazkur ikiso.. juk nenusidevejo, nesumazejo galiojimo laikas, as realiai nenukentejau...
Atsakyti
QUOTE(rašytoja_Joana @ 2011 03 04, 13:22)
Aukoti ištikimybę? Pamąstykite, ar logiška?  mirksiukas.gif 
Aš neištikimus draugus negailestingai braukiu iš gyvenimo, nekalbant apie žmogų, su kuriuo miegi vienoje lovoje, daliniesi bendra druska ir cukrumi  - deja, man ištikimybė - tiek kūniška, tiek dvasiška - didžiulė vertybė. Jei žmogus dėl manęs negali savo pimp. kelnėse nulaikyti, tai kaip aš galėčiau juo pasitikėti kitose  gyvenimo srityse? Nepatikimas žmogus ir yra nepatikimas, melagis yra melagis, išdavikas yra išdavikas...
Svarbiausia, kad sutuoktiniai į gyvenimą žiūrėtų tomis pačiomis akimis. Jei jums abiems priimtina, kad abu išdykaujate kairėje ir dešinėje  - pirmyn  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na manau, kad man žmona padarytų tą masažą ir dar nemokamai, su visokiais ten aliejais ir pan. Ne čia reikalo esmė. Esmė ta, kad tas kuris eina į tokius masažus, kaip ir bando save pripratinti, prie sekančio veiksmo, kaip prostitutė, kuri ne tik ranka "masažuos" :lotuliukas: :lotuliukas:
Atsakyti
Jei vyras negauna to is savo zmonos apie ka jis daznai galvoje na tada ir eina pagalbos ieskot kitur laimes.
Atsakyti
plius nereikia stengtis buti meiluziu. nieko neduodi - tik imi, uz ka sumoki
Atsakyti
Emmm, kazkada nuo drauges vos negavau dovanu - "kelione" i erotinio masazo salona. Bet negavau - persigalvojo smile.gif O ar buciau nuejes, klausimas dar...
Atsakyti
Kiekvienas turi slaptų fantazijų, bet ne kiekvienas apie tai kalba su antrąja puse. Arba toji antroji pusė nesutinka įgyvendinti kažkokią svajonę ir nerandamas joks kompromisas, tuomet tie, kurie labai trokšta įgyvendinti savo fantazijas eina pvz. į erotinių masažų saloną. Kitas dalykas, kad ten gali eiti paprasčiausiai vieniši vyrai smagiai praleisti laiką, susimokėti ir gauti malonumą.
Atsakyti
Na atsiprašau, kad aš čia ne į tema, bet labai reikia vyriškos nuomonės. Sesuo vykdo apklausą diplominiui "Brendžio Alita reklamos psichologinis efektyvumas". Atsakymų kaip ir pakanka, bet vienos moteriškos doh.gif Taigi vyrukai, jei kuris nepatingėsit ir skirsit pora minučių pildant anketą, labai pagelbėsit:
http://www.manoapkla...ausa/278491810/

Dėkoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Kiekvienas turi slaptų fantazijų, bet ne kiekvienas apie tai kalba su antrąja puse. Arba toji antroji pusė nesutinka įgyvendinti kažkokią svajonę ir nerandamas joks kompromisas, tuomet tie, kurie labai trokšta įgyvendinti savo fantazijas eina pvz. į erotinių masažų saloną. Kitas dalykas, kad ten gali eiti paprasčiausiai vieniši vyrai smagiai praleisti laiką, susimokėti ir gauti malonumą.

Teisingai.Iš esmės žmogaus siela labai juoda,didėlė dalis joje yra seksualinių fantazijų,kurias prilaiko auklėjimas,visuomenė ir pan., bet jei tų fantazijų nepildai atsiranda frustracija,kaip ją palenvinti ,pildyk fantaziją ar pakeisk ją kita veikla ir pan. be to žmogus yra smalsus padaras.
Atsakyti
Už visus kalbėti sudėtinga, bet...Erotinis masažas - labai malonus atsipalaidavimo būdas gražių mergaičių apsupty:)
Atsakyti