Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas

Sveiki,gal ir nebus labai idomu,bet kadangi kreipiaus cionai,tai manau pranesiu kaip ir kas 4u.gif

Aborto taip sakant isvenksim,nes buvo (na manau deja) priimtas sprendimas is auksciau smile.gif Manyciau stresai,nervai ir t.t. padare savo,ivyko persileidimas verysad.gif Is dalies dziugu ne teks merginai kankintis sitaip,nei sprendima priimant,nei paskui gailetis blogai nusprendus ir kankintis.O is kitos puses labai gaila,vis tiek gyvybe buvo..
Ivyko,tai pries savaite,bet drauge jaucias neblogai.Fizine bukle stabilizuojas,dvasine taippat..Bent tiek dziugu 4u.gif

Nestumas buvo 4 savaites.
Atsakyti
QUOTE(reina21 @ 2011 12 09, 00:48)
Sveiki,gal ir nebus labai idomu,bet kadangi kreipiaus cionai,tai manau pranesiu kaip ir kas 4u.gif

Aborto taip sakant isvenksim,nes buvo (na manau deja) priimtas sprendimas is auksciau smile.gif Manyciau stresai,nervai ir t.t. padare savo,ivyko persileidimas verysad.gif Is dalies dziugu ne teks merginai kankintis sitaip,nei sprendima priimant,nei paskui gailetis blogai nusprendus ir kankintis.O is kitos puses labai gaila,vis tiek gyvybe buvo..
Ivyko,tai pries savaite,bet drauge jaucias neblogai.Fizine bukle stabilizuojas,dvasine taippat..Bent tiek dziugu 4u.gif

Nestumas buvo 4 savaites.




kaip gerai, kad pasidalinote naujienomis, nes jau pati norejau jums rasyti...

bet kaip gaila, kad naujienos liudnos... verysad.gif aisku, tai galejo nutikti ir del streso ir del kitokiu aplinkybiu (pvz., del vaisiaus patologiju - juk didzioji dalis persileidimu nutinka butent per 1 nestumo trimestra ir butent del tolkiu priezasciu)...

o jusu draugei linkiu stiprybes ir sekmes ieskant savo laimes gyvenime... 4u.gif
Atsakyti
aciu ir butinai jai perduosiu 4u.gif Del vaikiuko tikrai liudna,bet galbut tai i gera..tikiuos ir as,kad bus gerai viskas.. ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif atsidūriau situacijoje, kai pati nebežinau kur dėtis. Prieš 6 mėnesius pagimdžiau dukrytę (buvo atliktas extra cezario pjūvis), kadangi maitinau MP tik porą mėn vėliau naudojau kontraceptines tabletes logest, viskas būtų gerai, bet šį mėnesį nesulaukiau mėnesinių, po savaitės sunerimau, pasidariau testą - teigiamas.. Pasimečiau, nes visų pirma nenumačiau to, visų antra juk kad ir norėčiau taip greitai negaliu lauktis antro vaikelio dėl pjūvio, ypač, kai jis sunkiai gijo. Nuėjau pas ginekologą (manoji atostogauja) jis apžiūrėjo, pasakė, kad mažas nėštumas(apie porą savaičių), kad gimda nusisukusi į kitą pusę ir patarė palaukti iki 7-8 savaitės ir darytis abortą, procedūra šiuo metu kainuotų 140lt, o jei laukčiau vėliau 240lt. Šiuo metu su pinigais ir šiaip nekas, o dar šitai doh.gif kiek domėjausi yra toks dalykas kaip nemokamas abortas, jeigu tai kenkia nėščiosios sveikatai, įdomu ar aš nepatenku į šį būrį? Juk pastojau 5,5 mėn po cezario, nemanau, kad išnešiočiau vaikelį verysad.gif
Atsakyti
o tai kiek laiko po cezario pjuvio negalima pastoti?.. mano draugei dare cezario (ji gimde Sveicarijoje), tai lygtais 6 men neleidzia...

atsiprasau uz moralizavima, bet kodel nenaudojote kartu su tabletemis prezervativu (jeigu zinojote, kad negalima jums pastoti...)? doh.gif aisku, per velu jau aiskintis, tiesiog gailo jusu vaikelio, gaila naujos gyvybes...

bet kokiu atveju linkiu jums sveikatos ir nekartoti tokiu hmm dalyku...

o tai ka sako gydytojai, ar imanoma isnesiuoti vaika ir kokia yra reali (o ne tariama) gresme jusu ar vaiko sveikatai-gyvybei?.. nes, kaip supratau, dar neturejot konsultacijos sio klausimu?..
Atsakyti
QUOTE(li-ena @ 2012 08 31, 22:04)
o tai kiek laiko po cezario pjuvio negalima pastoti?.. mano draugei dare cezario (ji gimde Sveicarijoje), tai lygtais 6 men neleidzia...

atsiprasau uz moralizavima, bet kodel nenaudojote kartu su tabletemis prezervativu (jeigu zinojote, kad negalima jums pastoti...)? doh.gif  aisku, per velu jau aiskintis, tiesiog gailo jusu vaikelio, gaila naujos gyvybes...

bet kokiu atveju linkiu jums sveikatos ir nekartoti tokiu hmm dalyku...

o tai ka sako gydytojai, ar imanoma isnesiuoti vaika ir kokia yra reali (o ne tariama) gresme jusu ar vaiko sveikatai-gyvybei?.. nes, kaip supratau, dar neturejot konsultacijos sio klausimu?..


na Lietuvoje manau irgi bent 6 mėnesius tai tikrai negalima pastoti.. Nežinau kaip kitos vartojančios kontraceptikus, bet aš tikrai net nepagalvojau, kad turiu naudotis ir kontraceptikais ir prezervatyvais, na vargu ar dažna pagalvoja schmoll.gif Kaip jau sakiau lankiausi pas kitą ginekologą, nes manoji ginekologė atostogauja, tai jis nelabai ir leidosi į kalbas, tiesiog susakė kainas, esminius dalykus ir viskas. Tačiau kaip supratau jis pritarė, kad man per anksti būtų gimdyti, todėl net nebandė atkalbėti ar informuoti, jog galėčiau išnešioti vaisių. Pasakiau tiesiog, kad laukiuosi, bet negimdysiu, nes neplanuotas, neturiu galimybių, bei nesenai patirta cezario operacija, o jis te pasakė, kad taip, per anksti
Atsakyti
QUOTE(rututex @ 2012 09 01, 10:24)
na Lietuvoje manau irgi bent 6 mėnesius tai tikrai negalima pastoti.. Nežinau kaip kitos vartojančios kontraceptikus, bet aš tikrai net nepagalvojau, kad turiu naudotis ir kontraceptikais ir prezervatyvais, na vargu ar dažna pagalvoja  schmoll.gif  Kaip jau sakiau lankiausi pas kitą ginekologą, nes manoji ginekologė atostogauja, tai jis nelabai ir leidosi į kalbas, tiesiog susakė kainas, esminius dalykus ir viskas. Tačiau kaip supratau jis pritarė, kad man per anksti būtų gimdyti, todėl net nebandė atkalbėti ar informuoti, jog galėčiau išnešioti vaisių. Pasakiau tiesiog, kad laukiuosi, bet negimdysiu, nes neplanuotas, neturiu galimybių, bei nesenai patirta cezario operacija, o jis te pasakė, kad taip, per anksti


Na, tiesiog juk tikriausiai zinote, kad nera tokio kontracepcijos budo, kuris 100% apsauguotu nuo nestumo... Todel, bent jau man taip atrodo, kad jeigu moteris zino, kad jai negalima pastoti, reiketu derinti kelis metodus, nsp ir prezervatyvus, pvz.

bet kas jau nutiko, tas nutiko, aisku... O jeigu gydytojai jums pasakys, kad visai imanoma ta vaika isnesiuoti, ar gimdytumet?.. Nes tas ginekologas, pas kuri neseniai buvote nuejusi, jusu neatkalbinejo, kadangi pasaket, kad vaiko nenorit...
Atsakyti
Gal apseikim be tų moralizavimų. neskaniai visai skaitosi ir jokios info nesuteikia.
Atsakyti
Kodėl Lietuvoje ginekologų pirmas klausimas nustačius neštumą būna "ar gimdysi?"Man tai visiškai nesiriša su mediko deontologiniu kodeksu.Esu skaičiusi apie tai, man šis dalykas labai keistas. unsure.gif

QUOTE(rututex @ 2012 08 31, 19:00)
Juk pastojau 5,5 mėn po cezario, nemanau, kad išnešiočiau vaikelį  verysad.gif


Kodėl ne?Ben šiame forume skaičiau, kad yra moterų, kurios anksti pastojo po CP ir nusprendė gimdyti.
rututex, paskaityk šią temą, joje rašo keletas kitų mamų, kurios anksti pastojo po cezario ir dabar augina pametinukus.Neskubėk daryti aborto.

http://www.supermama...showtopic=62891
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ginestra: 02 rugsėjo 2012 - 13:31
QUOTE(Malena @ 2012 09 02, 14:09)
Gal apseikim be tų moralizavimų. neskaniai visai skaitosi ir jokios info nesuteikia.



Kur jus matot moralizavima?.. Zmogus klausia, mes atsakinejam. Jeigu net niekas ir neparase kol kas atsakymo i pagrindini klausima, t.y. Kaip nemokamai pasidaryt a., tai nereiskia, kad nebuvo suteikta jokia informacija. Mergina atsidure sudetingoje situacijoje, tai kitos nares ir bando jai padeti, suteikti papildomos informacijos, kad gal neverta skubeti...

O tai jeigu zmogus klaus, kur pigiau isigyti muilo ir virves, ir gaus tik tikslu atsakyma, ar tai bus zmoniska?.. biggrin.gif kartais visai ne pro sali isigilinti i situacija, imho. 4u.gif

Beje, jus irgi jokios info neparaset mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ginestra @ 2012 09 02, 14:30)
Kodėl Lietuvoje ginekologų pirmas klausimas nustačius neštumą būna "ar gimdysi?"Man tai visiškai nesiriša su mediko deontologiniu kodeksu.Esu skaičiusi apie tai, man šis dalykas labai keistas. unsure.gif




Jo, mane tai irgi, svelniai tariant, nustebino... Pasidare taip slykstu, kai manes to paklause.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(li-ena @ 2012 09 02, 20:14)
Jo, mane tai irgi, svelniai tariant, nustebino... Pasidare taip slykstu, kai manes to paklause.... blink.gif


Mano giminaitei atsitiko taip, kad ginekologas nustatęs nėštumą iškart pasisūlė padaryti abortą. blink.gif Ligi šiol ji prisimena šį pokalbį su pasidygėjimu.
Atsakyti
QUOTE(Ginestra @ 2012 09 03, 16:46)
Mano giminaitei atsitiko taip, kad ginekologas nustatęs nėštumą iškart pasisūlė padaryti abortą. blink.gif  Ligi šiol ji prisimena šį pokalbį su pasidygėjimu.



blink.gif blink.gif blink.gif na tai aisku, "gydytojui" tai butu neblogas bizniukas - kainos gi nemazos, kaip teko skaityti...
Atsakyti