Įkraunama...
Įkraunama...

Laikrodžio tiksėjimas :)

QUOTE(jotule17 @ 2013 01 18, 14:04)
nu tai cia kai su nerviukais negerai trukdo garsai  biggrin.gif  ar kranas, ar laikrodis

ot prikibai su tais nervais biggrin.gif bandai man sugedusius nervus įpiršti ar ką? rolleyes.gif neturiu aš jų kol kas dar, bet va į garsus ir muziką, ritmą nuo vaikystės labai jautriai reaguoju. Kiekvieną ritmą išgirstą įsimenu, kiekvieną melodiją. Taip kad kai ar vandenį lašantį, ar laikrodį girdžiu, man tai ne poilsis, o darbas. Smegenys dirba biggrin.gif Ne visi pagal vieną kurpalį nutašyti, kad diagnozes vienodas skelbt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fungu: 18 sausio 2013 - 15:36
QUOTE(Fungu @ 2013 01 18, 16:35)
ot prikibai su tais nervais biggrin.gif bandai man sugedusius nervus įpiršti ar ką? rolleyes.gif  neturiu aš jų kol kas dar, bet va į garsus ir muziką, ritmą nuo vaikystės labai jautriai reaguoju. Kiekvieną ritmą išgirstą įsimenu, kiekvieną melodiją. Taip kad kai ar vandenį lašantį, ar laikrodį girdžiu, man tai ne poilsis, o darbas. Smegenys dirba biggrin.gif Ne visi pagal vieną kurpalį nutašyti, kad diagnozes vienodas skelbt.

blink.gif e, as tai nesakiau, kad tau su nervais negerai, pati prisitaikei, ale ziurau, kad ne be reikalo biggrin.gif jautrus nervai nera taip blogai, kaip paranoja ar shiza lotuliukas.gif
Atsakyti
AAA, dabar jau nauja diagnozė: šizo ar paranojikė, tavo žodžiais sakant doh.gif lotuliukas.gif Pagundai nepasiduosiu ir tau diagnozių neprikursiu. Man rodos, tau pačiai gerai tai pavyksta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fungu @ 2013 01 18, 17:16)
AAA, dabar jau nauja diagnozė: šizo ar paranojikė, tavo žodžiais sakant doh.gif  lotuliukas.gif

o ka as sakiau?! lotuliukas.gif mano zodziais tu nekalbek. tu cia pati sau interpretuoji juos tongue.gif
Atsakyti
Nesigink tik, nekaltos nevaidink... biggrin.gif Visi dabar užėję į šią temą ir panorę pasakyti, kad juos laikdrodžio tiksėjimas trukdo, bus diagnozuoti reiškia. rolleyes.gif Žodžiai juoda ant balto juk parašyti doh.gif

Nu gerai, pasipešti smagu visai buvo, tik man per nuobodu. Taip kad smagaus diagnozių nustatinėjimo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fungu: 18 sausio 2013 - 16:35
QUOTE(Fungu @ 2013 01 18, 17:34)
Nesigink tik, nekaltos nevaidink... biggrin.gif Visi dabar užėję į šią temą ir panorę pasakyti, kad juos laikdrodžio tiksėjimas trukdo, bus diagnozuoti reiškia.  rolleyes.gif Žodžiai juoda ant balto juk parašyti doh.gif

Nu gerai, pasipešti smagu visai buvo, tik man per nuobodu. Taip kad smagaus diagnozių nustatinėjimo biggrin.gif

sveik biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus namuose nera jokiu tiksiunciu laikrodziu ir niekada nebuvo bigsmile.gif Esu ne karta miegojusi sveciuose kur pakabintas ir tiksi, kaip visi nutyla ir miega mane tas tiksejimas varo is proto, as uzmiegu tik tyloje o tas: tik tak tik tak doh.gif Uzsikloju galva su kaldra ir bandau migdytis lotuliukas.gif
Atsakyti
Laikrodžio tiksėjimas man priminė veltui leidžiamą laiką ir "grojo ant sąžinės". Laikas eina, o aš dar nieko reikšmingo nepadariau, ir dabar nieko neveikiu ir panašios mintys. Mano namuose visada buvo tik netiksintys: elekroninis, kuris šviečia naktį, ir sieninis, kurio rodyklė lėtai sukasi nesustodama ir netiksi. Savisauga ax.gif
Kai pasimirė uošvis ir jį sukniubusį rado mano dukra su pusesere, tą naktį ji nakvojo pas mano sesę, kur tiksėjo laikrodis ir nuo streso negalėjo užmigti. Dabar, kai kur laikrodis tiksi, ji prisimena senelio mirties dieną.
Aš dabar lieku nakvoti pas močiutę, kur kiekvienam kambary mažiausiai po vieną tiksintį laikrodį. Tegu tiksi. Tiesiog nekreipiu dėmesio. Išaugau bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Kodėl kai kuriuos žmones taip erzina laikrodžio tiksėjimas?
kadangi manes neerzina, tai galiu tik paspelioti. Gal zmones jautriai miega, jautrus garsams, jiems reikia ramybes.

Su kuo jums asocijuojasi laikrodis ir jo tiksėjimas?
Man primena kaima, kur laikrodis taip garsiai tiksedavo, kad tik nutylus poklabiams namuose, jis puikiai girdedavosi, kaip vaikui buvo tarsi lopsine

Kokios mintys sukasi galvoje kai girdite laikrodį tiksint?
Daznai net nepastebiu to tiksejimo.

Ką darote kad negirdėtumėte laikrodžio tiksint?Man netrukdo tai nereikia nieko daryt. Bet va mamos brolis, namie is laikrodzio isemes elementus, tai laikrodis tik del vaizdo
Kaip reaguojate, jei tenka miegoti kambaryje, kuriame yra garsiai tiksintis laikrodis?
Kazkaip man netrukdo

Ar šis dalykas labai paveikia jūsų gyvenimą ir kaip?
Ne
Atsakyti
Manęs jokie garsai užmiegant ar miegant neerzina, o atvirkščiai migdo ax.gif
Atsakyti
Neveikia,vienodai man rodo smile.gif
Atsakyti
manęs ir neveikia nerviškai jokie garsai,einu miegoti tada, kai laaaabai noriu, o jei atsigulu ir miego dar nenoriu, tuomet vartausi kaip spirgas keptuvėje, kančia...
Atsakyti