Įkraunama...
Įkraunama...

Laikrodžio tiksėjimas :)

Namuose neturime sieninio laikrodžio ir manau neturėsime, jo tiksėjimas erzina, o labiausiai trukdo užmigti..

Net rankiniai laikrodžiai yra išnešai priš miegą i kitą jambarį biggrin.gif
Nes juos taip pat gridžiu..
Esu skaičiusi, kad tas tiksėjimas erzina tik tuos žmones kurie yra jautresnių nervų, ar čia tiesa ar ne, nežinau smile.gif
Atsakyti
Mes neturim tiksinčių laikrodžių, nes neeeegaliu pakęsti to garso doh.gif net atvažiavus į svečius paprašau išnešti laikrodį, nes negaliu užmigti, jis mane iš proto varo atrodo net minčių negirdžiu tik tą tiksėjimą doh.gif
Atsakyti
Yra virtuvėj tiksintis laikrodis, jei kambario durys atidaros, tai girdis, bet mane ramina tas tiksėjimas ax.gif tikrai nėr erzinęs
Atsakyti
Laikrodzio tiksejimas man sukelia sentimentus is vaikystes laiku, kada pas mociute kiekv. kambary tiksedavo po laikroduka wub.gif Mano miegamajame irgi toks vienas tiksi, man lb patinka, migdo tas tiksejimas wub.gif

Zinau, daug zmoniu, kuriuos erzina tiksintys laikrodziai, bet neturiu zalio supratimo kodel unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 04 09, 14:24)
Yra virtuvėj tiksintis laikrodis, jei kambario durys atidaros, tai girdis, bet mane ramina tas tiksėjimas  ax.gif tikrai nėr erzinęs

Manęs irgi nenervina. Net smagiau lotuliukas.gif Man ir šaldytuvo ūžimas, ir mašinų važiavimas po langais netrukdo smile.gif
Atsakyti
Mane erzina tiksėjimas. Kambaryje turėjau sieninį laikrodį, jei neidavo užmigti, kažkaip susikoncentruodavau ties tiksėjimu ir išvis neidavo bluosto sudėt, erzindavo iki išprotėjimo. Tokiu atveju visada išimu baterijas biggrin.gif Kitąkart net nepastebiu, kad išvis kažkas krebžda. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mocha: 14 balandžio 2012 - 10:54
Kodėl kai kuriuos žmones taip erzina laikrodžio tiksėjimas?
Manyčiau erzina jautresnius, nervingesnius, neurotiškus žmones. Streso kamuojami, pavargę, susierzinę žmonės jautriau reaguoja į visokius pašalinius garsus.
Su kuo jums asocijuojasi laikrodis ir jo tiksėjimas?
Su naktimi, tyla.
Kokios mintys sukasi galvoje kai girdite laikrodį tiksint?
Jokios, negirdžiu tiksinčių laikrodžių.
Ką darote kad negirdėtumėte laikrodžio tiksint?
Nieko, nes jų dažniausiai tiesiog negirdžiu. O šiaip monotoniški pasikartojantys ritmai mane migdo. Jeigu susikoncentruosi į pašalinį garsą tai garantuotai pradės erzinti, todėl reikia stengtis atsipalaiduoti.
Kaip reaguojate, jei tenka miegoti kambaryje, kuriame yra garsiai tiksintis laikrodis?
Niekaip, man tas pats. Tik vieną kartą, atsikėliau ir išjungiau, nes ne tiksėjimas, o klapsėjimas jau ten buvo. Tai iki šiol rodyklės sustojusios ties pusę dviejų. Matyt lėmė tai, kad tai buvo naujas daiktas ir neprilipo man.

Ar šis dalykas labai paveikia jūsų gyvenimą ir kaip?
Absoliučiai niekaip.
Atsakyti
Manęs neveikia, aš kietai miegu. Nebent laaaalai jau būnu pavargusi...
Atsakyti
As ir kitai miegu, pasaliniai garsai, kartais net daugiau migdo biggrin.gif




QUOTE(Akvillle @ 2012 05 20, 22:37)


Manęs neveikia, aš kietai miegu. Nebent laaaalai jau būnu pavargusi...

Atsakyti
Kodėl kai kuriuos žmones taip erzina laikrodžio tiksėjimas? Galbūt dėl to, kad tas tiksėjimo garsas yra labai monotoniškas g.gif
Su kuo jums asocijuojasi laikrodis ir jo tiksėjimas? Su senais namais, senukais biggrin.gif
Kokios mintys sukasi galvoje kai girdite laikrodį tiksint? Jokios, tik mintyse skamba tas tik tak.
Ką darote kad negirdėtumėte laikrodžio tiksint? Namuose paprasčiausiai tokių nelaikyčiau, o jei kur kitur girdėčiau, tai stengčiausi atsiriboti.
Kaip reaguojate, jei tenka miegoti kambaryje, kuriame yra garsiai tiksintis laikrodis?
Išjungčiau nakčiai.
Ar šis dalykas labai paveikia jūsų gyvenimą ir kaip? Nesureikšminu to, o pati savo namuose garsiai tiksinčių laikrodžių nekabinu ir nekabinsiu.
Atsakyti
Kodėl kai kuriuos žmones taip erzina laikrodžio tiksėjimas?
Mane asmeniškai blaško, net gi susidaro tokia neigiama atmosfera per tą tiksėjima.
Su kuo jums asocijuojasi laikrodis ir jo tiksėjimas?
Su įtampa, skubėjimu
Kokios mintys sukasi galvoje kai girdite laikrodį tiksint?
Laikas bėga, o negaliu užmigti, erzina.
Ką darote kad negirdėtumėte laikrodžio tiksint?
Nebelaikau miegamajame
Kaip reaguojate, jei tenka miegoti kambaryje, kuriame yra garsiai tiksintis laikrodis?
Susiserzinu
Ar šis dalykas labai paveikia jūsų gyvenimą ir kaip?

Jis sukelia nemigą tik tiek smile.gif
Atsakyti
Laikrodžio tiksėjmas esu skaitęs, jog nėra geras dalykas, nes artimas širdies ritmui, tai gali pakisti jis ir būti blogai.

P.S. gal tai jau yra paminėta temoje, bet visos jos neskaičiau.
Atsakyti