Įkraunama...
Įkraunama...

Laikrodžio tiksėjimas :)

QUOTE(Greenius @ 2010 10 06, 12:11)
Atlieku tyrimą apie keistus žmonių įpročius, ir šiaip pačiai labai įdomu sužinoti kodėl kai kuriuos žmones taip erzina laikrodžio tiksėjimas?  ax.gif

būsiu labai dėkinga jei atsakysite į šiuos klausimus
Kodėl kai kuriuos žmones taip erzina laikrodžio tiksėjimas?
Su kuo jums asocijuojasi laikrodis ir jo tiksėjimas?
Kokios mintys sukasi galvoje kai girdite laikrodį tiksint?
Ką darote kad negirdėtumėte laikrodžio tiksint?
Kaip reaguojate, jei tenka miegoti kambaryje, kuriame yra garsiai tiksintis laikrodis?  doh.gif
Ar šis dalykas labai paveikia jūsų gyvenimą ir kaip?

Arba tiesiog išsakykite savo nuomonę  rolleyes.gif

Labai dėkoju iš anksto  wub.gif


Prisiminiau H. Radausko eilutes:

O laikrodis kartoja seną melą,
Kad laimė šypsosi, kad ji gera,
Ir bėga jo tiksėjimas per stalą
Į džiaugsmą didelį, kurio nėra...

Manau, kad laikrodžio tiksėjimą girdime tada, t.y. jis užkliūna mums tada, kai jaučiame nerimą, nieko neveikiame, bet ramybės būsenoje sėdime kambaryje ir kažką mąstome. O monotonija, kuri sklinda iš to tiksėjimo, verčia mus tuomet jaustis dar prasčiau, negu jaustumės tuo momentu, jeigu tiksinčio laikrodžio kambaryje nebūtų. Monotoniškas garsas visada sukelia prastas emocijas.
Atsakyti
laikrodis kaip hipnoze padeda uzmikti,man jis netrugdo.o zinau zmogu viena kuris net isnesa i virtuve kad tik neciksetu nakti lotuliukas.gif
Atsakyti
man tai netrukdo smile.gif
Atsakyti
Nekenciu laikrodzio tiksejimo. Negaliu miegoti, jei jis tiksi. Isnesciau is kambario. Jokiu asociaciju, laikrodis turi informuoti apie laika ir tiek. Dar buna grazus laikrodziai arba paprasti. O kam "sugalvojo", kad jis taip garsiai tiksetu, tai neaisku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Greenius @ 2010 10 06, 13:11)
Atlieku tyrimą apie keistus žmonių įpročius, ir šiaip pačiai labai įdomu sužinoti kodėl kai kuriuos žmones taip erzina laikrodžio tiksėjimas?  ax.gif

būsiu labai dėkinga jei atsakysite į šiuos klausimus
Kodėl kai kuriuos žmones taip erzina laikrodžio tiksėjimas?
Su kuo jums asocijuojasi laikrodis ir jo tiksėjimas?
Kokios mintys sukasi galvoje kai girdite laikrodį tiksint?
Ką darote kad negirdėtumėte laikrodžio tiksint?
Kaip reaguojate, jei tenka miegoti kambaryje, kuriame yra garsiai tiksintis laikrodis?  doh.gif
Ar šis dalykas labai paveikia jūsų gyvenimą ir kaip?

Arba tiesiog išsakykite savo nuomonę  rolleyes.gif

Labai dėkoju iš anksto  wub.gif


Labai mėgstu kai tiksi, vaikystę primena. Namuose buvo senovinis laikrodis, labai garsiai tiksėdavo. Jei kokia draugė nakvodavo, tai ryte turėdavau išklausyti apie bemiegę naktį.
O man taip norisi, kad girdėtų tik- tak. rolleyes.gif
Atsakyti
Man kartais laikrodžio tiksėjimas labai raminamai veikia, kartais net negirdžiu jo kad ir tiksi, o kartais erzina. Kaip kada.
Atsakyti
Mane erzina tiksėjimas, kaip ir muzika, kai miegoti reikia. Kai nesistengiu užmigti, net negirdžiu jo, bet kai visur tyla, o tik laikrodis tik-tak , tai jau per nervus eina. Taip sekančio tik ir laukiu. Bemiegė naktis garantuota.
Atsakyti
manau, kad laikrodzio tiksejimas erzina tada, kai yra nerimas, stresas, kankina varginancios mintys. nes jei jautiesi ramus, tiesiog jo negirdi...
Atsakyti
Nebūtinai. Jautrios klausos žmonėms tai gali tiesiog trukdyti susikaupti ar užmigti. Kaip pvz. lašantis kranas.
Atsakyti
Be galo erzina.
Atsakyti
mane tai ramina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fungu @ 2013 01 16, 19:23)
Nebūtinai. Jautrios klausos žmonėms tai gali tiesiog trukdyti susikaupti ar užmigti. Kaip pvz. lašantis kranas.

nu tai cia kai su nerviukais negerai trukdo garsai biggrin.gif ar kranas, ar laikrodis
Atsakyti