Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas

Pirma karta girdziu ,kad tokius klausimus uzduotu.
Man abu kartus nustacius nestuma pirmieji Gin. zodziai buvo : Sveikinam Jus laukiates smile.gif
Apie jokius abortus net zodziu neuzsimine.
Atsakyti
Aš 4 kartus laukiausi - ir visus 4 kartus pirmas klausimas buvo - ,,ar gimdysit?" Baisus klausimas moteriai, kuriai net kitokia mintis nekyla....Nieko nesmerkiu, bet labai gaila, kad daugeliu moterų neįdėta į širdį meilė savo dar negimusiam kūdikiui...
Atsakyti
Ir man teko išgirsti tokį klausimą: ar nešiosit, kai laukiausi pirmojo. Ir manau dėl to, jog mano veidas, išraiška rėkte rėkė: o D. mano! biggrin.gif
Šiaip, jei rimtai, manau būtiniausiai turėtų gydytojas pasveikinti, ir jei moteris pasimetusi, nusiųsti pas psichologą ar socialinį darbuotoją... Man to žiauriai reikėjo, bet gerai, kad būsimas tėvelis iš akių manęs nepaleido, daug kalbėjomės... ir pamažu atėjo didžiulis pasitenkinimas, jog aš nestuke.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(li-ena @ 2011 11 26, 22:02)
[color=purple][b]

dėl pagalbos nėščioms moterims ir merginoms - mes su draugėmis neseniai sukūrėme tokią svetainę www.nedarykaborto.lt - užsukit, būtų įdomu sužinoti jūsų nuomonę!  ax.gif




labai graži svetainė smile.gif skaičiau istorijas ir verkiau verysad.gif
Atsakyti
Galėtų būti kokia institucija, kuriai būtų galima pranešti apie gydytojus kurie iš karto siūlo abortą... Aš pas tokį daugiau nesilankyčiau ir kitiems nesiūlyčiau
Atsakyti
Manęs irgi iškarto paklausė, ar ruošiuosi gimdyt ar nutraukt, nu kas per, nežinau, negi nebūčiau pati pasakius, jeigu norėčiau nutraukti nėštumą? Tipo čia taip svarbu žinoti iškarto jiem
Atsakyti
QUOTE(Ginestra @ 2012 09 02, 13:30)
Kodėl Lietuvoje ginekologų pirmas klausimas nustačius neštumą būna "ar gimdysi?"Man tai visiškai nesiriša su mediko deontologiniu kodeksu.Esu skaičiusi apie tai, man šis dalykas labai keistas. unsure.gif
http://www.supermama...showtopic=62891

Labai tam pritariu, neįsivaizduoju, kaip jausčiausi tai išgirdus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiedre @ 2013 06 07, 15:58)
Labai tam pritariu, neįsivaizduoju, kaip jausčiausi tai išgirdus  doh.gif

o kas čia tokio baisaus. Manęs to paties paklausė. Natūralu, ne kiekviena nori gimdyt ir šiaip visokių situacijų gyvenime būna
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 06 10, 10:56)
o kas čia tokio baisaus. Manęs to paties paklausė. Natūralu, ne kiekviena nori gimdyt ir šiaip visokių situacijų gyvenime būna


Naturalu? Kad motina nenori savo pacios vaiko iki tokio lygio, kad geriau leistu gyd suplesyti ji i gabaliukus ir ismesti su medicininem atliekom, negu pvz pagimdytu ir atiduotu kam nors isivaikinti? Man tas atrodo visiskai ir totaliai nenaturalu! Ir labai liudna, kad gydytojai vietoj to, kad sveikintu nauja mamyte ir bandytu jai padeti, jeigu jos sudetinga situacija, ramiai sau pasiulo "pagelbeti" to mazo vaikelio atsikratyti.

Jeigu manes gyd to paklaustu - iskart ieskociau kt gyd, nenoreciau kad zmogus, kuris nevertina naujos gyvybes padetu nestumo ar gimdymo metu. Brrr...
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...01306161611.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice: 16 birželio 2013 - 19:27
QUOTE(Ice @ 2013 06 16, 18:25)


Fantastika! Esu labai daug girdejus apie Racheles Vynuogyno veikla Amerikoje, labai dziaugiuosi kad ir Lietuvoje jau vyksta rekolekcijos!
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2013 06 16, 19:25)


Man patiko šis straipsnis.Stebiuosi ir žaviuosi šios moters drąsa atvirai kalbėti šia skaudžia tema.Tik nustebino labai pikti straipsnio komentarai. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ginestra: 20 birželio 2013 - 15:15
QUOTE(Ginestra @ 2013 06 20, 14:14)
Man patiko šis straipsnis.Stebiuosi ir žaviuosi šios moters drąsa atvirai kalbėti šia skaudžia tema.Tik nustebino labai pikti straipsnio komentarai. unsure.gif


Skaiciau sita straipsni. Tikrai reikia daugiau tokiu. Komentarai mane irgi sokiravo - viduramziai kazkokie ir visiskas neisprusimas doh.gif
Atsakyti